Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pamēģini http://www.piriform.com/recuva

@Bencik - Super, paldies, meginashu :)

Programma laba, ja vajag izdzestus failus dabut atpakal, 70% no tiem, kas bija delete dabuju atpakal, tiek kas protams bija dzesti ar noluku, bet neatgrieza tos failus, kas ir pazudushi, kaut kada gluka deelj.

Anyway nice to have programma majas apstaklos !

Link to comment
Share on other sites

Gignā nūģi ir vai nav?! Noskatījos Star Trek: The Next Generation un tagad nezinu, kur likt visu savu brīvo laiku. Ko jūs man ieteiktu noskatīties no sekojošajām iespējām:

  • Star Terk: Original Series
  • Star Trek: Deep Space 9
  • Babylon 5
  • The Twilight Zone

Citus Sci-Fi seriālus varat neieteikt, jo es esmu diezgan drošs, ka esmu vairumu labo noskatījies vai izbrāķējis.

Link to comment
Share on other sites

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varēs atrast šo grāmatu .pdf veidā.

Сайгидмагомедов А.М. - Бухгалтерский финансовый учет в сельском хозяйстве.

Varbūt kādam ir lielāka saprašana kur internetā zagt krievu literatūru.

Link to comment
Share on other sites

Cucinj, es gan pārējos seriālus neesmu redzējis, bet noteikti iesaku Twillight Zone. No aptuveni 60 sērijām, ko noskatījos teju visas tur augstu kvalitātes un oriģinalitātes latiņu + veiksmīgi uztur creepy atmosfēru. Seriāls ir klasika kas vienkārši jāredz. Nav brīnums, ka tik daudzas filmas aizņemas idejas no šī seriāla. Es gan runāju par 60to versiju, 80to versiju neesmu redzējis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Beidzas cigaretes, aizčāpoju līdz vietējai poļu/leišu bodei pēc lētās poļu tabakas. Pāris dienas atpakaļ kasieris man saka, ka ir atveztas daudz lētas cigaretes. Nometu čiriku un prasu zelta marlboro, tam pašam kasierim, ar piebildi - lētās. No vitrīnas tiek izņemta pēdējā paciņa un mans maks kļuva tukšāks par 8 paundiem. Jūtos apmēram:

ll_302641437.jpg

Laikam tiešām jāmet nost tas niķis, visi kā sazvērējušies pret mani :D

Link to comment
Share on other sites

Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varēs atrast šo grāmatu .pdf veidā.

Сайгидмагомедов А.М. - Бухгалтерский финансовый учет в сельском хозяйстве.

Varbūt kādam ir lielāka saprašana kur internetā zagt krievu literatūru.

Neko neatradu krievu trakeros... Pat specializētajos, kur roku literatūru savam kindle.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kādēļ nepērc tinamo tabaku? UK it kā populārāka, jo sanāk lētāk, vai arī maldos?

Laikam jau slinkums un solos sev mest nost. Tagad neliels ziemas stresiņš, prasās uzvilkt, tāpēc man ātrāk sanāk aiziet līdz veikalam ielas galā un nopirkt, nekā katru reizi sev tīt augšā. Pie tam es tinu kā mežavecis un tāpēc vēl vajadzētu tinamo agregātu pirkt. Bet jā, tinamā sanāk lētāk. Cigarešu pašizmaksa - 20p, ražots tiek uz vietas, gala cena - 8 paundi. TAXES ftw!

Ziediņ - lielākas šanses to literatūru ir atrast bibliotēkās. Pameklēju pats, bet nevarēju uzrakt.

Šitādu laiku pirmo reizi redzu. Aprīlis deguna galā, bet sals nenormālākais. Pirmās narcises apraktas zem sniega, no zaļām lapām un siltas saules ne miņas. Jācer, ka vasara neliks vilties. Kaut gan who cares - atvaļinājumu tā pat man vasarā neredzēt kā 500 latu banknoti savā makā.

