Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pirmkārt, es brīnos kāpēc borings vispār iesaistījās sarunā.

Otrkārt, bani tiks dalīti, ja šī huiņa tiks dzīta tālāk, jo jūs ietekmējiet arī citus foruma lietotājus, kuri domā, ka izcelsies ja sāks dirsties par sūdu.

Es saprotu, ka ir savstarpējais naids par jūsu emocionāli tuvām tēmām, bet vismaz izrādiet KAUT KĀDU CIEŅU, ja ne pret sevi kā indivīdu, tad vismaz pret forumu, kurā uzturaties.

Plus, iesaku uztaisīt topiku tīri priekš diršanās, es nezinu, kurā subforuma sadaļā tam būtu vieta, bet ja cilvēks izjūt vajadzību pēc uzdiršanas kādam foruma memberim, lai iet topikā, norāda kam dirš un tad raksta visu savu atsaldēto huiņu tur.

Kā arī saprotu, ka bojāju prieku tiem, kuri sēž un dzer absolut'u ar upeņu sulu, un priecājas par debīlismu, kas valda forumā.

JA TEV BESIJ KĀDS NOTEIKTS CILVĒKS FORUMĀ, tad "Your control panel > Settings > Ignore Preferences".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia....iki/Teletubbies

Tātad: Raivītis ir Tinkijs Winkijs (garākais lempis un pimpausis), divītis ir Po (jo bildē ir visīsākais un resnākais)

UN AME PRETENDĒ UZ PO AMATU. Nebojā ballīti. Sen varējāt to dauņagabalu ar visu viņa resno pakalpiņu nahrenizēt, un man nebūtu šitie sūdu palagi jādrukā caurām dienām.

Un kāds nafig naids. Es neienīstu sliekas, kuras izlien uz trotuāriem lietus laikā, es neienīstu noliktavu darbiniekus.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, es brīnos kāpēc borings vispār iesaistījās sarunā.

Man patīk skatīties cik zemu cilvēks ir gatavs krist, lai pārliecināt citu, savā pārākumā internetā. Tas arī ir tas, ko man visvairāk patīk darīt internetā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neiesaisti mani savā huiņā. Tu varēji palikt vienā topikā pie UK, nevis izplesties arī šeit.

Ja tu mani kristīsi par PO, tad es tevi par to putekļusūcēju mājdzīvnieku. Un bildi saproti kā pats gribi.

teletubbies-fail-suck-or-blow.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vot šādās reizēs es vēlos tikai vienu - kaut es būtu to sūdu kādreiz skatījies, lai varētu šobrīd argumentēt tā, kā to tikko izdarīja AmE. Es aizvēros.

Par Nakts rīta spama topiku tev ir taisnība. Sakarā ar šo pēkšņo apskaidrību es došos UK topikā uzdirst tūbijam.

Link to comment
Share on other sites

Esmu atpakaļ no Lietuvas un brilles ir noliktas malā uz, cerams, visiem laikiem.

Operācija ilga 20min ( man guļot uz galda likās, ka 5min )

Tagad varēšu nopirkt savas pirmās saules brilles mūžā.

Kāds nezin vai man ir jākārto pase pa jaunu, ja man vairs nav brilles, bet pases bildē ir.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda kruta grāmata Lord of the Flies. Darbība tur notiek uz neapdzīvotas salas, kur avarē lidmašīna ar bariņu puišeļu vecumā līdz 12. Sākas tur viss diezgan jauki un pūkaini, sīkie priecīgi, ka no senčiem un auklēm tikuši vaļā, visu dienu skraida apkārt, spēlējas, dzer avotu ūdeni, ēd augļus. Lēnām, protams, top skaidrs, ka nepieciešams ievest kādu kārtību - jārūpējas par dūmu signāliem, jāveido nometne, jāpārvalda resursi, jātiek galā ar pavisam mazajiem, kas savas glupības dēļ var padarīt sev galu. Lai gan ne gluži bez domstarpībām, bet kopumā diezgan mierīgi tiek ievēlēts līderis, tāpat tiek izveidota demokrātiska sistēma, kur visiem ir tiesības paust savu viedokli un dot savu artavu komūnas attīstībā. Viss iet diezgan gludi un mierīgi. Protams, puišeļi ir puišeļi, un katrā grupā ir "izstumtā" lomas spēlētājs, kurš tiek izsmiets un neņemts vērā - vai nu tas būtu izskata vai uzvedības dēļ, bet nu tas jau nekas nopietns nav. Ātri vien tiek arī izveidots mednieku bariņš, kurš mēģina sadabūt ko jēdzīgāku uzkost. Nepaiet ilgs laiks līdz mednieki iemanto sava veida elites statusu un sāk aktīvi izaicināt līdera autoritāti. Nepalīdz arī tas, ka tajā pašā laikā mazo vidū parādās neracionālas bailes no briesmoņa, kas it kā esot mežā. Šīs bailes strauji uzņem apjomus, un liela daļa puišeļu mieru rod mednieku bravūrīgajos solījumos briesmoni nomedīt. Šīs medības sāk interferēt ar primāro salas iemītnieku pienākumu - uzturēt dūmu signālu, kas noved pie tā, ka tiek palaists garām kāds kuģis. Tas noved pie lielām domstarpībām starp līderi un medniekiem, un galu galā arī pie komūnas pilnīgas sašķelšanās. Mednieki un tiem lojālie salas iemītnieki, kas ir mazākumā, bet tomēr skaitā ievērojama grupa, pārceļas uz dzīvi salas klinšainajā daļā. Ātri šajā jaunizveidotajā sabiedrībā parādās vairākas primitīvas kultūras iezīmes - tiek piekopti rituāli, kas ietver upuru nešanu, seju apkrāsošanu utt. Arī naids pret mierīgajiem salas iemītniekiem sāk augt un medniekos parādās daudzas ļoti biedējošas iezīmes, viņi kļūst arvien neracionālāki un asinskārāki. Drīz vien pat slepkavība kļūst pieņemama un attaisnojama.

