Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Kāpēc Tu Tom uzskati, ka es esmu vēlējies kaut ko argumentēt, teiksim manos pēdējajos postos?

Parādiet savu gign brain skillu!

Link to comment
Share on other sites

Da pohuj uz to tuubiju , labak izdarat kautko lietderiigu un palidzat man

karoč , beidzot pēc 2/3 gadu pauzes , itkā nestrādājošais dvd-roms tika dabūts pie dzīvības , ieliku mūzikas disku lai pārbudītu vai viss strādā - strādā , zaibis. tālāk tika iegādāts dvd tukšais disks lai sencīts ierakstītu sev muzonu , bet kad ieliek disku , neuzrādās ka vispār kautkas būtu ielikts, rādās ka vajag ielikt disku DVD draivā .. ok , kas varētu būt par vainu? Pat ja disks ir tukšs , bet vajadzētu tak uzrādīties ka kautkas ir ielikts, kamā iekačāt , vai ne? Ceru ka kāds gudrāks prāts zinās risinājumu :nerd:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc Tu Tom uzskati, ka es esmu vēlējies kaut ko argumentēt, teiksim manos pēdējajos postos?

Parādiet savu gign brain skillu!

Šajā un citos forumos pastāv tāda fantastiska iespēja kā nenospiest pogu "post". Tev tiešām to derētu apsvērt.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds ieteikums labai grāmatai?

Ja Tu lasi angliski, tad Stephen King - The Stand.

upd: bet vispaar pie shaada jautaajuma prasaas arii info, kaadi zhanri patiik, jo ar "laba graamata" var daudzus sarakstus pierakstiit.

Link to comment
Share on other sites

Pizģets, ja tas, ko tūbijs saka un manas pareģa spējas iet kopā ar to, ka tiek maksāts par dirsā līšanu, tad apsveicu worm, tu šo sūdubedri esi pataisījis par sūdubedri ar maukām.

Es saprotu, ka tev uz visu ir pohuj un interesē tikai nauda, taču piedomā nedaudz kā tu šeit visu esi ieladis dirsā... Ja par maksāšanu nav taisnība, tad vari šo neņemt vērā un nobanot tūbiju par skaistu nomelnošanu, bet nu kāda vairs starpība, tāpat te vairs nav ko meklēt.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Pizģets, ja tas, ko tūbijs saka un manas pareģa spējas iet kopā ar to, ka tiek maksāts par dirsā līšanu, tad apsveicu worm, tu šo sūdubedri esi pataisījis par sūdubedri ar maukām.

Es saprotu, ka tev uz visu ir pohuj un interesē tikai nauda, taču piedomā nedaudz kā tu šeit visu esi ieladis dirsā... Ja par maksāšanu nav taisnība, tad vari šo neņemt vērā un nobanot tūbiju par skaistu nomelnošanu, bet nu kāda vairs starpība, tāpat te vairs nav ko meklēt.

Tavas pareģošanas iespējas ir pielīdzināmas sakaltušai maizei. Vispirms uzzini, kas ko ir darijis, veicis, visādi citādi savādāk, tad arī smirdi te ar saviem pareģojumiem, lawl.

Ame, gaidu kārtējo warnu, tu esi supermoderatos nr.1!

Link to comment
Share on other sites

JEBAL , NU BĻEĢ NIGHTMARE BANO TO DAUNI NAHREN NO ŠEJIENES , UN KĀ VIŅU KĀDS ATBANO , SRAZU BANO ATKA.

es pat nesaprotu nahujam tas priduraks te vēl smird , ja labi saprot ka visi te viņu turpinās nod1rst?

Edited by attach
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta , man arī nedalec.

Bļe , nu reāli tūbij - nekas personīgs pret tevīm , bet NU NAHUJAM TU TE UZTURIES JA NEPAIET PAT DIENA BEZ TEVIS NOD1RŠANAS? Iesaku pārvakties uz citu interneta forumu , ak jā - tikai ne uz kso :)

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta , man arī nedalec.

Bļe , nu reāli tūbij - nekas personīgs pret tevīm , bet NU NAHUJAM TU TE UZTURIES JA NEPAIET PAT DIENA BEZ TEVIS NOD1RŠANAS? Iesaku pārvakties uz citu interneta forumu , ak jā - tikai ne uz kso :)

Viņš ir nobanots, chill.

Link to comment
Share on other sites

Par ilgiem laikiem mans posts. Pūlis sajūsmā gavilē !

Kaspar, cik Tev ir jāsamaksā, lai es brīvi, bez sekām, varētu šeit postot 4chan /b/ sadaļas bildes (gaļa, pimpji, geji, zilās vafeles (google blue waffle), visneiedomājamākās perversijas ?

Vēl labprāt uzspiestu tev šķidro uz pakauša, kā brīva kaija debesīs zilajās - par cenas apspriešanu PM. Mērķa sasniegšanai varam lietot kāpnes.

Pieņemot, ka saņemšu banānu - Ziediņš over & out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ar tuubiju viss tiks nokartots, negribas paarragri solit, bet kamer man bus admina tiesibas, vinjam sevi sheit neredzeet, kaut kaa pedejo meneshu laikaa, baiga "huinja" notikas, gribetos pirms vasara Gign burzinja savest komunu atpakal sliedes, lai var normali samest pa lampu :)

"No arhiva"

Uz tiksanos 2013 !!!

gign12562.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...