Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nebija tik traki. Man īstenībā beigas patika, jo pats domāju, ka tā ir Dorota.

+ Īpaši pēdējā sezonā tur nebija tādas mega vilkšanas garumā. Viņiem salīdzinoši interesants izveidojās Bārta stāsts. Bet tas tā - gaumes lieta. :)

Link to comment
Share on other sites

da labi, kas taa par hujnu, ka chaks kaa nespejigs gejs visu laiku bleerai raud ausii(blje taa chuksteeshana, jebal, tas vina krutums.. :D) , - mees nevaram pisties, jo mums japilda sava misija, vienam faaters jauzvar, otrai ar lupatam jakramejas!? Dafuq? normalas bija pirmas 2 sezonas, pec tam sakas hujna. Principa kaa vairakums labo serialu, sakums labs, pec tam komercialos nolukos sapisam visu stastu, jo jaierauj baksi :D

Par to, ka GG ir skrullis radas nojausma, principa, kas pec tam tikai palenam apstiprinajas, sakas tad, kad vins saka klut par rakstnieku, neatceros, kad tas jau bija tiesi.

Laikam februari atsaksies breaking bad, ari bus beigas, tas gan tads riktigi labs, neko nav sachakarejusi un viss tikai virzas uz logisko iznakumu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

gtfo, katrs skatās ko grib. es tev piekasos, ka tev avatarā ir stulbs pūķis? nē. peace!

lashara, tas nav stulbs pūķis, tas RED DRAGON, no viņa krīt ārā red dragon hides ar kurām taisa ūberkrutu arrmoru. + ir iespēja, ka izkritīs kāds +9 +12 battle axe

Link to comment
Share on other sites

lashara, tas nav stulbs pūķis, tas RED DRAGON, no viņa krīt ārā red dragon hides ar kurām taisa ūberkrutu arrmoru. + ir iespēja, ka izkritīs kāds +9 +12 battle axe

Runescapā gan no RED DRAGON nekrīt ieroči. Tikai bones un dragon hides... Kas tā pa spēli kur no red dragon krīt ārā ieroči ? Nu vienīgi adamant vai rune baxe bet tie nav nērtīgi anyway

Edited by EMINEMS
Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc +9+12 - MŪŪŪŪŪŪŪ!!! :D

Forši murdziņam dzimpūzi nosvinējām. Hektors bija foršs!! Tagad savs atvadu baļļuks jārīko un šeku reku pēc 3 dienām es jau metu prom. Atliek tikai pasaules galu nosvinēt un var doties tālēs zilajās. Kāpēc laiks tik ātri skrien? :D

Link to comment
Share on other sites

Spriežot pēc +9+12 - MŪŪŪŪŪŪŪ!!! :D

Forši murdziņam dzimpūzi nosvinējām. Hektors bija foršs!! Tagad savs atvadu baļļuks jārīko un šeku reku pēc 3 dienām es jau metu prom. Atliek tikai pasaules galu nosvinēt un var doties tālēs zilajās. Kāpēc laiks tik ātri skrien? :D

otrais feils jau šodien. Tev galīgi neiet...

Spēle ir Ultima online, tikai retais kurš šeit uzturas zin tādu vai ir vispār spēlējis

Link to comment
Share on other sites

Cik nenovērtējami interesanti ir lasīt šī topika pēdējās ašpadsmit lpp. Saistoši personāži, aizraujoši notikumi, informatīvi bagāts saturs, negaidīti pavērsieni, cieņpilnas un pazemīgas savstarpējās attiecības, viss cilvēku attiecību zieds un krējums...

..un, protams, ārkārtīgi brutāls attention whoring's.

p.s.

gūdmen, glāb topiku, kamēr nav par vēlu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...