Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Yeah, beidzot esmu salīdis Vācu aitu sunim, un nu beidzot varu staigāt mierīgi viņam garām a ne iet pa gabalu, tik bišk darba džemperi saplosīja man spēlējoties, kurš to būtu domājis ka tāda izmēra suns spēlējas :D tā ir mazākā bēda, vsm teritorijā tagad būs mierīgi ^.^

Link to comment
Share on other sites

"Saka, ka sievietēm patīk vīrieši uniformā. Tikai nezinu kāpēc mani visas ignorēja, kad uzvilku savu MCdonalds formu"

Nu ko, līdz svētdienai jāatrukā, tad nedēļa smaga kodiena un tad jau 12. jauna darba intervija. Vismaz darbs dienās/pēcpusdienās un alga laikam pat lielāka sanāk. Naisīgi.

Ja godīgi, tad pašam gribētos kaut ko uzvalkveidīgu vai vismaz zolīdu nopirkt vai uzsūtīt, bet nezinu kur tāds prieks UK ir pieejams par nekosmiskām cenām un normālu kvalitāti. Pat šipings līdz ~30 lašiem būtu pie dirsas. Any suggestions?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

"Saka, ka sievietēm patīk vīrieši uniformā. Tikai nezinu kāpēc mani visas ignorēja, kad uzvilku savu MCdonalds formu"

Nu ko, līdz svētdienai jāatrukā, tad nedēļa smaga kodiena un tad jau 12. jauna darba intervija. Vismaz darbs dienās/pēcpusdienās un alga laikam pat lielāka sanāk. Naisīgi.

Ja godīgi, tad pašam gribētos kaut ko uzvalkveidīgu vai vismaz zolīdu nopirkt vai uzsūtīt, bet nezinu kur tāds prieks UK ir pieejams par nekosmiskām cenām un normālu kvalitāti. Pat šipings līdz ~30 lašiem būtu pie dirsas. Any suggestions?

Uzvalku šuj tieši tev un tavam augumam, izmaksā kādus 200-300Ls Latvijā. Internetā pirkt uzvalku būtu stulbi, jo tu taču nezini vai viņš tev derēs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...