Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Stalker level - teletūbijsmadzene. Cilvēks ārpus likuma, kurš joprojām nerubī, ka debīls ir viņš, nevis pārējie ir troļļi. Vīrs un vārds,- iphone 5 īpašnieks, GIGN detektīvpakalpojumu pasūtītājs stalkinga mērķiem, iepakojumu pavēlnieks... Kurš tas ir? Es izvēlos tevi - Teletuubij!

Sen nebiju neko sliktu rakstījis, bet šī burvīgā ceturtdiena ir tieši tam paredzēta :D

Ē, Ziediņ, tev tagad visai mūsu troļļu bandai jāuzliek alus... zin kā,

gign`a supernažiem a.k.a. deadalive, cash, nightmare, pārējiem "wanna be saša" čaļiem

Viņš tevi ir pieskaitījis pie pārējiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Gaumes lieta.

Cēsu ir izmantojams tikai, lai šašliku aplietu vai liesmu grillā notušītu. Par vecu un labu to mīslu nevar nosaukt, piedod.

Cik sen nav Užavas dzerts. Ārprāts! Būs noteikti kādu dienu, braucot garām, pāris kannas gaišā jāiepērk. Valmiermuižas dikten dārgs maita Rimčikā bija, tāda kāre uznāca, bet santīmi kabatā lika paņemt tērvetes un beigt siekaloties.

Bez darba sēdēt nav jautri. It nemaz nav jautri :/

Link to comment
Share on other sites

Man pat no gaišajiem Valmiermuiža sāk garšot labāk par Užavu. Gan gaišais, gan tumšais. Valmiermuižas tumšais vispār konfekte. ^^,

P.S. Viens rūķīts pačukstēja, ka ir iznākušas kkādas 4k pudeles ar Valmiermuižas Ziemas alu, kuru gan kaut kad tuvākajās dienās jāiegādā. Cik zināms, viš kādā vienā vai divās vietās dabonams.

Un tērvetei it nemaz nav ne vainas ^^, Bauskai arī ir vēl viss ok {: Bet tāpat pudeļalus nav salīdzināms ar dzīvo jaukumiņu.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Pret tumšo speciālo man gan ir īpaša attieksme. Kādreiz dzēru pārsvarā tikai tumšos un tieši bauskas tumšo speciālo, bet vienā brīdī tas sāka garšot.. nepareizi. Ne pēc bauskas tumšā speciālā. Tagad es vairs šamo nepērku, jo, cik sanāk nopirkt, visu laiku jālādējas par tagadējo garšu. Hņeh, no tumšajiem anyways užava, valmiermuiža vai krušovice. ā, nu un brenguļpuika.

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju patīkami pārsteigta par to, ka tajā čuhņā, kur jau šovakar sākšu dzīvoties, Betā Melnā Krušovice maksā fakinus 40 santīmus. Johaidī, ir laikam lieki minēt, ka pat Čehijā Krušovice maksā ap 70 sant.

Piedod atvaino, bet tas tumšais draņķis ir viss, izņemot alu. Rezumē -

Pirmā garša : "Bārmen, Jūs man ūdeni ielējāt?.."

Garša : "Bārmen, Jūs man kvasu ielējāt..?"

Pēcgarša : "Bārmen, Jūs man spirtu ielējāt?.."

/ "baudīts" izlejamais, 60sant/0.5l. :) /

edit, Ne velti, izlejams viņš maksā 60 sant un Cēsu premiums 1.00 .. :)

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Piedod atvaino, bet tas tumšais draņķis ir viss, izņemot alu. Rezumē -

Pirmā garša : "Bārmen, Jūs man ūdeni ielējāt?.."

Garša : "Bārmen, Jūs man kvasu ielējāt..?"

Pēcgarša : "Bārmen, Jūs man spirtu ielējāt?.."

/ "baudīts" izlejamais, 60sant/0.5l. :) /

edit, Ne velti, izlejams viņš maksā 60 sant un Cēsu premiums 1.00 .. :)

tulīt tevi alus "eksperti" dzīvu noēdīs!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...