Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Izdomāju, ka varētu aizšaut pastrādāt uz Nīderlandi.

Varbūt kāds no GIGNiešiem tur atrodas un kaut ko šeptējas? Kā vispār tur ar tikšanu darbā? Uzreiz saku, ka tomātu/burkānu vākšanas variants atkrīt, kaut ko cilvēcīgāku :)

Link to comment
Share on other sites

Amnīj, Tev patīk fotošops vai tiešām tik lieliski rausti peli? O_O

P.S. 1144420

P.P.S. Vai man vienīgajai liekas, ka Grāfs fon Zīvers ir pirmais cēsinieks, kas patiešām kaut cik pēc lāgera garšo? ^^,

Edited by aphrodYte
Link to comment
Share on other sites

Tieši tikko nopirko pirmo reizi fon Zīveru.

Nu, ja godīgi, tad lāgeris tīri labs, ale gan kaut kāds dīvains. Varbūt man vnk ale paši kā tādi jau nepatīk.

Nu, ja ņem vērā to, ka cēsu alus parasti ir susla, tad esmu patīkami pārsteigts :)

Link to comment
Share on other sites

Es vispār eilu pagaidām tikai vienu esmu dzērusi tādu, kas patiešām ir gards. Neatceros, kas tas bija par eilu, bet kaut kāds ar pili nosaukums saistīts bija. Enīvei, tas bija kaut kad Anglijā, un šaubos, ka latvieši varētu garšīgu eilu uztaisīt, ja pat anglijas eili tā ne visai garšo. (:

Par šņabi runājot, man te mājās 5l pudelis ar šņabsi stāv. Žēl tikai, ka es to šņagu nedzeru :D

Link to comment
Share on other sites

man gan ale labāk garšoja. man laikam vairāk velk uz tiem 5+ alēniem.

šodien paņemu nogaršot cēsu nefiltrēto griķu alu ( pēdējā laikā gribas eksperimentēt )

nu tā. vakara aliņam pēc darba šis pat der.

Par šņabi runājot, man te mājās 5l pudelis ar šņabsi stāv. Žēl tikai, ka es to šņagu nedzeru :D

malacis. es arī jau nezin cik ilgi šņabi nedzeru. nezinu kāpēc bet man nepatīk. Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

fffffu, bļa.

Laikam vajadzēja parakstīties tam ALE vai kā to trako tur sauc.. beidzās viss ar to, ka atkal esam pamodušies pie manis, uz galda stāv divas vīna pudeles un ledusskapī divi Tērvetnieki.

Tērvetnieki nerūgst :DD Galva gan rūgst!

EDIT: uzskaitītas tiek pilnās pudeles :D

EDIT2: vieglu nāvi Gardumiņam Rīgas centrā, izskatās ka uz vasaru neatkopsies :/

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

ārprāts, kā tā var sāpēt galva! Es jau kuro reizi pamostos šodien un sāp čerdaks! Izpļāvu pie rimi kases divas tabletes ibumetīnu, tagad ieraušu vēl divas un iedzeršu alu. Reāli krīt uz nerviem, nafigam tādas galvassāpes vispār kāds retards izdomāja!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

es nereti pirms košanas ierauju ripu ibumentīna (400), nedz košanas laikā, nedz no rīta galva sāp, so, apgalvojums nevietā.

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

bļa, tūbij tas ir pirms dzeršanas ierauj ibumetinu lai nākamajā rītā nesāp galva, bet te jau ir savādāk, te ir nevis ūdeni uzdzer tabletēm bet alu.

Tu arī pirms pjankas, tad jau sāc pjankot iedzerot ibumetinu uzdzer alkoholu?

Link to comment
Share on other sites

Tabletes + alkohols ir sagādājušas patīkamas atmiņas, vairāk gan no nostāstīem, bezfilmā tēlojot nindzu, kaukšanu uz mēnesi vilka balsī un kaut kā tā, reāli rauj ārā ^_^ Bet nu iesācējiem nevajadzētu aizrauties, tas nav priekš bērniem :DD

Edit: Es ar tabletēm domāju tieši ibumetīnu vai kaut ko tamlīdzīgu, nevis mitsubichies,,,

Link to comment
Share on other sites

Nu jā - es arī neatteiktu, ja man uz šīs zemītes nebūtu daudz atlicis.

Vēl jau var iesist ar bomi pa galvu tikpat labi - neatteiks. Par kaisli nezinu, kā kuram.

Edited by bacard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tātad jautājums - es tagad pieslēdzu otru monitoru portatīvajam. Kad gribu pāriet uz otru monitoru un kaut ko uzrakstīt, viņš man minimazē spēli uz pirmā monitora. Kā lai šo lietu izlabo un vai tas vsp ir iespējams?

EDIT: Kačāju Nvidia Nview - moš palīdzēs

Edited by DealOrNoDeal
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

bļa, tūbij tas ir pirms dzeršanas ierauj ibumetinu lai nākamajā rītā nesāp galva, bet te jau ir savādāk, te ir nevis ūdeni uzdzer tabletēm bet alu.

Tu arī pirms pjankas, tad jau sāc pjankot iedzerot ibumetinu uzdzer alkoholu?

bļa, slāpekli, iepis uz pohu ibumetīnu (400), tad arī galva nesāpēs!

un nejauc udzeršanu ar laicīgu ripas ierīšanu. pujka, tev daudz ko augt, laikam.

p.s. tās receptes, kad pareizāk raut ripu iekšā, tas ir laicīgi pirms, pirms, pēc vai pēc tam, kad pamosties, ir gana dzirdētas. protams, ne visiem ir vienādi, bet pa lielam visi, parasti, viņas ierij pirms košanas (tādas brutālākas) nevis random kroga apmeklējuma.

un aprho, man nav nekas pret tevīm, bet ko tu saproti no zāļu un alkohola koplietošanas? :D Ok, alus baudīt ir viens, bet stāstīt, kura ripa ir labāka, kura sliktāka, to es vismazāk gaidu no tevis dzirdēt :)

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Es arī nestāstu, kura ripa ir labāka, kura sliktāka. Man radinieks nomira no zāļu un alco lietošanas vienlaicīgi. Un nav svarīgi, kāda tipa ripas tiek rītas, kamēr tām ir dajebkāda iedarbība uz cilvēka organismu. Tik daudz būtu jāsaprot kaut vai tīri iz bioloģiskā viedokļa - saprotot, kādas izmaiņas rada un kādas blaknes ir pretsāpju līdzekļiem, un zinot, ko alco dara ar organismu.

Ā, un jā - man pilnīgi ntoeikti nav nekas pret tevi, bet cmoon, kurā vietā es stāstu, kura ripa ir labāka un kura sliktāka? Kā teiktu Reinis: kucīt, lūdzu?!

Edited by aphrodYte
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...