Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Sestdiena, pirmdiena, trešdiena... Katra diena - šmigas diena!! Da nē, joks. Nauda gandrīz beigusies, šmiga beigusies, darba nav. Vismaz saulīte spīd un silts laukā. Dibeni te tie Anglijas menedžeri. Uzmet pie pirmās iespējas... Bet būs jau labi, vismaz pēc šitā klipa garīgais uzlabojās.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=58oMb-Sq2QU#!

Mjau!

Link to comment
Share on other sites

Man tas video liktos saistošāks, ja tā cūka tā kārtīgi uzplēstu to kverpli. Atstieptos - forši, ja pamatīgi sakropļotu, lai atlikušo dzīvi mīztu maisiņā - vēl foršāk.

Es ēdu gaļu, apzinos no kurienes tā tiek iegūta, bet medīt dzīvniekus SPORTA pēc ir cilvēces augstākā morālā kroplība. Tikpat labi kāds varētu sākt medīt visus šitos šāvējus, tikai tāpēc, ka lielākoties viņi ir atsaldēti laucinieki.

Teksts nav tēmēts samuraya virzienā, bet viņš ir tajā sarakstā, kuru vajadzētu dzīvu cūkām izbarot.

P.S. Katru reizi kad kāds bullītis uzplēš toreodora ānusu es klusībā priecājos.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Toreodori un mednieki ir hujņa, salīdzinot ar šķībacainajiem, kas rīko publisku delfīnu slaktēšanu pludmalē, sabāž krātiņos suņus un kaķus un viņus moca bada un agonijas nāvē, lai pēcāk apēstu ( klapēta gaļa laikam garšīgāka... )

Nebēdā, ziediņ! Retardu pasaulē ir pārāk daudz, lai par visiem tagad stresotu.

Link to comment
Share on other sites

Domik, brauksi atpakaļ uz lv?

Es katru reizi, kad cepu/vāru olas, cenšos nedomāt par to, ka tas kādreiz varēja būt bijis cālēns. >.<

Un, jā - runājot par to kill 4 fun, es arī to uskatu par pilnīgu debīlismu. Vienīgais pieņemamais iemesls, kāpēc "Tev būs nokaut", ir tikai un vienīgi survival jautājums - gan runājot par ēšanas vajadzībām, gan cita veida izdzīvošanām. Gan par dzīvniekiem runājot, gan cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Tāda doma šaudās galvā aizvien biežāk, bet es vēl nezaudēju cerību līdz februāra beigām šeit kaut ko sakarīgu arī atrast. Latvijā mani negaida nekas spīdošāks..

Mani nebeidz smīdināt tavs member taitls - Kūls pacans! :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ja līdz februāra beigām savā sūnu ciemā neko neatrodu, tad varu apsvērt iespēju aizvākt savu pakaļu uz tālākiem novadiem. Varbūt tur ar darbiem kaut kā aktīvāk. Pagaidām negribas no savējiem vākties prom. Ir tīri forši uz kakla bračkam pasēdēt :D Paldies par piedāvājumu :)

Link to comment
Share on other sites

Kpc cilvēces augstākā morālā kroplība? Kāpēc kroplība?

Cilvēki ir kretīni, un viņu ļaunums ir tik mākslinieciski attīstīts un noslīpēts,ka to drīzāk vajadzētu apbrīnot,nevis nosodīt.

Šajā ziņā es nedaudz apbrīnoju Hemingveju,to,cik ļoti piesātināti viņš spēj glorificēt tās pašas fiestas un toreadorus,iesūtīt tajā brēcošajā pūlī zināmu jēgu,kas saka,ka mēs taču esam cilvēki,un tāpat visu sabojājam,tāpēc varbūt darīsim to,ko mēs protam vislabāk.

Link to comment
Share on other sites

Man tas video liktos saistošāks, ja tā cūka tā kārtīgi uzplēstu to kverpli. Atstieptos - forši, ja pamatīgi sakropļotu, lai atlikušo dzīvi mīztu maisiņā - vēl foršāk.

Es ēdu gaļu, apzinos no kurienes tā tiek iegūta, bet medīt dzīvniekus SPORTA pēc ir cilvēces augstākā morālā kroplība. Tikpat labi kāds varētu sākt medīt visus šitos šāvējus, tikai tāpēc, ka lielākoties viņi ir atsaldēti laucinieki.

Teksts nav tēmēts samuraya virzienā, bet viņš ir tajā sarakstā, kuru vajadzētu dzīvu cūkām izbarot.

P.S. Katru reizi kad kāds bullītis uzplēš toreodora ānusu es klusībā priecājos.

Nu tad lai visi mednieki iet nahuj, savairosies tie kuiļi un tad skries galvas sist pret mashinam ;) lidzsvars janotur + citam ta izklaide.

Protams, tie pidiņi kas samaksa bargas naudas, aizbrauc uz afriku, tur viens čurka šo aizved pie medijuma un tas tik nospiež gaili... tas gan liekas stulbi. Bet ja pats tur slepnii sedi vai maskejies u.t.t. tas liekas interesanti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja daudzus lopus neatšautu, tad ātri vien mums beigtos arī graudi, kartupeļi un citi zaļumi ko ēst.

Cūkas vien var milzīgus postījumus nodarīt, tāpēc arī apšauj, ne jau tikai sporta pēc.

Edit: Nu jā, Seen jau līdzīgu domu izteica!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tāda doma šaudās galvā aizvien biežāk, bet es vēl nezaudēju cerību līdz februāra beigām šeit kaut ko sakarīgu arī atrast. Latvijā mani negaida nekas spīdošāks..

Mani nebeidz smīdināt tavs member taitls - Kūls pacans! :D

tak ir gana pilsētu, kur var atrast darbu.

tas, vai tu gribi braukt uz citu pilsētu un strādāt tūr, tas jau ir cits jautājums!

Link to comment
Share on other sites

Iesakat kadu labu filmu šim vakaram, sakot no kkada 2008. gada, vecakas isti nav velme skatities...

Defiance 2008, Officer Down 2013, The Samaritan AKA Fury 2012 Un Savages 2012(par zāli un veceni, kuru mīl 2 čaļi)..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...