Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Cūciņas ir Igauņu :)

Vot tie ir radziņi,es viņu izdzinu no masta, gandrīz bikses pielaidu kad viņš man aptuveni 10m skrēja garām :D

http://pontu.eenet.ee/player/siga.html

P.s. tagad arī ja kas viņas tur tusē :)

post-33328-0-79063900-1358786265_thumb.jpg

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Vai ne :D

Esmu Ievērojis ka tur tikai cūkas apgrozās, un vienu stirnu ar redzēju :D

Čoms esot redzējis briedi arī :o

Nu tad ir tas cūku mēris vai nav? Tur Latgales pusē gāja tādas runas, itkā uz Vidzemi vēl nekas tāds nav atvilcies

Ā, un jā, ja grib bebru uzšmorēt šie ar jāved uz pārbaudēm, bebriem parādījusies trihineloze. Nez ko bebri tādu ēd :o

Lv meža cūku pārbaudes maksā + - 10ls, Igaunijā mēs vedam pa 6Eur :D

Link to comment
Share on other sites

Tomēr inficēta dzīvnieka gaļu lietot uzturā ieteicams nav. Arī tāda piebilde ir dzirdēta :)

Gūdmenisms jāmet pie malas. Jau ap 600 paundiem iztērēti, un es vēl neesmu sācis strādāt. Pat mēnesis nav pagājis. Lēta šmiga mani iedzīs kapā :/

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī cilvēks ar cūku mēri nevar inficēties, pat apēdot slima dzīvnieka gaļu, SPKC epidemiologi tomēr aicina iedzīvotājus nelietot uzturā slimu mājas un meža cūku gaļu, pat tad, ja tā tiek termiski apstrādāta. Arī PVD speciālisti norāda, ka gaļa, kas iegūta no dzīvniekiem, kurus skārusi vispārēja saslimšana, tai skaitā klasiskais cūku mēris, saskaņā ar normatīvajiem aktiem, nav derīga lietošanai pārtikā. Turklāt slimā dzīvnieka organismā notiekošie bioķīmiskie procesi nelabvēlīgi ietekmē gaļas kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Au, un runājot par cūku medniekiem, man patīk kā šis čalis medī.

Ar šķēpu. Vienkārši badass. Plikas kājas, viegls apģērbs un šķēps.

Kāpēc tā? Lai cūkas nemuktu no šāvieniem.

Viņš nesen nopirka zobenu, lai pamēģinātu ar to slepkavot cūkas. Bet saprata, ka tas nav droši :)

Link to comment
Share on other sites

UK sniegs sasnidzis jau citviet 15-20 centimetru kārtā. Sētnieki šokā, cilvēki nestrādā, aizbildinoties ar sliktajiem laikapstākļiem. Kas tad tas par janvāri, ka nevar pat ar čībām līdz bodei aiziet? ://

Vot tā, muku no sniega - atdūros pret vēl vairāk sniega. Tā žļurba uz asvaltiem nav izturama. 40 sētnieki uz vienu ielu rosās, bet neviens trotuārs nav nošķūrēts. Var redzēt, ka britiem sniegs uzsnieg reizi dekādē or something.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...