Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es jau rakstīju - alus 15 santīmi, labs rums 4-5 lati litrā. Nu un ko man darīt?

Es parvakshos pie tevis, dod man savas kordinaates....

Nerunā par estrogēnu. Goodmens sabīsies un sāks nožēlot visu izdzerto alus daudzumu :D

Kas tas ir? Jeb man labāk nezināt?

Link to comment
Share on other sites

IgorsTiņģere, kāds ir Tavs vārds? Pūpēdis? jeb Rižiks?

Kopš kuriem laikam 'pūpēdis' un 'rižiks' ir sinonīmi?

xyu, ja Tu yo Eliotto manu avataru, tad Tu esi viens no cilvēkiem, kuriem visi ķīnieši un nēģeri izskatās vienādi :D

Lol, mani fascinē tādi cilvēki! Nu kā var neatpazīt, it sevišķi melnos? :D

p.s. Nomaini Avataru, jo kādā sakarā Obama vienā bildē Kanye Westu?!

Edited by Butcher^
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

jeb lieto tikai un vienīgi starp sinonīmiem tobiš rižikam un pūpēdim jābūt sinonīmiem, lai starp tiem lietotu jeb :(

nekasies ar gramma nazzijiem, viņi uzvar vienmēr.

Lai jau uzvar, man vienalga kurš forumā ir Ērglis, galvenais, lai uz ielas pieklājīgs.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Domā viņi (Apple) taisīt WiFi only versiju AR Sim kartes slotu? :D Šaubos!

Pastav taada ceriba, vairakos tehniskajos forumos saistiba ar so modeli tiek piesaukts 3g vairakas reizes, jo tiem kuriem nebija vieta prieks sim kartes, protams tada iespeja nebija, it ka tiem, kam ir vieta prieks sim, tada opcija pastav. Aizbraukshu maajas paskatishos, kas tur ieskha liekas, jo protams to dranjka vacinju var attaisit ar kaut kadu specialu pri4endali, kas kaut kur kastite iphone atrodas :)

Pec koda man ir gsm modelis, kzs viesh ceribu, ka ari varetu bonusa naakt 3g, jo pec spcifikacijas ipad 2 bija ar wifi only un wifi + 3g...

Link to comment
Share on other sites

Bingo, micro kartinja liekas ieksha, 3g ir roka :)

Cash tu "tiesham" negribi zinat pa cik es vinju panemu, tapec jau beigas riskeju un pakeru, jo pa tadu ciparu ari majas filmas vina varetu skatities, ja vel ir 3g zashebis.

Next question, ar 10gb menesi ipad pietiktu internetam, meilam etc.? Lmt piedava pa 5ls 2gb, bet pieliec 2ls un 10gb roka, velk ka buus shis jaanem ciet...

Link to comment
Share on other sites

Bingo, micro kartinja liekas ieksha, 3g ir roka :)

Cash tu "tiesham" negribi zinat pa cik es vinju panemu, tapec jau beigas riskeju un pakeru, jo pa tadu ciparu ari majas filmas vina varetu skatities, ja vel ir 3g zashebis.

Next question, ar 10gb menesi ipad pietiktu internetam, meilam etc.? Lmt piedava pa 5ls 2gb, bet pieliec 2ls un 10gb roka, velk ka buus shis jaanem ciet...

ar 10 gb tev būs tik daudz, cik dirst varēsi.

tad jau labāk ņem bitē pa 5.50ls 4gb. :)

Link to comment
Share on other sites

Ir iesakāms kāds labs instruktors no Credo vai Mustanga B kategorijai? Lieta tāda, ka darbadienās strādāju un brīvi ir tikai vakari/brīvdienas. Pedāļus nejaucu, nav problēmas pret kādu stingrāku cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

Rudzīte bija blondā? Man viena bija, baigi kruta bija. ^^, EDIT: Atradu draugos Aiju Rudzīti, kas man pasniedza Mustangā. Jā, viņa ir episki laba pasniedzēja.

Par instruktoru - Tu vari teorētiski no dajebkuras autoskolas piesaistīt instruktoru. Es Tev varu ieteikt baigi foršu cilvēku, tiesa, viņš krievs, bet latviski arī runā. Naudu no Tevis nekāsīs, braukt labi iemācīs un vispār.. ^^, Tikai katrai autoskolai ir savi noteikumi par ne-autoskolas instruktora piesaistīšanu - Mustangam, a nemaldos, bija pēc tam jākārto autoskolā braukšana pie viņu instruktoriem, pirms Tevi viņi laiž uz CSDD.

Konkrēti manis minētais instruktors ir no Auto Prieka.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

par Rudziiti nevienu sliktu vaardu, bet ja par instruktoriem runa, tad iesaku Shtangi no mustanga. Man pietika ar 7 obligaatajaam, speciaali nemarineeja ;)

Mustangam, a nemaldos, bija pēc tam jākārto autoskolā braukšana pie viņu instruktoriem, pirms Tevi viņi laiž uz CSDD.

nop mustangam ja nekaarto pie vinju instruktora bija jaamaksaa 60Ls

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...