Link to comment
Share on other sites

Kādam/-ai ir bijusi saskarsme ar tiem Dormeo-Romeo matračiem? Viņi ir tik ahujennie cik par viņiem runā 3. personas, vai ir kādas lētākas alternatīvas or vnk parastie patrači ir ok, kas nāk defaultā līdz gultām? Nezinu nevienu personīgi, kam tāds būtu, tāpēc cerēšu, ka šeit ir kādi padomi. Pēc ilgām pāromām esmu izlēmis, la laikam tomēr gribu sev gultu, nevis stūra dīvānu... Tā jau drošvien ir atbalstāma izvēle, vai ne? :)

P.s. Nezinu kāda man ir gaume gultas cietībā, pavisam mīksta drošvien man nepatiktu, tas skaidrs kā dienā.

Link to comment
Share on other sites

Man tika mantojumā no omes tāds matracis, lielais. Ir patīkami uz viņa gulēt un, ja, piemēram, ceļoties ārā no gultas, ar visu svaru liksi savu roku uz šamējā, tad tava roka neizdursies līdz gultas dēļiem, jo viņš ir tāds saturīgs un elastīgs, ne tāds kā lētie matrači. Es pieņemu, ka Dormeo ir ļoti laba kvalitāte un viņi patiešām varētu kalpot daudzus gadus, bet varbūt ir iespējams atrast kādu citu firmu, kuri ražo līdzvērtīgus matračus, bet tik ļoti nereklamējas un līdz ar to nemaksā tik daudz? Hvz!

Es gan nebūšu tas adekvātākais matraču novērtētājs, jo manas gulēšanas paražas ir visai apšaubāmas (ir gadījies pavadīt nakti tādās necilās vietās kā vilciena stacija (Slokas), kāpņu telpa(s), random vietas zem klajas debess, kā arī citreiz patīk pagulēt uz dažādām mēbelēm, kuru izmēri nav piemēroti gulēšanai pat maziem bērniem :drink:).

Link to comment
Share on other sites

Man mamma uzdāvināja dormeo roll-up 5cm biezo, kas domāts cipa kā virsma kaut kādam dīvāna/gultas matracim. No sākuma izmantoju viņu gulēšanai klubkrēslā, vēlāk klāju 5centimetrīgo draugu uz grīdas tik - man afigenna patika, kaut arī sākumā likās, ka gulēt uz 5cm matrača būtu overkill.

Tiesa, tam ir arī sliktas sekas, jo pēc ilgstošas gulēšanas uz tā matrača es tagad vispār ne uz vienas citas virsmas nevaru pagulēt, ja tā nav perfekti taisna - uzreiz muguru lauž.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Dormeo. Pirmkārt, Tu jutīsies labāk jau vien dēļ fakta, ka Tu guli uz DŌRMĒO, vismaz man tā sākumā bija. Viņus var pasūtīt pēc izmēriem un dažādas versijas, kas arī ir labi. Pašam man ir pati prastākā versija, kurš arī ir ļoti saprātīgā cenā. Lietoju viņu atkarībā pēc situācijas - pārsvarā uz zemes, bet mēdzu likt gultā un, ja gulta nav akmeņu lauks, tad uz viņa gulēt ir pilnīgi normāli. Pats ņēmu, jo ir problēmas ar muguru un laikam jau līdz, proti, no rītiem nesāp vairs.

Vispār rekomendēju. Kādi 30% no tā, ko stāsta reklāmā ir taisnība, kas ir ļoti labs rādītājs.

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav mājas sausas sīpolu mizas,gribas uz olu dienām pa naturālo olas krāsot,kā bērnībā,bet man mājas nav un arī tuvumā dzivojošajiem radiem ne! Ja nu ir tad,Rīgā, pats varētu pieskriet un par paldies,pāris alus veidā arī pateikties!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Ir kāds kurš jau ir izlasījis Valda Valtera grāmatu? Kādas atsauksmes?

Esmu iesācis un man patīk. Tā grāmata ir laba, lai gūtu motivāciju sportā un varbūt arī citās jomās. Ja tev to vajag, tad noteikti nopērc.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...