Ko es ar to visu gribēju pateikt? Man ir teorija, ka Macho studē sociālantropoloģiju un viņam tika dots uzdevums izpētīt izolētas sabiedrības deģenerāciju.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ir tāda kruta grāmata Lord of the Flies. Darbība tur notiek uz neapdzīvotas salas, kur avarē lidmašīna ar bariņu puišeļu vecumā līdz 12. Sākas tur viss diezgan jauki un pūkaini, sīkie priecīgi, ka no senčiem un auklēm tikuši vaļā, visu dienu skraida apkārt, spēlējas, dzer avotu ūdeni, ēd augļus. Lēnām, protams, top skaidrs, ka nepieciešams ievest kādu kārtību - jārūpējas par dūmu signāliem, jāveido nometne, jāpārvalda resursi, jātiek galā ar pavisam mazajiem, kas savas glupības dēļ var padarīt sev galu. Lai gan ne gluži bez domstarpībām, bet kopumā diezgan mierīgi tiek ievēlēts līderis, tāpat tiek izveidota demokrātiska sistēma, kur visiem ir tiesības paust savu viedokli un dot savu artavu komūnas attīstībā. Viss iet diezgan gludi un mierīgi. Protams, puišeļi ir puišeļi, un katrā grupā ir "izstumtā" lomas spēlētājs, kurš tiek izsmiets un neņemts vērā - vai nu tas būtu izskata vai uzvedības dēļ, bet nu tas jau nekas nopietns nav. Ātri vien tiek arī izveidots mednieku bariņš, kurš mēģina sadabūt ko jēdzīgāku uzkost. Nepaiet ilgs laiks līdz mednieki iemanto sava veida elites statusu un sāk aktīvi izaicināt līdera autoritāti. Nepalīdz arī tas, ka tajā pašā laikā mazo vidū parādās neracionālas bailes no briesmoņa, kas it kā esot mežā. Šīs bailes strauji uzņem apjomus, un liela daļa puišeļu mieru rod mednieku bravūrīgajos solījumos briesmoni nomedīt. Šīs medības sāk interferēt ar primāro salas iemītnieku pienākumu - uzturēt dūmu signālu, kas noved pie tā, ka tiek palaists garām kāds kuģis. Tas noved pie lielām domstarpībām starp līderi un medniekiem, un galu galā arī pie komūnas pilnīgas sašķelšanās. Mednieki un tiem lojālie salas iemītnieki, kas ir mazākumā, bet tomēr skaitā ievērojama grupa, pārceļas uz dzīvi salas klinšainajā daļā. Ātri šajā jaunizveidotajā sabiedrībā parādās vairākas primitīvas kultūras iezīmes - tiek piekopti rituāli, kas ietver upuru nešanu, seju apkrāsošanu utt. Arī naids pret mierīgajiem salas iemītniekiem sāk augt un medniekos parādās daudzas ļoti biedējošas iezīmes, viņi kļūst arvien neracionālāki un asinskārāki. Drīz vien pat slepkavība kļūst pieņemama un attaisnojama.

Ko es ar to visu gribēju pateikt? Man ir teorija, ka Macho studē sociālantropoloģiju un viņam tika dots uzdevums izpētīt izolētas sabiedrības deģenerāciju.

Ir izdota latviešu valodā?

Link to comment
Share on other sites

this is so dzīvnieku ferma

Naaaa, mušu valdniekā (lel) akcenti nedaudz citādāki, es vienkārši nemāku zem 1000 vārdiem jēdzīgi atstāstīt grāmatas. Turklāt man vienmēr ir besījusi dzīvnieku ferma, jo lasot nepamet sajūta, ka Orvels to ir rakstījis ar nolūku, lai pat pirmskolas vecuma bērns saprastu, ko viņš domā. Rezultātā tas klucis ir pārāk acīmredzams un garlaicīgs. LotF>AF

Link to comment
Share on other sites

TT, kas par opereišenu? Kkāda lāzerkorekcija?

LASEK lāzeroperācija.

Tagad nākamajā dienā jau varu redzēt kas datorā notiek un tā.

vienīgais saule mazliet sagādā problēmas ( kādu laiku jāpasēž mājās tumsā )

Link to comment
Share on other sites

Stulbi, ka tev pēc kādiem 5 gadiem paliks dirsā redze. Labāk tagad spēlē visu pēc kārtas, pēctam fragus neredzēsi.

:D

LASEK lāzeroperācija.

Tagad nākamajā dienā jau varu redzēt kas datorā notiek un tā.

vienīgais saule mazliet sagādā problēmas ( kādu laiku jāpasēž mājās tumsā )

Tu biji tas kas caur Liepajniekiem mekleja transportu uz LT :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...