Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Daudz neko īsti te nerakstu un neprasu , bet tagad ir nepieciešama jūsu palīdzība :)

Ir vajadzīga latviešu mūzika , ko atskaņotu kāzu tusiņa , nav ne mazākās nojausmas kur meklēt un ko meklēt ,

Jūs tak tik pāris mēnešus un jau ? ~_~

Link to comment
Share on other sites

Ja viņu ap vidu nofiksētu, viņam nebūtu tāda vaļa tik smuki rullēties, kā arī, pēc fiksētās vietas vieglāk redzēt, vai ausis ir noliktas tāpat kā iepriekš, vai sagrieztas, jo kā jau tika noskaidrots iepriekš, vads tiek griezts un tā arī ir tā problēma.

Link to comment
Share on other sites

visu nedēļu esmu nosēdējis mājās, jo skola ir līdz kaklam, jo tā vēl vilksies līdz pus vasarai nevis kā lielākai daļai - jau tagad liecības. izbesījies par stipro lietus aiz loga došos nospēlēt visu dienu cs.

You go girl!

Link to comment
Share on other sites

visi tādi ganksteri... pirmais čalis pa ilgiem laikiem, kas ieraksta postu tādu, kāds ir visa šī topika mērķis un jūs uzreiz ar savām negācijām un cinismu viņam pretī... varbūt tāpēc arī forums lēnām mirst? neesat par to iedomājušies...

Link to comment
Share on other sites

Pohuj,cilvēki arī mirst..

Ja par tēmu kam domāts šis topiks,tad nu šodien man bija baigā kņaza---ieeju vannā,nomazgāju kuli,noskuju kuli,viss kā nākās,bet šeku reku izlienot ārā no vannas,dirst sagribas. Ko nu.?

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Pohuj,cilvēki arī mirst..

Ja par tēmu kam domāts šis topiks,tad nu šodien man bija baigā kņaza---ieeju vannā,nomazgāju kuli,noskuju kuli,viss kā nākās,bet šeku reku izlienot ārā no vannas,dirst sagribas. Ko nu.?

Domā, ka diršot kuli nodirsīsi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...