Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Polija ir lēta. :o

+ :D :D

Ļoti izsmeļoši posti.

IPB ir iespēja uzlikt, ka noteiktā topikā un/vai foruma sadaļā ir posta minimālais rakstzīmju daudzums?

Tad varētu uzlikt šajai tēmai minimālais 450 zīmes, ja tev ir mazāk kā 500 posti.

Ilgie viesi var 2 vārdos rakstīt - eju dirst, bet mazajiem jāraksta 450 zīmju eposs par to kā kluča nolikšana iespaidoja viņa viedokli par nabadzīgo valstu atbalstu un Higsa bozonu.

edit: ja nevar tad lai jaunie lietotāji maksā mēneša maksu kuru izdalīs uz galviņām par peles rullīša amortizācijas izdevumiem

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Es gan Poliju esmu iepazinis no cita skatu punkta! :D

Biju ar bērniem (ne saviem, bet bērniem) devies trenēties uz Čehiju. Tā kā pa ceļam visiem ļoti daudz vajadzēja zaļās pieturas, šoferītis pa atļautajām stundām nepaspēja aizbraukt un nācās gulēt Polijā. Bija jau vēls vakars un nācās ātri meklēt kādu vietu, kur palikt, jo busiņā bija pārāk daudz sasvīdušu zeķu. Tad nu ķemmējām Hoteļus, bet tā kā tāda ekstra kā viesnīca nebija ieplānota budžetā un es biju ļoti satraucies vai man tas viss nebūs jāmaksā no savas kabatas, izlēmām gulēt teltīs. Tad nu mūs sūtīja no vienas sādžas uz otru un beigās nonācām kaut kādā pļāva, sabūvējām teltis un devāmies gulēt. Viss kluss, mierīgs - kā jau pienākas, pulksten 2os naktī. Tā tas turpinājās līdz kādiem 5 rītā, kad kāds gudrinieks bija atnācis pie manis ciemos uz telti. Vairāk par banānu mizām tur nebija, ko zagt, tāpēc piegāju mierīgi un teicu, lai viņš pazūd. Minūtes 5 vēlāk sadzirdēju, ka citās teltīs sākuši runāt. Sapratu, ka nav labi un tā arī bija - viņš (nekā personīgā, bet tas bija čigāns), bija sācis apciemot arī citas teltis. Labi, tad nu bija laiks celties un ievest kārtību, bet brīdī, kad es iznācu no telts vēl kaut kādi 2 mistiski čigāni aplēja mani ar bļodu ūdens, aukstu protams! Sāku viņiem kaut ko ieskaidrot, bet protams viņiem mana valoda bija ķīniešu ābece. Tajā agrajā rīta stundā gāju meklēt kaut kādu šī kempinga īpašnieku, taču nekur ap apvārsni viņš manāms nebija. Nāku atpakaļ un ko dara manējie? Kopā ar tiem čiganellām spēlē bumbu. Atceraties, ka ir 6 no rīta un citi vēl guļ! Labi, es sev ieskaidroju, ka tās ir kaut kādas viņu tradīcijas un tā centos sevi nomierināt, kas kaut kā arī izdevās. Pļavā notupēju līdz 9 un braucu prom. Uz informācijas budkas bija rakstīti 30 zloti par telti, bet nu tā kā man neviens neko neprasīja, aprobežojos ar zīmīti ''Thanks''.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Ļoti izsmeļoši posti.

IPB ir iespēja uzlikt, ka noteiktā topikā un/vai foruma sadaļā ir posta minimālais rakstzīmju daudzums?

Tad varētu uzlikt šajai tēmai minimālais 450 zīmes, ja tev ir mazāk kā 500 posti.

Ilgie viesi var 2 vārdos rakstīt - eju dirst, bet mazajiem jāraksta 450 zīmju eposs par to kā kluča nolikšana iespaidoja viņa viedokli par nabadzīgo valstu atbalstu un Higsa bozonu.

edit: ja nevar tad lai jaunie lietotāji maksā mēneša maksu kuru izdalīs uz galviņām par peles rullīša amortizācijas izdevumiem

Pats jau arī drošvien ar šādi izmeļošiem postiem krāji sev postus :D

Link to comment
Share on other sites

Pats jau arī drošvien ar šādi izmeļošiem postiem krāji sev postus :D

man liekas, ka nē :D

lai gan es GIGN piereģistrējos ( pirmoreiz ) kaut kādā '06-'07, man tad bija 16-17 gadi, iespējams, arī rakstīju s#%u ;DD

un lai nesanāktu, ka tagad atbildu uz šo postu ar 5 vārdiem pajautāšu kādam, kas arī ir taisījis acu operāciju ( Afrodīt?!? ), cik ilgi velkas tā saules nīšana?

