Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Meklēju vietu kur par labu ciparu, zinoši cilvēki uzpērk zeltu. IR kādus 20-30gr smaga zelta lode, vectēvs vēl PSRS laikā strādājot Alfas rūpnīcā atkausēja no k-kādām demontējamām iekārtām. Protams šai lodei nav nekādu provju, jo sastāv no vairākām zelta detaļām kuras sakausētas kopā.

pa piecīti paņemšu

Link to comment
Share on other sites

Tu pēdējā laikā paliec izteikti stulbs - nesaproti mani nepareizi, kādreiz tu arī tāds biji tikai tagad tas ir kļuvis uzkrītošāk.

Es atvainojos centīšos laboties ;(

amnij, maxima pa piečuku var dabūt, bet nu jā, tie ir 10 cēsinieki :D

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ arī meklēju vietu kur to varētu noteikt un pie reizes pārdot. Viss zelts kas tur sakausēts ir no radio translācijas iekārtām, cik sapratu, tad tur sūdīgas kvalitātes zeltu nelika.

vari aiznest tur un pateiks i provi,i svaru, tik par to jāmaksā.

https://www.latvija.lv/LV/PublicServices/Service.aspx?pubcatid=10_5_PATER_INTER_AIZSARDZ&pubsrvid=URN:IVIS:100001:PP-FM.VPUI-003

Link to comment
Share on other sites

Šovakar regulēju atpakaļskata spoguli un hops - paliek rokās! Man šoks, spogulim šoks, mašīna vispār kā uz mutes palika.

Īsāk sakot - kā vislabāk pielikt atpakaļ? Izskatās, ka bijis vienkārši līmēts, bet tumsā neredzēju un laiks ar īsti nebija!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šovakar regulēju atpakaļskata spoguli un hops - paliek rokās! Man šoks, spogulim šoks, mašīna vispār kā uz mutes palika.

Īsāk sakot - kā vislabāk pielikt atpakaļ? Izskatās, ka bijis vienkārši līmēts, bet tumsā neredzēju un laiks ar īsti nebija!

Aizbrauc uz autoservisu jebkuru un paprasi speciālo līmi priekš atpakaļ skata spoguļa, nemaksāja dārgi viņa, kaut kur ap 5ls. Ā, un cik zinu visi atpakaļskata spoguļi limejās! =]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aizbrauc uz autoservisu jebkuru un paprasi speciālo līmi priekš atpakaļ skata spoguļa, nemaksāja dārgi viņa, kaut kur ap 5ls. Ā, un cik zinu visi atpakaļskata spoguļi limejās! =]

hzm, man žigulim gan nelīmējas, ir pieskrūvēts :D

aa un es brauktu vispār bez spoguļa. naaa viņus :D (esmu pieradis braukt ar busiem, kuriem aizmugure ciet)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz līmēju savam audi ar kaut kādu speciālo līmi, kas tieši tiem spoguļiem paredzēta, ilgāk par nedēļu neturējās. Parastā superlīme za to mēnesi nostāvēja :D KAd mainīja stiklu, tad gan pielīmēja ar kaut kādu brīnumu, turās kā jauns.

wd40_duct_tape.jpg

Edited by b0r1ng
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

spoks savaa auto topikaasolija bildes un atkal neielika, blje kurs topiks jau un solitas bildes nav? ATTENTION WHORE!!!

Oj ojjj sorrry, galīgi aizmirsu :/ Ielikšu, vrb rīt sanāks.

Pats smiekīgākais ir tas, ka viens pusaizmidzis tālbraucējs, kā viņš sevi dēvēja, iepisa pakaļa :D Bamperim tik 2 melni pleķīši tikai, toties otram visa priekša sasista :D Tika galā bez mentiem, 60 Ls samaksāja :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...