Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kur var lejuplādēt failu, lai varu klausīties vēlamo radio staciju, vienkārši uz desktopa uzspiežot? Kādreiz varēja eradio novilkt, bet tagad tikai klausīties, nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

". Liels pieprasījums ir uzautomobiļiem ar automātisku skarbu, līdz ar to automātisku jābūt ap pusei."

Es pzc na* bļ* šitādu darbu labot. Labāk būtu krieviski rakstījis - tulkojot vismaz būtu vieglāk saprast, ko tas cilvēks vēlas pateikt. (Šajā teikumā es vēl, thq, saprotu, kas ir domāts...)

Labi, ka man ir brenguļpuika līdzās. Pusgulēta nakts gan pirms rītdienas lekcijas un prezentācijas ir garantēta.

Edit: "tādejādi vajag vairāk sadarboties tieši ar vīniem" - hm, ar šito puiku varētu kopā patusēt pat varbūt..

Link to comment
Share on other sites

Tur tā zapte - man vajag, lai ļurina. Radio 101 tie visu laiku tur āzējās - vēl raidījumi, konkursi. Tā bija kā pasaka. Tagad darba diena paiet 2 reizes lēnāk.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Tur tā zapte - man vajag, lai ļurina. Radio 101 tie visu laiku tur āzējās - vēl raidījumi, konkursi. Tā bija kā pasaka. Tagad darba diena paiet 2 reizes lēnāk.

FBI, tās blondīnes augums....āāā....tu saproti par ko es runāju, vai ne?

Ilze Ķuzule Skrastiņa :blehh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nav ko panikot, vienkārši klausies labāko - SWH Rock, visu cauru dienu tikai mūzika un neviens neļurina, reklāmas gandrīz vispār nav.

Agrāk darbā klausījos tikai šo, līdz atklāju SuperFM 96.8. Patīkami pārsteidza mūzikas kvalitāte: 70to - 90to skaļākie gabali. Pie šādas mūzikas daudz labāk strādājas. Neviens nerunā, reklāmu praktiski nav (mazāk kā SWH Rock).

Link to comment
Share on other sites

Man personigi ieper Valmieras radio, ko var ari mierigi nokert Riga uz 106.8 fm, it ka spele to pashu, bet taja pasa laika visu laiku iekrit kaut kaada dziesma, kas ir piemirsta, bet sava laika bijis hits, brokastiis ar forshu bazaru dzen :_)

Link to comment
Share on other sites

Vispār šitā bilde ir daudz labāka :) Starp citu, kāds jūrā ūdens, ir jau trāpījies labi silts peldēšanai vai vēl tomēr nav? Gribētos baltās kājas nedaudz pasauļot un kārtīgi saraut sālsūdeni acīs, imitējot ūdens polo jūrā.

Link to comment
Share on other sites

Vispār šitā bilde ir daudz labāka :) Starp citu, kāds jūrā ūdens, ir jau trāpījies labi silts peldēšanai vai vēl tomēr nav? Gribētos baltās kājas nedaudz pasauļot un kārtīgi saraut sālsūdeni acīs, imitējot ūdens polo jūrā.

Udens ir pec dirsas auksts :) neaizmirsti laicigi mani pabridinaat :DD Man jau badmintona komplekts ir sagatavots :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...