Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Diez, kā vispār garšo bērzu sula...

Vispār palasījos, kas te par randomnesu tēmā, un dikti sasmējos par to topiku, kur "visas sievietes ir vienādas". Hahaha. Un sievietes to pašu saka par vīriešiem, tikai vēl klāt pieliek vārdu "cūkas". Interesanti, kad cilvēki sapratīs, ka pie attiecībām ir ļoti daudz jāstrādā un ka atrast "ideālo cilvēku" ir afigenna grūti? Hm.

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Diez, kā vispār garšo bērzu sula...

Vispār palasījos, kas te par randomnesu tēmā, un dikti sasmējos par to topiku, kur "visas sievietes ir vienādas". Hahaha. Un sievietes to pašu saka par vīriešiem, tikai vēl klāt pieliek vārdu "cūkas". Interesanti, kad cilvēki sapratīs, ka pie attiecībām ir ļoti daudz jāstrādā un ka atrast "ideālo cilvēku" ir afigenna grūti? Hm.

Tev ātrāk vajag atrast čali.

Link to comment
Share on other sites

Ņemt nost avataru tagad ir stilīgi? Manīju ka avataru izņēma visi vecie krabji, kas šeit atrodas jau gadiem un visiem ir zināmi, bet nesapratīšu pārejos, tādus kā Fu*k yea, kādēļ avataru izņēmi arī Tu?

Link to comment
Share on other sites

Ņemt nost avataru tagad ir stilīgi? Manīju ka avataru izņēma visi vecie krabji, kas šeit atrodas jau gadiem un visiem ir zināmi, bet nesapratīšu pārejos, tādus kā Fu*k yea, kādēļ avataru izņēmi arī Tu?

Es neizņēmu, man nekad nav te bijis avatars. Vismaz neatceros, ka būtu licis.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Uh, cik skaistas atbildes uzreiz parādās, kad iemet anketu tik inteliģentā sabiedrībā :) Prieks kur tu rodies, bet vai vieglāk tiem dažiem nebija vienkārši neaizpildīt? :) Tomēr nav taču kompānija, kurā ar savām atbildēm padižoties, to taču lasu tikai es ;)

Link to comment
Share on other sites

Vot Lukesh tas ir cirvis! 2 mapes afk Thug stāv respā, viņš nekiko, visi gaida kad kāds viņu nošaus, nākošajā mapē inferno c4 afk stāv rank1. Rakstu adminčatā, lai noslayo, tam poh. Nākošajā raundā uzrakstu nafig tādam Lukesham vsp acc, ņem izkiko mani. AHUJENNA! Dalbajobs.

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Vot Lukesh tas ir cirvis! 2 mapes afk Thug stāv respā, viņš nekiko, visi gaida kad kāds viņu nošaus, nākošajā mapē inferno c4 afk stāv rank1. Rakstu adminčatā, lai noslayo, tam poh. Nākošajā raundā uzrakstu nafig tādam Lukesham vsp acc, ņem izkiko mani. AHUJENNA! Dalbajobs.

Un kā tu tagad jūties?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin kādu sporta interneta veikalu, kur var pasūtīt uztura bagātinātājus.

Man neko daudz nevajag, jo neesmu domājis nopietni dzīt muskuļus augšā, es tikai regulāri skrienu un uz stieņiem eju.

Domāju ka varētu iztikt ar kreatīnu, agrāk jau tādu esmu lietojis, un nesūdzos.

Tākā no ebay vienreiz prece nāca 5 mēnešus, vairāk viņiem neuzticos :D

Paldies (:

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds zin kādu sporta interneta veikalu, kur var pasūtīt uztura bagātinātājus.

Man neko daudz nevajag, jo neesmu domājis nopietni dzīt muskuļus augšā, es tikai regulāri skrienu un uz stieņiem eju.

Domāju ka varētu iztikt ar kreatīnu, agrāk jau tādu esmu lietojis, un nesūdzos.

Tākā no ebay vienreiz prece nāca 5 mēnešus, vairāk viņiem neuzticos :D

Paldies (:

try http://fanutrition.lv/lv/index.php

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...