Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tā kā worms vēl nav atbildējis uz msg (kuru izsūtiju pirms 6 mēnešiem) un es nevaru ielogoties weblapā, tad palūgšu, lai man kāds iemet acī linku uz css versiju, kura rullē uz gignā. steam,cik es redzu neiet cauri.

Link to comment
Share on other sites

' timestamp='1368967556' post='621329']

kapēc ar asinīm?

Skrēju ar to maratona somu. Striķi riktīgi man noberza muguru, tagad labs sarkans plankums un sāp, kad pieskaras...

Galvenais, ka pats neko nejutu. Skrēju un cilvēki man pabakstīja un teica, lai iečekoju savu muguru :)

img3054f.jpg

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Gudrie Gignieši, pasakiet, nokia lumia 920 ir vērts ņemt, vai labāk kkādu samsung galaxy..?

Un vai tad lielas atšķirības starp lumia 920 un tiem kas ir ar zemāku skaitli, tobiš vecāki modeļi? Cena ievērojami atšķiras bet komplektācija?

Link to comment
Share on other sites

Maratons noskriets, krekla mugurpuse sarkana no asinīm - izdevies skrējiens...

Laiks?

Gudrie Gignieši, pasakiet, nokia lumia 920 ir vērts ņemt, vai labāk kkādu samsung galaxy..?

Un vai tad lielas atšķirības starp lumia 920 un tiem kas ir ar zemāku skaitli, tobiš vecāki modeļi? Cena ievērojami atšķiras bet komplektācija?

Lumia 920 ir super kamera. Telefons gan baigi klucīgs. Zemākiem modeļiem būs sūdīgākas kameras, displeji, proči. Par pēdējo var neuztraukties, jo Windows Phone, atšķirībā no Android ir ļoti labi optimizēts - lido arī uz švakiem telefoniem.

Link to comment
Share on other sites

Lumia 920 ir super kamera. Telefons gan baigi klucīgs. Zemākiem modeļiem būs sūdīgākas kameras, displeji, proči. Par pēdējo var neuztraukties, jo Windows Phone, atšķirībā no Android ir ļoti labi optimizēts - lido arī uz švakiem telefoniem.

Paldies par info.

Laikam ņemšu (:

Link to comment
Share on other sites

Laiks?

53. minūtes. Tā +/- būtu noskrējis 38-42minūtēs, ja man somas saturs nebūtu jāmeklē 15min. Saplīsa tā maratona soma, jo es neuzticējos nodot čaļiem savas vērtīgās mantas, jo viņi tak neatbild par to, ja kaut kas pazūd no viņas. Tu pats būtu vainīgs. :/

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

lol, ame, tu tās wārnas vari mest kalt miljonus, tik un tā atpirkšos no viņām, beigu beigās es vel wormam uzmetīšu kāpostu, lai tev tās modera tiesības nahrenizē saistībā ar tavām antipāijām pret mani + only warnas pret mani, poh pret citiem gangsteriem :)

Link to comment
Share on other sites

lol, ame, tu tās wārnas vari mest kalt miljonus, tik un tā atpirkšos no viņām, beigu beigās es vel wormam uzmetīšu kāpostu, lai tev tās modera tiesības nahrenizē saistībā ar tavām antipāijām pret mani + only warnas pret mani, poh pret citiem gangsteriem :)

Ar šo arī viss ir izteikts. Konkrēts pusfabrikāts.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10km noskrēju. Pirmo reizi vispār kaut ko tādu skrienu. 2014. gadā laikam pusmaratons būs jāizmēģina :)

Skaidrs, es dienu dienā skrienu aptuveni 5km kādās +- 20-25min, bet maratonā, jau visiem laikam tas temps ir lielāks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Man nav problēmu uzmest kkādu kapeiku, lai varētu nahrenizēt pāris idiotus, kuri šeit sevi uzskata par kkādiem jaunajiem talantiem! #gigntalanti lawl

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Cik Worms ņem par nevēlamu cilvēku nahrenizēšanu?

Skaidrs, es dienu dienā skrienu aptuveni 5km kādās +- 20-25min, bet maratonā, jau visiem laikam tas temps ir lielāks :)

Maratonā vienmēr kāds būs lēnāks par tevi. 4min/km ir ļoti ok temps parastam mirstīgajam.

Link to comment
Share on other sites

Vienu lietu gan es neizprotu, agrāk tādi kā Tūbijs tika banoti momentāli. Kas īsti ir mainījies un kāpēc? Pievienotā vērtība taču nav nekāda.

Atliek tikai mazliet paskatīties apkārt, lai saprastu, ka tagad ir tā : jo vairāk kaut kas ir neriktīgs, jo vairāk tas tiek aizstāvēts un auklēts. Citi to sauc par demokrātiju, man gan tā asociējas ar degradāciju. Tolerance un takta izjūta ir labas lietas, bet nu nedrīkst tomēr traucēt dabiskajai atlasei...

Link to comment
Share on other sites

haha , pēc Tom. posta atcerējos strēlnieku aka galda hokeja čempionu , bļā ... vot tajos laikos gigns bija nr1 saits , paļubomu , katru dienu smieklu deva :D

īstenībā jau es te ienācu lai jūs man palīdzētu :>

karoč , beidzot pēc 2/3 gadu pauzes , itkā nestrādājošais dvd-roms tika dabūts pie dzīvības , ieliku mūzikas disku lai pārbudītu vai viss strādā - strādā , zaibis. tālāk tika iegādāts dvd tukšais disks lai sencīts ierakstītu sev muzonu , bet kad ieliek disku , neuzrādās ka vispār kautkas būtu ielikts, rādās ka vajag ielikt disku DVD draivā .. ok , kas varētu būt par vainu? Pat ja disks ir tukšs , bet vajadzētu tak uzrādīties ka kautkas ir ielikts, kamā iekačāt , vai ne? Ceru ka kāds gudrāks prāts zinās risinājumu :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...