Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

My dear comrades, ja vien jums ir dajebkāda iespēja tikt uz Cirque du Soleil tuvākajās 3 dienās, kad.viņi te ir, es sirsnīgi iesaku šo iespēju izmantot. Tas ir viennozīmīgi kaug kas galīgi neaprakstāmi fantastisks.

Gūdij, Saldū šad tad sanāk pie dažiem pazīstamiem.aizbraukt un dažas lietas.kārtot.

Link to comment
Share on other sites

Jāieprovē tie Maggi idea maisiņi, ko te baigi reklamē. Cerams beigās nebūs ārā metams. Šodien baigais slinkums kaut ko pērties un eksperiimentēt. Gardēži varētu padalīties ar foršām vistas gaļas receptēm, man sāk aptrūkties idejas un receptes. Pašam pie sirds vairāk iet vistas krūtiņas/filejas. Šad tad arī kādu stilbiņu vai spārniņu asākā marinādē un uz grilla patīk pacepināt.

Rīt jau pie jaunā darba jāķeras klāt. Cerams, ka pie ābola jau pēc mēneša nenobesīs rukāt :)

Link to comment
Share on other sites

Man gan vairāk sanāks ar ābolu produkciju kā tādu ņemties, nevis viņus spaidīt un bakstīt. Lai dievs nogrābstās, bet man imacs uz galda stāvēs tikai tad, ja man divreiz zibens trāpīs.

Vistiņa izskatās sulīga un apetītīga. Kaut kādu mixed herbs gatavo maisījumu pārbēru pāri un maisiņā iekšā, krāsnī uz 40 minūtēm un savā sulā izsutinās. Pēc vakariņām varēšu spriest, vai šamie ātrie varianti ir vērā ņemami, ja tiešām idejas virtuvē aptrūkstas.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Man gan vairāk sanāks ar ābolu produkciju kā tādu ņemties, nevis viņus spaidīt un bakstīt. Lai dievs nogrābstās, bet man imacs uz galda stāvēs tikai tad, ja man divreiz zibens trāpīs.

Vistiņa izskatās sulīga un apetītīga. Kaut kādu mixed herbs gatavo maisījumu pārbēru pāri un maisiņā iekšā, krāsnī uz 40 minūtēm un savā sulā izsutinās. Pēc vakariņām varēšu spriest, vai šamie ātrie varianti ir vērā ņemami, ja tiešām idejas virtuvē aptrūkstas.

Aimacs ir baigi labā lieta. Tikai jāpierod drusku.....

Link to comment
Share on other sites

ja tu esi tik "prātīgs" un atbildi uz viņa fleimu, tad ko tas liecina par tevi?

Un ko tas par mani liecina ? To, ka man atrodas liekas 20 sekundes, lai jēlā veidā par viņu paņirgātos ?

Ja reiz Tu piekrīti, ka tas ir "viņa fleims", tad jautājums no kurienes rodas pretenzijas pret tāda indivīda likvidāciju ? Divītis, kuram vēl joprojām ir zelta slava par pļavas ierādīšanu, pasūdzējās ?

Es uzsāku visu sūdu rakstīt tāpēc, ka man dēļ konkrētā debīliķa forums kļuva nelasāms.

Tad nu viela pārdomām: ļaut šeit plosīties smadzeņu invalīdiem, kuri šeit ir salīdzinoši nesen, tādejādi bojājot to vidi, pie kuras ir pieraduši vecie apmeklētāji, vai arī uzturēt dzīvību forumā tieši uz šo ākstu rēķina.

P.S. Ja nebiji piefiksējis - vēl pirms manas sūdu vētras tas ēzelis tika vairākkārt banots, taču mistiskā kārtā kāds tos banus viņam ņēma nost. Tas ir tā klaji pieņemts, ka moderators rīkojas pretēji cita moderatora darbībām ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Maggi Idea ņammīga štelle. Jāiepērk vēl būs citi mixi. Labs slinkais variants. Atlika man tikai ieminēties, ka strādāšu āboļos, kā atradās pāris poļu kaimiņi, kas sīki un detalizēti apskaidroja kā vieglāk nozagt iphonus, pie tam vairākus uzreiz :D

Link to comment
Share on other sites

worms man šovakar laipni apskaidroja, ka man nav taisnība, bet viņam ir. Tikai žēl, ka nepaskaidroja kāpēc. Bet tā jau šeit tam ir jābūt. Anyway mana interese par forumu ir beigusies, varbūt tiksimies kādā pasēdēšanā.

P.S. AmE dabūja banu uz nedēļu, jo worms domāja, ka Tūbiju nobanoja viņš.

Link to comment
Share on other sites

Oh, ja nu šitā tās lietas grozās, tad nu veiksmi... Laikam jāpaliek vai nu debīlam un tas jākultivē, vai nu jābeidz uzvesties normāli. Ko tādu no Kasparonkuļa jau tiešām nebiju gaidījis.

Paldies, bet nu ja idiotiem šeit ir vairāk teikšana nekā skaidriem prātiem, tad man var ņemt moderu nost, jo acīmredzami, ir pieņemams vēl augstāks debīlisma skills šajās aprindās nekā ir vērā ņemams.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Kaut arī man dīvainā veidā simpatizē Šīns - esi laipni aicināts piebiedroties pulciņam :)

Par situāciju varu vien piebilst: "Nestrīdies ar idiotu, no sākuma viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi" © da hrenviņzin kas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...