Šodien darbā vakara saule, kas spīdēja logā pat uzdzina sliktu dūšu ( man vismaz liekas, ka tas bija no saules )

Link to comment
Share on other sites

Nevarēšu teikt precīzi, jo man tā vēl aizvien ir , pagājuši ir vairāk nekā 13 gadu. Bet Tev, pieņemu, saules nīšana varētu ilgt vairākus mēnešus - līdz lēca nostabilizēsies un muskuļi pieradīs pie jaunās gaismas caurlaidības.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Hvz,man ir itkā redze laba,bet ir kaut kādi traucēkļi,itkā kaut kas peldētu pa tikleni,zinu vajag jau pie ārsta aiziet,bet bail,pat nezin no kā :)

Man labu laiku atpakaļ sanāca kaut kas līdzīgs, kad pēc pārlieku lielas alkohola lietošanas nākošajā dienā bija pārlieku liela fiziska slodze - rezultātā plīsis asinsvads. Diži ar tādiem maziem sūdiem neiesaku jokot un uzreiz laist pie ārsta.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti interesants stāsts, bacard.

mēs ar teātra trupu divreiz esam braukuši cauri Polijai. Starpvalstu autobusu šoferiem ir braukšanas limits,kas nosaka,ka pēc noteikta nobraukuma (stundās) ir jāietur 12 stundu pauze. Abas pauzes pagadījās tieši kādā no Polijas pilsētiņām,kas ļoti atgādināja mūžīgu maskačku,kas stiepās gar resnu upi. kad gāju tur noskalot rokas,atklāju,ka tās garumā ar 100 metru atstati iestiepjas milzīgas trubas,kas nāk no pilsētas. blakus krastā peldējās bērni. todien vēl bija ļoti svelmaina saule. iegājām lielveikalā un sapirkāmies sņabi ar nosaukumu "Otrybon" 50 zlotu vērtībā. vēlāk pie visa varēja vainot vienīgi globālo sasilšanu,tās bija briesmīgas dienas.

Link to comment
Share on other sites

Man jau vispār to stāstu daudz. Jau kopš 12 gadu vecuma cenšos sev veidot pierakstus par dzīvē zīmīgākiem vai mazāk zīmīgiem notikumiem. Tad nu dažreiz pie kādas situācijas šo to atceros, ka man būtu, ko teikt - paskatos arhīvos un nedaudz pielabojot ielieku šeit vai kur citur. Blogu gan vēl neesmu sācis rakstīt, bet doma vispār ir. Man tur ietilpst arī visādi stāsti, kur parādās manas seksa un citas interesantas fantāzijas, kas varētu būt saistoši lasītājam! :D

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau vispār to stāstu daudz. Jau kopš 12 gadu vecuma cenšos sev veidot pierakstus par dzīvē zīmīgākiem vai mazāk zīmīgiem notikumiem. Tad nu dažreiz pie kādas situācijas šo to atceros, ka man būtu, ko teikt - paskatos arhīvos un nedaudz pielabojot ielieku šeit vai kur citur. Blogu gan vēl neesmu sācis rakstīt, bet doma vispār ir. Man tur ietilpst arī visādi stāsti, kur parādās manas seksa un citas interesantas fantāzijas, kas varētu būt saistoši lasītājam! :D

Tev twittera konts nav? Tur arī var izpausties :) Sekotāji, sekotāji...

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tā par acu kaiti, ka vēl nenobriedušu aci jāoperē? Paziņa visu mūžu ar -6 un -7 dzīvo un gaida līdz tam kaut kādam noteiktam vecumam ( laikam 22 ), kad ārsti rekomendējoši ieteica veikt jebkādas darīšanas ar acīm. Bet tas laikam jau ir stipri individuāli.

Pats nākošgad domāju sev to operāciju pieteikt. Mīnusi jau 2 gadus nav mainījušies un naudiņu ar paspēšu iekrāt. Beidzot no okulāriem gribas tikt vaļā :P

Paveros aiz loga, bet tur "pavasaris" ar biezu sniega kārtu. Ir kādas idejas, kad tomēr varētu iestāties arī kaut kas līdzīgs pavasarim? Jo izskatās, ka zaļas lapas un lietu sniega vietā, varētu sagaidīt tikai ap jūniju.

Link to comment
Share on other sites

My bad, sajaucu ar lāzerkoagulācijas operāciju. Enīvei nemaina paaugstināto jutību pret gaismu.

O, great, man uz laptopa ieperinājies laikam kāds nelabais, sākās viss ar to, ka skaipu nevēra vaļā, tad tildi nevēra, un tagad tikko ieinstalēto anti malwarbytes arī never vaļā. Any ideas, ko šādā situācijā bez pārinstalēšanas darīt?

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...