Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā, pašam prieks, ka ar RIMI karti pēdējās dienas Valmiermuižu pērku par Tērvetes cenu ;)

es gan neko nezinu par rimi karti, bet vakar rimchikaa pirku valmiermuizhu pa 79 par gab bez visaam karteem.

Link to comment
Share on other sites

ganbei ir reali sudigs restuuzis, bet nu galerijaa riigaa pieklibo tikai aatrums ediena pagatavosanai, apkalposana perfekta. Visur citur tas pasakums ir pielidzinams kolhozlaiku edniicai.

Tikai molā ir normāla virtuve ganbei IMHO

Link to comment
Share on other sites

nezinu, nav tur eests. Biju patikami parsteigts, bet joprojam to restuuzi boikoteeshu...tomer ir vietas, kur ir daudz patikamak paest, kaa arii galerijaa par iekshaa sedoso pipesanas iespeju galigi nav padomats, respektivi tur nav kur, ja sedi iekshaa tad pizduj nahuj uz terasi augshaa pipet, psc. Bet lidz ar to visiem iesaku 8 stava terasi, perfekta vieta, perfekta apkalposana, perfekta attieksme, oficiantes ari nesliktas crazy.gif

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

skaitas, skaitas gan bei restuuzis, es nesaku, ka es taa uzskatu, vini sevi taa pozicionee.

da labi, skyline iet dzert un iesildit meiteni nevis est, tur ediens nav edams, megasen biju edis, nu nezinu, hesitis ir 100x gardaaks :D

musejais ari tur mistiski sheemoja, bet man jau vienalga kaa vins sheemu, galvenais, lai nav stundu jaadirn liidz tiek pie paikas :D

Link to comment
Share on other sites

Mūsu mājās - apmazgā, sagriež šķēlītēs, apber ar zaļumiem, drusku sviesta un to visu follija.

Vēl ahujena garšīgi ir maize, iegriež līdz pusei - iekšā sviestu, zaļumus un uz grilla. Šādas maizītes, ja slinkums pašam pildīt varēja iegādāties arī RIMI sasaldētas.

Link to comment
Share on other sites

kāds nezin, kur var netā atrast dzeršanas spēlei karaļi ( man liekas, ka viņu tā sauca ) noteikumus?

tur bija fīča, ka katrai kārtij bija sava nozīme attiecībā uz dzeršanu ( ķip 7 bija ka dzer, kurš pēdējais paceļ roku gaisā, imo )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...