Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jaunais gads bez alkahola ir bijis kaut kad berniba, looti sen, man kaut kaa vienmer ir paticis, ka ir kads Wiskijs pa rokai vaa karstvins, laba draugu kompanija, neviens neaplejas, visi dzied dejo ir interesantas sarunas smiekli. Alko pareizaja daudzuma dara loti labas lietas, cita lieta protams, ja apkart ir cilveki, kas aplejas,apvemjas, atluzt un ir javac, tad es ari balsoju par jauno gadu bez alko, bet paldies dievam musu kompanija taa nenotiek, ta ka shogad gan jau atkal kaada glaaziite tiks pacelta ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bencik ahahahahahah, sito tu vareji mammai teikt pirms daudziem gadiem :D

Alko ir lieta kas ir nepieciesama lai pasakums izdotos, un nemeginat man pieradit pretejo. Sava isaja dzive esmu bijis (pats ari organizejis) pasakuma kad tiesam bija izcili jautri un labi bez alkohola. Lai to panaktu ir nenormali japeidoma pie viesu saraksta (lai nav ta ka kadi no viesis isti nesaprotas), japiedoma pie izklaidem/spelem, jo skaidra ne vienmer visi ir gatavi uz trakulibam,ka ari daudz kas cits ir japardoma, un tapat pastav risks ka kadam bus nogurums, sudigaks garigais vai vnk menesreizes. Alkohols tas lietas vnk iznicina uz nakti un tapec labaks pasakums izdodas.

Un mazinais, davai doma un kusties uz laukiem, mums tur jabut labam pasakumam...

Link to comment
Share on other sites

Ne velti, naktis ar Kapteini ir leģendāras ;) Es vispār neciešu cilvēkus, kas sarijās un mērķtiecīgi taisa sūdus, šad tad man ar iet ciet, bet nav gadījies aiziet tik tālu, lai ietu kādu grūstīt, bļaut virsū vai kā tamlīdzīgi necilvēcīgi izturēties. (labi, ka te nav neviens tiešām tuvu pazīstams, ir bijuši visādi brīnumi, kad panniņa aizkrīt :D)

Kā jau regotais saka, var jau izklaidēties bez alko, bet ir dafiga riska faktori, kas var visu izjaukt, bet alkohols attaisno viņus visus :)

Link to comment
Share on other sites

Cik ļoti alkohols Latvijas demogrāfiju nav uzlabojis? :D Da nē, joks - alko normālās devās tikai palīdz atvērties, brīvāk komunicēt par dažādām tēmām un visā visumā veido tādu kā eiforisku stāvokli, kad cilvēks vienkārši atbrīvojas.

Ja kompānija var nedzerot izballēties forši - way to go, bet nu nedzērušam ar dzērušu bieži ir grūti saprasties, iz personīgās pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Cik ļoti alkohols Latvijas demogrāfiju nav uzlabojis? :D Da nē, joks - alko normālās devās tikai palīdz atvērties, brīvāk komunicēt par dažādām tēmām un visā visumā veido tādu kā eiforisku stāvokli, kad cilvēks vienkārši atbrīvojas.

Ja kompānija var nedzerot izballēties forši - way to go, bet nu nedzērušam ar dzērušu bieži ir grūti saprasties, iz personīgās pieredzes.

Tieši tā. :)

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

Perfekto eiforijas sajūtu, manuprāt, var iegūt tikai no fiziskām slodzēm.

Bet vispār man nepatīk tie, kas baigi pārskrienās un pēc tam krīt finišā! :D

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Liepājā, lai no pagalma izbrauktu ārā, ir jārok sev tranšeja līdz mašīnai un tad arī pati mašīna jāizrok un tad arī izbraucamais ceļš. Te putina un putina un putina. Sniegs jau līdz kulei saputinājis un vēl turpina snigt. Padlā no mājām iet ārā :/

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Cik ļoti alkohols Latvijas demogrāfiju nav uzlabojis? :D Da nē, joks - alko normālās devās tikai palīdz atvērties, brīvāk komunicēt par dažādām tēmām un visā visumā veido tādu kā eiforisku stāvokli, kad cilvēks vienkārši atbrīvojas.

Ja kompānija var nedzerot izballēties forši - way to go, bet nu nedzērušam ar dzērušu bieži ir grūti saprasties, iz personīgās pieredzes.

Es neesmu eksperts šajās lietās, bet manuprāt alkohols ir depresants.

Kā arī es noskatos ar gļēvību uz cilvēkiem, kas savu viedokli spēj izpaust tikai alkohola ietekmē. Es nerunāju par "atbrīvošanos", bet gan par spēju runāt atklāti tikai alkohola iespaidā, bet normālos apstākļos noklusēt.

Izsteicos ļoti neskaidri, jo grūti atrast īstos vārdus.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Nav jau jāpiedzeras, lai mīlestībā atzītos. Vienkārši nepiespiestāka atmosfēra, atraisītākas, interesantākas, atkarībā no kompānijas - intīmākas tēmas iet pa gaisiem. Alkohola iespaidā nereti var redzēt kāds ir cilvēks, neizliekoties.

Link to comment
Share on other sites

Bļāviens, izskatās, ka te būtu saruna par narkotikām, nevis nevis alkoholu... Tik daudzi pareizie parādījušies, ka bail :) Tik pat labi varētu nopelēt cilvēkus, kas dzīvo pilsētā un jāj plaušas ar netīro gaisu :)

Ok, par šito laikam nevajadzētu sākt strīdēties.

Link to comment
Share on other sites

Šodien vien ejot uz pieturu, lepni gaidīt sabiedrisko autobusu, nācās palīdzēt 2 iestigušiem nabaga bembjiem. Tiem tak šitas laiks pats trakākais - slīd pat tad, kad negribas :D Apakšējā ūdens kārta sasalusi un augšā kupena līdz celim - jibio rio, kā man tos mašīnistus žēl... bļin, bet pašam tak rīt arī ar pežuli nāksies ledaino asvaltu deldēt :D

Link to comment
Share on other sites

Mhm, te Ventspilī normālas kupenas sastumtas, šodien parkoju mašīnu, kā tad, uzkāros uz vienu tādu kupenu (iegrima vairāk kā bija paredzēts, parkoju nestandarta vietā + rwd), tad nu dabūju drusku parakt ar sniega kasāmo un sanāca izšūpināt ~_~

Pēc tam skatos pa logu - vēl viens tāds pats nabags tai vietā mocījās. Njā, traks tas sniegs. Bet slidināties jau forši.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...