Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu uz saviem 300ls remonts aizies noteikti. Parasti arī sanācis veiksmīgi izvairīties nu sabremzēt, bet nu te nobremzēt iespēju vairs nebija nekādu un izvairīties arī nē, jo pretī brauca cita mašīna - ja nu vienīgi raut grāvī...tagad domāju, kur nolikt mašīnu, jo pašlaik stāv kā putnu biedēklis pie mājas izdaiļota ar sarkano krāsu - kā reiz pieskaņota vallentīndienai :)

Okēē, diršana vien sanāca, jo auto ir gandrīz gatavs, bet izmaksas pašlaik jau sasniegušas 500ls un tas vēl nav viss :DD

Nū neko, jo man iepatikās staigāt kājām - var katru dienu dzert alu (:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ahh, upeņu balzāms, bez uzdzeramā iet iekšā vnk super, tik šā brīža pārbaudījums, vai no rīta nebūs slikti, pēc balzāma ņemot šņabi, un alu.. protams pirms gulēt iešanas smēķis, jo tas arī liels faktors, no rīta ganjau visa mute kā rūķi piedirsuši.. pat zobubirste baidās pieskārties zobiem, ahh so sad :/

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Nu visi jau nevar būt tik nožēlojami kā tu,pavadot 80% dzīves i-netā,studzinot savu zīmuli. :aha:

Tu jau arī vari nonākt līdz Tiņģerei,drīz pats tur arī būšu,varam sarunāt kādu randiņu. :meitene:

p.s. Ja tu nebūtu debīls,kas tu gribētu būt?

p.s.s. pag tev noteikti nav auto,laikam noteikti nāksies laist pie tevis.,nu tu jau zini kā tām kucēm dzīve.

Edited by IgorsTINGERE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu visi jau nevar būt tik nožēlojami kā tu,pavadot 80% dzīves i-netā,studzinot savu zīmuli. :aha:

Tu jau arī vari nonākt līdz Tiņģerei,drīz pats tur arī būšu,varam sarunāt kādu randiņu. :meitene:

p.s. Ja tu nebūtu debīls,kas tu gribētu būt?

p.s.s. pag tev noteikti nav auto,laikam noteikti nāksies laist pie tevis.,nu tu jau zini kā tām kucēm dzīve.

opelis būs? :D

Link to comment
Share on other sites

Tu vari sasinhronizēt iphone, ar Windows kontaktiem, vai ar gmail. Pēc tam Windows vai Gmail kontaktus sasinhronizēt ar s3.

Vēl var mēģināt uzreiz caur bluetooth sasinhronizēt Iphone ar s3.

Kr4 nekaa sarežģīta tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Mlje, ar gmail man vairs nesanāk nosinhronizēt ne caur iTunes, ne caur iPhone. Paņēmu gmail testa kontu ar 1 kontaktu. Ne to kontaktu dabūt iPhone, ne iPhone kontaktus uz gmail. Ja kādam sanāk hotj vienā virzienā, stāstiet kā.

Ir viens cits čerez žopu variants

1) @ iTunes atver iPhone un augšā paņem sadaļu "Info"

2) Ieķeksē "Sync Contacts with" un paņem Windows Contacts

3) Nosinhronizē

4) Datorā atver Contacts "C:\Users\username\Contacts"

5) Augšā poga Export -> CSV formātā

6) Atver savu gmail kontu, Kontaktu sadaļu

7) Kreisajā pusē poga "Importēt kontaktpersonas"

NB! Ja iPhone telefonu grāmatā pie numura ir norādīs, ka tas ir iPhone, nevis mobile, tad Windows kontaktos, kā arī googlē tas numurs neuzrādīsies.

P.S. Man riebjas iPhone un Android telefonu backupošana. Vienīgie telefoni, kuriem tas notikās viegli un saprotami, bija Nokia ar S40 un S60. Esmu vecs perdelis :(

Link to comment
Share on other sites

Mlje, ar gmail man vairs nesanāk nosinhronizēt ne caur iTunes, ne caur iPhone. Paņēmu gmail testa kontu ar 1 kontaktu. Ne to kontaktu dabūt iPhone, ne iPhone kontaktus uz gmail.

Ir viens cits čerez žopu variants

1) @ iTunes atver iPhone un augšā paņem sadaļu "Info"

2) Ieķeksē "Sync Contacts with" un paņem Windows Contacts

3) Nosinhronizē

4) Datorā atver Contacts "C:\Users\username\Contacts"

5) Augšā poga Export -> CSV formātā

6) Atver savu gmail kontu, Kontaktu sadaļu

7) Kreisajā pusē poga "Importēt kontaktpersonas"

NB! Ja iPhone telefonu grāmatā pie numura ir norādīs, ka tas ir iPhone, nevis mobile, tad Windows kontaktos, kā arī googlē tas numurs neuzrādīsies.

P.S. Man riebjas iPhone un Android telefonu backupošana. Vienīgie telefoni, kuriem tas notikās viegli un saprotami, bija Nokia ar S40 un S60. Esmu vecs perdelis :(

Ебать, колотить... Laikam vajadzēs rokām visu drukāt... Koroče parakņāšos vēl par šo tēmu. Paldies jebkurā gadījumā.

Link to comment
Share on other sites

Imho labāk mans variants, nekā rokām drukāt.

Par to NB!

Problēmas būs tad, ja pie numura tips ir norādīts "iPhone". Tad Windows un google to numuru neredzēs. Ja numura tips ir norādīts mobile (bildē otrais), tad viss būs kārtībā.

http://www.bildites.lv/images/hty6c7zd5j9lmpa43uo.png

Uzmini nu, kurā sadaļā man tie numuri ir...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...