Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Zbis,rīt(šodien) vēlešanas,bet deklarēta dzīvesvieta vēljoprojam ir bērnības miests! Pat nezinu,kas tur ir bijis pie varas :),gribot-negribot nevēlēšu!

Link to comment
Share on other sites

Eziit tev ir daudz lv muuzika ? Tad mums vajag randinju uztaisiit, man sen updates nav uztaisiits :)

Mūzika ir, bet tālu diskos un veca kā pasaule, arī man laika trūkuma dēļ nav sanācis updeitoties jau gadus trīs, līdz ar to neko vairāk par 'nolaižas uz manām balkona margām' droši vien sniegt nevarēšu. :)

Link to comment
Share on other sites

Tie kuri mēdz izmest piķi par spēlēm un ir horror/mistikas/action cienītāji - http://store.steampo....com/sub/15407/

Vecais labais Veiks pa 2.80 eirikiem

Ir labs ?

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc manām domām par tādām kapeikām viņš noteikti cerības attaisnos.. :D

Man no pēdējo gadu testētajām spēlēm šī vislielāko iespaidu atstāja. Ļoti ievilka tajā story. No sākuma gan likās, ka tur tikai klīsti pa mežu un šauj kaut kādus fermerus, bet ar katru līmeni paliek jēgpilnāka un interesantāka spēle, un arvien vairāk ievelk stāstā, tāpēc nevajag sākumā atmest ar roku, ja neiecepī.

Te gan runa iet par Alan Wake parasto spēli, nevis par to American Nightmare, kas salīdzinot ar īsto spēli liekas tāds papildus piepelnīšanās veids viņiem. Redzēja, ka aizgāja tas brends un uz ātru roku uzčinija uz tās pašas platformas kautkādu ļevu "turpinājumu".

Ja nemaldos, tad to stāstu uzrakstijis tas pats čalis, kas ir Max Payne stāsta autors.

Secinājums - Alan Wake, bez amerikāņu naktsmurgiem man likās ļoti aizraujošs un vērts katru nospēlēto stundu!

Edited by Vircsnieks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...