Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien ar ModeratO un pārejiem keksiem deju mēģinājums bija izdevies. Kurš vēlas iet mūsu deju kolektīvā? :D

#pixajampixajampixajam!

Atceros vēl šo topiku - Sveiki GIGN.lv memberi, arī es gribu lūgt jūsu palīdzību. Mūsu deju kolektīvam vēl nav pilns gads, bet visi dejotāji ir ar diezgan lielu pieredzi un gribam nākošgad piedalīties lielajos dziesmu/deju svētkos, tāds ir mūsu top1 mērķis. BET, mums ir 1 problēma - pašlaik mums nav taututērpu un nepieciešams finansiāls atbalsts, ko mēs varam dabūt caur "Labie darbi". Nepieciešams tikai ieiet un nobalsot (apakšā links).

Lietderīgi izmantojat finanses:)

Link to comment
Share on other sites

Atceros vēl šo topiku - Sveiki GIGN.lv memberi, arī es gribu lūgt jūsu palīdzību. Mūsu deju kolektīvam vēl nav pilns gads, bet visi dejotāji ir ar diezgan lielu pieredzi un gribam nākošgad piedalīties lielajos dziesmu/deju svētkos, tāds ir mūsu top1 mērķis. BET, mums ir 1 problēma - pašlaik mums nav taututērpu un nepieciešams finansiāls atbalsts, ko mēs varam dabūt caur "Labie darbi". Nepieciešams tikai ieiet un nobalsot (apakšā links).

Lietderīgi izmantojat finanses:)

Nu lopi tak, citi tur ar normāliem mērķiem iet, bet ir arī šādi malači. Vienīgais ko viņiem vajag noziedot ir miets, kuru pārlauzt uz mugurām.

Link to comment
Share on other sites

Atceros vēl šo topiku - Sveiki GIGN.lv memberi, arī es gribu lūgt jūsu palīdzību. Mūsu deju kolektīvam vēl nav pilns gads, bet visi dejotāji ir ar diezgan lielu pieredzi un gribam nākošgad piedalīties lielajos dziesmu/deju svētkos, tāds ir mūsu top1 mērķis. BET, mums ir 1 problēma - pašlaik mums nav taututērpu un nepieciešams finansiāls atbalsts, ko mēs varam dabūt caur "Labie darbi". Nepieciešams tikai ieiet un nobalsot (apakšā links).

Lietderīgi izmantojat finanses:)

Mēs jau tērpiem naudu dabujām... =D

Nu lopi tak, citi tur ar normāliem mērķiem iet, bet ir arī šādi malači. Vienīgais ko viņiem vajag noziedot ir miets, kuru pārlauzt uz mugurām.

A ko? Vsp labajos darbos mēs nesavacām balsis tadēļ atradām vietēju investatoru kas mūs atbalsta... Kā arī mēs par savu naudu pixajam neviss par to ko dabujām...omg

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Lol, tjipa Jūs esat wannabe attūrīgie, kas 5dienās nedzer? Tikai nevajag. Mums, kā visiem normāliem čaļiem, patīk iedzert 5dienās, nu un so what? Mēs te vienkārši troļļojamies (kā vairums GIGN spama sadaļā postojošie memberi). Nauda taututērpiem ir taututērpiem, nejau dzeršanai. Kāds te nesaprot, ka mēs vienkārši troļļojamies, nejau katru mēģinājumu brutāli pixājam. *facepalm*

Chill, čaļi... :D

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Ne jau par to. Un pirmkart jau 0.5 ja nekludos man var but. Lieta tada, ka tie alkometri registre visus radijumus tagad un ja ir promilles, tad jabut protokolam par to, ka ir dzeruma aiztureta persona. Tipa lai nebutu ta ka pa lielam naudam atlaizh.

Link to comment
Share on other sites

Pag, par ko sašutums? Pokuj par tām mini-promilēm, dzēris biji, pats vainīgs. Fascinē visi šie "būs būs, nebūs nebūs" vienaaliņaizdzērājšoferi. Vainu met līdz kliņķim, vai arī nedzer vispār. Vidusceļa nav.

inb4, vari nestāstīt, ka 1 alus or smth nepalēnina reakciju. Pats tikai sevi apkaunosi.

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam esi berniibaa nomests paris reizes. Runa gaja par to, vai jau tagad pec vakardienas ir droshi braukt. Tavam redzeslokam varu pateikt ka pat pec D-lighta nesedishos pie stures. Bet pec dzerstinja tas promilles ir diezgan viltigas.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma aiziet parunāt ar Ātrās medicīniskās palīdzības šoferiem? Ja mani māc šaubas, ka drīkstu sēdēt pie stūres, aizeju līdz tuvējajai poliklīnikai pie šoferīša un palūdzu vai var iepūst trubā, un katru reizi atstāju kādus 1-2Ls kafijai.

Link to comment
Share on other sites

vakar sadzeeros moku :) Beidzot pa ilgiem laikiem izkjemmeeju Liepajas klubus :) beidzot nez kapec man radaas labaaks iespaids par to mazgadiigo RED SUN BUFFET iestaadi :) Barus arii izdzeru, visu naudu nodzeeru... Shodien suudiigaak vairs nevar buuut, visu dienu pa gultu majas, skatos filmas,serialus un mokos...Ritaa uz Riigu jabrauc atkal :( Brrrr...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...