Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ak jaa - cash pie taa kioska nav raadiijies 2gadus un nav lietas kursaa vai tur veel kautkas notiek. Es vinjam uzrakstiiju ka tuubijs ir izbanots , kas zin - mozh atnaaks atpakalj :)

Esi iemīlējies cashā ? :):):):daz::shades::tease::tadaa::knite::whatever::shhh::western:~_~

Link to comment
Share on other sites

Nu nedaudz vieglāk elpot ir, bet tāpat vēl kaut kas nav, varbūt sūda pēcgarša tik traucē...

Bez paskaidrojumiem tas skan samērā perversi....

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

njaaa :D b0rings pareizi pateica :D ka itkā ja nezin kontekstu tad izklausās kinnnkeeeey

bet nu es nesaprotu ko daži vēl cepās.. ziediņš ar laikam jau ilgojās, ka nevar nepieminēt savu seno draugu ar ļoti izsmeļošām frāzēm..

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Tak viss bumbaas dzeki, dzivojam talaak, ar sistemu pa lielam viss kartiba, bet kluda ir, kad cilveks, kurs pats nav klat saak labot sistemu, tad ari rodas paarpratumi, kludas etc. Tie, kas pasi taisa naudu labi saprot, kad ik pa laikam tas kurs maksaa ari nosaka cenu, izveli, muziku etc. Taa ir realitate, korumpeti ir visi cilveki, kuriem ir savs bizness.

Problem solved.

Kas jums nepatik mana avatara, Nissan vai biksiites ? Nelikshu vinu vairak atpakal, lai netraumetu koleegus :aha:

Link to comment
Share on other sites

Ja es teikšu, ka nissan, tad mani heiteri noslānīs.

Ja es teikšu, ka biksītes, tad sauks mani par peģiku.

Bet kopsummā, man patīk gan nissani, gan biksītes, tikai biksītes ir gūti apskatīt darbā. :D

Link to comment
Share on other sites

baigais pieduuriens Tev :aha:

es vnk gribeeju uzzinaat par to kiosku zem zemitaanu tilta - vai tur veel paardod smeekjus kas nav veikalos - richmond/aroma rich etc :)

Man vienkārši patīk, ka tu par viņu rūpējies, uztraucies un ceri, ka viņš beidzot atgriezīsies. Sirds sadeg neparasti. :)

Link to comment
Share on other sites

3.60 man liekas bija lētkais, 5 lati komplekts (streetburgers)

Man te visi cēla viņu gaisā un slavēja, man godīgi sakot pie sirds labāk iet deli snacks (pie Piena), tos burgerus manās acīs neviena ēstuve nespēj pārsist, tur ir tāda sajūta, ka viņš ir gatavots tieši tev nevis atsaldēts fastfoods.

Tiesa streetburgerā gaļa burgerī arī ir īsta gaļa nevis kartons, kā arī ir "free refills" brīnums ka Latvijā kādi ir sapratuši, ka nav iespējams vairāk kā 3 kolas glāzes 15 minūtēs izdzert.

Link to comment
Share on other sites

"free refills" brīnums ka Latvijā kādi ir sapratuši, ka nav iespējams vairāk kā 3 kolas glāzes 15 minūtēs izdzert.

a75ed2ac_Challenge_accepted.jpeg

PS: Par to Delisnack ar esmu daudz ko labu dzirdējis, bet tā kā vecrīgā esmu diezgan reti - arī tur nesanāca tikt :D

Link to comment
Share on other sites

vecriigas delisnaks kaa jau cita franshiize ir sliktaaks kaa piena delisnaks, bet nu ja saliidizna streetburger un delisnack tad viennoziimiigi delisnack. ja par cenaam saliidizna tad nav starpiibas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...