Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Jā, bet tajā pašā brīdī viņš spēja uzbakstīt lasāmu sūdu, bet tagad ir jāiztiek ar radiatora deklerācijas problēmu un jau iepriekš minēto kažokzvēru topiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ielinko lūdzu kāds kažokzvēru forumu, ļeva izmantot neefektīvo foruma search enginu.

es teicu topiku nevis forumu, enīvei -

Link to comment
Share on other sites

Labāk banotu šitādus ģēnijus http://www.gign.lv/f...724#entry613724

Nevis semjorku. Kai gan semjorka nav tas advancētākais iemītnieks, tomēr bez piepūles adminus izved no pacietības

Varbūt, tevi pašu vajadzētu banot? Tā ir bodīte, es pateicu kautko ne tā? Nē. Par cenu, jā es liku astronomiskas un? Varbūt kāds pērk? Ja jūties aizvainots piedod...

Link to comment
Share on other sites

4alis telefonu pardod, kas tur tāds?

aren't u affraid?

P.S Tie, kas apmēram apgrozās sportacentrs.com, zin tādu tipāžu kā Bimbambols un Co, kā arī ''kepkas''.. Aptuveni tādi čaļi mums te forumā ir diezgan kuplā skaitā. Viņi varētu nodibināt savu ''Sabiedrību ar ierobežotu atbildību'' , turpretī mēs varētu heitot viņus.

Link to comment
Share on other sites

Bimbambols ir labs :D

Tā esi tu? :D Bimbambole? Vai varbūt Mr. Negative?

Link to comment
Share on other sites

Hoho, Isners zaudēja 1. setu 4:6.. Otrajā arī jau zaudē pa vienu breiku.. :D

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

Varbūt, tevi pašu vajadzētu banot? Tā ir bodīte, es pateicu kautko ne tā? Nē. Par cenu, jā es liku astronomiskas un? Varbūt kāds pērk? Ja jūties aizvainots piedod...

У меня аллергия на долбоебов....

Link to comment
Share on other sites

Vakar pagaršoju brūvera tumšo alu (yaya, nebiju līdz šim dzērusi, tikai gaišo), un tas tika atzīts par labu esam. Vēl vakar tika pagaršots arī alus PRAGA, vispār tīri labs pilseneris, reti labs. Čehu aliņi kā parasti pārsteidz ar savu visnotaļ labo alus darīšanas skillu. Taču gribējās iepļurkstēt te par jaunatklāto http://www.calorizator.ru/product/alcohol/beer-obolon-b Oboloņ alu. Dzēru tieši tumšo, "Бархатное" alu. Baigi labais gabals. Tur bez tradicionālajām alus sastāvdaļām vēl sastāvā ir viena figņa (pieņemu, ka iesala cukurs), kas tam alum piešķir ļoti jauku, īpatnēju piegaršu. Ja kāds kādreiz iekš Alus Vēstniecības (http://alusvestnieciba.lv/) ir kādreiz ņēmis Senās Viļņas alu, tad man liekas, ka uz to pusi kaut kas līdzīgs. Protams, ja neviens vēl nav bijis Alus Vēstniecībā, tad tas ir skumji, jo tur par ļoti labām cenām var dabūt nu ļōōti gardus viļņas aliņus, sākot ar kviešu un beidzot ar to pašu seno viļņu, ko par parastu alu vairs nosaukt sen nevar.

Nu, lieliski, sakārdināju pati sevi, būs jāaizbrauc uz vēstniecību pakaļ alum. ^^,

Link to comment
Share on other sites

nu,kur visu sajūsma par jauko sniegu un akpārt tik balts, un ūber krutie wishlisti z-svētkos,kad tas visvairāk nepieciešams? es jau teicu,ka nav svarīgi,vai ļaudis saka,ka kristus ir augšāmcēlies decembrī vai marta beigās

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju kino un tur rādīja treileri vienai filmai, kurai es nepaspēju nofiksēt nosaukumu.

Šausmu filma, storijs nedaudz balstīts uz Slender man spēles motīva. It kā cilvēks aizmieg, širmis aizkrīt, mute vaļā un sāk hujarīt pa labi pa kreisi. Treileri tika parādīta arī kaut kāda vecene, kurai širmis aizkrita ciet un tā viņa ar pieri konstanti mēģināja izsist lodžijas stiklu.

Sviestaini sarakstīts, bet gan jau kāds zinās nosaukumu. Paldies!

Ieej imdb.com

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...