Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Noteikti ne w210, skaties uz w211 E200, E220, E270, E320. Vismaz pēc ss.lv piedavājumiem, iekļaujas cenā līdz 5k ls. Vari vēl paskatīies C klasi, tikai paskaties tuvāk informāciju konkrētajam dzinējam. Atminos, ka C klasei bija problēmas ar Lucas sūkņiem, kas maksāja kosmosu. Uz 400CDI neiesaku baigi skatīties, verās lupatās, bet ja kaut kas notiek dzinējam, tad ir pizda ruļu.

Vai tad nebij tā ka e klases universāļiem aizgāja hidrauliskā piekare no w211 kuras remonts izmaksā sazin cik?

Link to comment
Share on other sites

pats esmu pāris gadus braucis ar w211 e200 un drusku w212 e200. Ideāla mašīna, remonta ziņā protams nedraudzīga. (dieva dēļ nedomā par hidro piekari) Nokaut var visu un visur. MB plīst varbūt mazāk, bet tad ir dārgāk. Un tas divdivturbodīzels gāja priekš ikdienas pieklājīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tik daudz jau es saprotu, bet ja man pasaki w211 mercedes, tad man ne bū ne bē, kurš no visiem tas ir ^_^

Paldies, skaidrs - E klase.

tas ir tas pats kas BMW šasijas numuri, piem, e36, katram modelim ir savs apzīmējums

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Pēc idejas vajadzētu būt iespējamam. Ar HDMI vadu biju uz TV ekrāna uzmetis palaistu pokeru, bet lapsī paralēli man kāds varēja ļurkāties pa webu. Gluži precīzi nepateikšu ko es konkrētajā gadījumā darīju, bet manas videnes draiveris pats pēc pieslēgšanas piedāvāja iespēju darboties pa diviem ekrāniem vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Pēc idejas vajadzētu būt iespējamam. Ar HDMI vadu biju uz TV ekrāna uzmetis palaistu pokeru, bet lapsī paralēli man kāds varēja ļurkāties pa webu. Gluži precīzi nepateikšu ko es konkrētajā gadījumā darīju, bet manas videnes draiveris pats pēc pieslēgšanas piedāvāja iespēju darboties pa diviem ekrāniem vienlaicīgi.

Nu kaut kad drīzumā dabūšu monitoru un tad redzēšu kas notiek. Danke :)

kaaa tu zinaaji? :DD

Lebrons bildē un neatceros, kurš vēl MW interesējas par basketbolu izņemot tevi un mani. :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...