Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es esmu LV patriots,mana sirds un dvēsele vienmēr piederēs manai dzimtenei,lai arī kurā pasaules sūda stūrī es neatrastos. BET vismaz atšķirībā no tūbija es REDZU pasauli,nevis vienu ēku "noliktava" kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dom, manis piedāvātajā variantā tu arī varētu dzīvot turpat pubā (parasti vieņiem ir istabiņas, piemēram, otrajā stāvā). Tā izmaksā kaut kādus 50 paundus nedēļā. Čoms strādāja Mitchells & Butlers kompānijā, moš tas palīdz. Painteresējies par šo variantu dr.lv domubiedros.

http://www.mbcareersandjobs.com/job-search/hospitality-jobs/role/kitchen-assistant/

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

man gan liekas, ka šovrīd vienīgais mudaks esi tu, tas, ar saviem tukšajiem uzbraucieniem.

Mudaks? Es tevi nosaucu par mudaku? Ja tev ir tik ļoti sapista dzive ka visas savas suda negācijas ir jaizliek internetā tad man ļoti žēl tevis ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs
BET vismaz atšķirībā no tūbija es REDZU pasauli,nevis vienu ēku "noliktava" kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste kaste

nezinu, kur tu esi apdeitojis info par manīm, bet es jau nestrādāju vairāk kā mēnesi, jo vel vairāk, kāpēc man ir jāstrādā, ja nauda nāk tā patās, tas ir, citi man maksā?!

šī jūsu aprobežotā lēticība ir tas iemesls, kāpēc šāda tipa diskusijas tiek nogremdētas, tas ir, paši esam lohi un uzskatam, ka pārējie citviet pasaulē ir vel lielāki lohi, jo nepisās tūr pat lv par kapeikām.

Link to comment
Share on other sites

Tēmai nav nevainas, vienk. allaži atrodās lielie LV patrioti, kas joprojām sēž uz senču pakaļām (like a seen), kā arī tādi, kuri kkur ir tikuši pateicoties radu būšanai, vai arī tādi, kuriem ir kkāda izglītība (nekāda dižā), un uz nahaļavu tikuši kkur un tad skandina, cik labi būt ir LV, kamēr citi cilvēki, kuriem ir kārtīga pieredze, stāžs, etc. masveidā dodas prom no LV uz citām zemēm...

smejies vai raudi, bet tāda ir tā reālā dzīve vairums LV ģimeņu/indevīdu dzīvēs...

Nudien žēl, ka tevi uzaudzināja ar tādu pasaules skatījumu

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

provaspinator (aizmirsu, kurā multenē bija šis vaspinators), ko nu, sūdzēsi mani akkā, lampā, etc, par to, ka nenorādiju tavas autortiesības?

Tom, tava atsauce uz tiem twītiem ir tik pat vecas, cik tavs S klases mersis.

Bet čigānbērns, tas jau ir sen izrunāts, kaut ko piebilst būtu tikai lieka laika tērēšana.

Edited by Teletuubijs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

būtu vismaz kaut ko patiesu un oriģinālu izdomājis, tad varbūt tevi sāktu uztvert kā būtni ar smadzenēm, pagaidām esi laipni lūgts turpināt kā līdz šim, vismaz interesanti lasīt

tu saki, ka es gvelžu muļķības, kamēr tu pats nespēj nekādīgi atspēkot manis teikto, tik dzen kkādu tukšu hujņu, ka tā nav, bla, bla, bla...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es varu, pats personīgi pazīstu cilvēkus līdz 30 gadiem(pārsvarā no 25-28), turklāt pietiekami daudz, un droši varu apgalvot, ka ja galva ir īstajā vietā, tad atrast LABI apmaksātu darbu pēc studijām un prakses problēmu nebūs. Tu vienkārši esi pesimists + dalbajobs + ļoti box-minded, bet tur laikam īsti nevar vainot tevi.

Tas ir atbildot uz http://www.gign.lv/forum/index.php?app=forums&module=forums&section=findpost&pid=614212

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

vispār jau es nesēžu uz bedarbniekiem, es vienk. nedaru neko, bet nauda nāk, bez izskatās, ka GIGN`a gudrajiem prātiem līdz tam vel tāls celš ejams, tas ir, saprast, ka citviet var būt arī tā nevis kā lv, spēj tik strādāt un maksāt par apkuri.

p.s. no offence maddn.

p.s.s. eu breetz, kurā brīdī tu beidzi troļļot? ieraudziju tavu niku, domāju, ka būs kas sulīgs, kuju :<

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

vispār jau es nesēžu uz bedarbniekiem, es vienk. nedaru neko, bet nauda nāk, bez izskatās, ka GIGN`a gudrajiem prātiem līdz tam vel tāls celš ejams, tas ir, saprast, ka citviet var būt arī tā nevis kā lv, spēj tik strādāt un maksāt par apkuri.

p.s. no offence maddn.

p.s.s. eu breetz, kurā brīdī tu beidzi troļļot? ieraudziju tavu niku, domāju, ka būs kas sulīgs, kuju :<

Protams, jo Tu kā kārtīgs, izpalīdzīgs LATVIETIS, pelni uz to ka citi strādā tavā vietā. Ja nu kādu intresē, tad viņš saņem 0.50-1,50 stundā par katru ko viņš piesaista :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Protams, jo Tu kā kārtīgs, izpalīdzīgs LATVIETIS, pelni uz to ka citi strādā tavā vietā. Ja nu kādu intresē, tad viņš saņem 0.50-1,50 stundā par katru ko viņš piesaista :)

hei, uzgaidi, kur tu sazīmēji ko tādu?

es pat labprāt izmeiģinātu šādu triku.

tas ir, sazimēju, piem. 20 cilvēkus, katrs nedēļā nostrādā vismaz 40 stundas, tātad (0.50 *40)*20=400, tātad, kā minums 400 gbp pa nedēļu, wow, nē, nopietni, pie malas visu troļļošanu un pārējo sūdu, kur var pieteikties pie šāda varianta?

Link to comment
Share on other sites

Padomājiet paši.Saliekot kopā visus tūbija lasītos postus,tur nekas prātīgs nesanāk. Nelīmējā kopā galīgi nekas.

Un tedij viņš jau sen šeit būtu izpļurkstējies kā maza mauķele ja būtu tādu štelli uztaisījis.

te jau iet karsti nevar paspēt uzrakstīt. :D

edit2: vienīgais ko viņš varētu darīt,ir sēdēt mājās un tirgot zāli,tur īpašī gudram nav jābūt,šeit uk tas ir diezgan aktuāli,šeit šķiļ visi un visur kur iedomājās.

p.s. pietiks tam pajolam uzmanību veltīt.

Edited by IgorsTINGERE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Tikai tādēļ ka es teicu, ka Latvijā arī ir iespējams labi pelnīt? Bet jā, tādam pāķim no vakarenes tiešām to nesaprast, man no sirds ir tevis žēl :(

es kaut kur apgalvoju, ka jā?

labi, pierunāji,

čigānbērns vs tūbijs - 1:1 :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...