Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

teletubija, none taken.

Kā tad var pelnīt naudu UK, ja tas nav bezdarbnieku pabalsts? (spriedu pēc publiskotajiem twitter tekstiem) vai kaut kāda veida piramīdas? Man nenāk nekas prātā.

Ja jūs gribat strīdēties, tad argumentējat savu huiņu no lielajiem mutes dzesētājiem ap UK vs LV tēmu, manuprāt, tūbija teksti ir vienīgi kuriem es saredzu kaut kādu jēgu. (neskaitot random garāmgājējus)

P.S. vienmēr kad uzspeld "darba vakances UK" topiks, es jau rīvēju rokas un gaidu "lasāmu" topiku :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

teletubija, none taken.

Kā tad var pelnīt naudu UK, ja tas nav bezdarbnieku pabalsts? (spriedu pēc publiskotajiem twitter tekstiem) vai kaut kāda veida piramīdas? Man nenāk nekas prātā.

tie twīta ieraksti ir reāli veci sūdi, prosta pāris priduraki iemetuši viņu savā "new text document", lai varētu publiski padročīt. nē, tā arī nav nekāda piramīda, un tā tālāk..

tavuprāt, kāpēc tad es ar divīti liekam tos sludinājumus par vakanacēm UK? tāpēc, ka mēs ar to varam nopelnīt nesliktu naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

būs jau labi. sākas siltā sezona,brauciet uz vidusjūras kūrortiem,tur daudz vakanču,visādi interesanti darbi. nesen,diemžēl,bija jāatteic iespēja strādāt Krētā (sakarā ar cerību,ka varbūt tikšu akadēmijā un no manis kaut kas sanāks) par sporta skolotāju tiem bagātnieku bērniem,un tiku es tur ar ~500 vārdu garu mot.vēstuli un pāris bildēm,kur pozēju ar skriešanas lakatu ap galvu,tā kā nav nemaz tik grūti.

galvenais ir gudra sejas izteiksme

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

vispār, ja pieķerās pie Krētas/Grieķijas staffa, vispār vel atrodās ģēniji, kas notic visu LV aģentūru pekstiņiem par brīnišķīgajām izaugsmes iespējām tūr, ņemot vērā, ka krīze, tas ir jautrība, tūr sit augstu vilni?!

Link to comment
Share on other sites

vispār, ja pieķerās pie Krētas/Grieķijas staffa, vispār vel atrodās ģēniji, kas notic visu LV aģentūru pekstiņiem par brīnišķīgajām izaugsmes iespējām tūr, ņemot vērā, ka krīze, tas ir jautrība, tūr sit augstu vilni?!

Krētā ir darbs.

Link to comment
Share on other sites

Gaidām Gulbēnu??!

Tikko atminos no treniņa, tiek mazās devās tecināts iekšā gardais Erdinger alus, gaidot Gulbja triumfu!!!

Enemy down!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es hujeju :D

Interesanti vai Latvija tu ari biji tik bravuriigs dzivee. Varbut sanaks to parbaudit.

Man iespejams drizuma bus komandejums uz Londonu.

Nepazheloshu panjemt vienu brivu dienu, lai apciemotu tevi. Ceru ka sarupesi kadu Francijas ielas dargako alu ;)

lmfao

enīvei, challenge accepted!

p.s. pavizināsi ar savu S klases mersi? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ko tu visu laiku piepisies pie manas mašīnas? Izdomā kaut ko labāku.

neraudi un brauc uz Londonu, pacienāšu ar Fraņču alu.

Link to comment
Share on other sites

paldies par pozitīvo video :D

pērles vienkārši ''Laikam stipri kritis no moča'', ''nepanes mūsu ēdienu, na**j man tādu'', ''precēties??! Nē, EU..'', ''Tu esi ta kā 10 cm no zemes(paskatās uz savām kājām)''

Edited by Performance
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...