Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

night, lauz ūber kruto džeku kodeksu un ieliec avatāru.

afro, es neuzsveru nekādas special ripas (lasot tavu pēdējo postu), bet gan runāju tieši par ibumetīnu.

aber tavs pirmspēdējais posts neko daudz neizteica, tāpēc man radās tāds jautājums (manā pēdējajā postā, pirms šī), ko tu īsti sajēdz.

atvainojos jau laicīgi!

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

ai labi, kāda jēga strīdēties ja durakam neko bez sišanas neiesitīs prātā.

Tūbij, Ja nesaprati Bezbikša postu ko viņs bija domājis tad tik dur taisni..

klau, durak, kāds man sakars ar bezbikša postu vispār? :D

Link to comment
Share on other sites

Esmu pamodies. Elpoju. Nekādi slikti joki nav notikušies, galva nesāp.

Es vnk vispār cenšos medicīnu nelietot, sākot ar ibumetīnu, beidzot ar antibiotikām. Vnk nepatīk. Bet vakar tiešām extra emergency gadījums bija, šausmas.

Šodien pirku alu veikalā deviņos no rīta, sajutos kā alkāns. Uj, gribēju teikt, sajutos kā Gudmens.

EDIT: Beidziet strīdēties, kā teica kāds populārs personāžs multfilmā: "davaiķe žiķ družno" :))

Zināju par ibumetīna iedzeršanu pirms košanas, esmu tā darījis, šajā gadījumā vnk nedomāju ka būs tāda smagā. Par cik stipro alkoholu nelietoju, cerēju ka nebūs poha. Un vispār, dzerot tikai alu, šitā ir otrā smagā poha nedēļas laikā.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Par cik stipro alkoholu nelietoju, cerēju ka nebūs poha. Un vispār, dzerot tikai alu, šitā ir otrā smagā poha nedēļas laikā.

Ja tu nezināji, tad pēc alus ir pati smagākā poha, kura vien ir iespējama :D

Nē, tas ir vienkārši SR trusis no viņa ģeniālā biznesa plāna - trušu audzēšana.

Eu, tev vēl joroj/am Google Play neverās vaļā? Es atrast risinājumu :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Dzert un atpūsties ir divas dažādas lietas, jo pēc dzeršanas vajag atpūsties.

Tad pasaki dzerot vaitad neatpūties? no visa saspringuma, stresa, no ikdienas, var atvilkt elpu, iedzer un jūties labi.

Vai arī Tu dzer, dzeršanas pēc, lai piepistu seju neko neatcerētos, un nākamajā dienā mocītos no paģirām..

Link to comment
Share on other sites

bļa, radiator. Un ko tad tu sagaidi no interneta foruma? Nenormālās atklāsmes vai dzejoļus? Ko tad tu te meklē? Varbūt vnk atpisies un ļauj cilvēkiem izgāzt savas nolietotās emocijas forumā, kurš arī ir izveidots ar tādu mērķi?

EDIT: Jimbuga, turpar arī ir - lidotleti. No LV neko lētāku par Ryanair nedabūsi, ja nu vienīgi wizzair, bet viņiem diezgan ierobežoti galamērķi. Ja nemaldos, tad tik Eindhovena un Londona :)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...