Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tavējā, tātad meitene, pareizi? To ieteiktu sūtīt uz jau iepriekš pieminēto Credo, jo tur ir labi tiem, kas mācās un grib iemācīties. Parasti meitenes tā dara.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man 16. datumā sāksies lekcijas skolā Autoprieks, sūti tik šurp.

Visādos perkamkopa u. c. var nopirkt kuponus pa lētām naudiņām.

Edited by kaamis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man 16. datumā sāksies lekcijas skolā Autoprieks, sūti tik šurp.

Visādos perkamkopa u. c. var nopirkt kuponus pa lētām naudiņām.

Cik dzirdēju - dārgi ar braukšanām ir ja teorija gandrīz pa velti.

Link to comment
Share on other sites

Cik dzirdēju - dārgi ar braukšanām ir ja teorija gandrīz pa velti.

Pašam detaļas jānoskairo, vairumam jau mājaslapās ir salikts kas kur iekļauts atlaidēs un cik kas maksā. Vēl jau arī jāskatās vieta, kur viss notiksies.

Man Autopriekā brālis nolika tiesības nesen, tādēļ paņēmu arī pats.

Link to comment
Share on other sites

viennoziimiigi iesaku mustangu, + ja ir akcija kad samaksaa 7 obligaataas braukshanas uzreiz tad teorija ir tikai 9 Ls.

Respektiivi kopaa ar csdd maksaajumiem un pirmo paliidziibu es izteereeju 110 Ls. maaciibas 2 reizes nedeeeljaa un 2 meeneshu laikaa dabuuju pravas ;)

Link to comment
Share on other sites

#SWAG http://www.ss.lv/msg.../320/dhbjb.html

skate 23.07.2013

Un ja xenons nav oriģināls kā rūpnīcā paredzēts, tad izviņi prosķi Tu skati neiziesi.

Bet tā jau apraksts sarakstīts pa maxīgo, un par 5kw sabūferu likās ka bik pa traku. divi pastiprinātāji: bagāzniekā vietas drošvien nav, tas tāds mīnuss, bet čiepu magnēts drošvien ir :D

Link to comment
Share on other sites

Ja es vienk iemaksāju neko nespēlējot saņemu 30 griezienus, beigās es tpt taču dabūju ārā 35ls tas ir kā minimums ne? :D

Runa par betsafe.

Saņem 90 bezmaksas griezienus spēlē Jack and the Beanstalk vai Gonzo’s Quest šai nedēļas nogalei – cik daudz Tu laimēsi līdz pirmdienai? Vienkārši iemaksā 35 LVL jebkurā laikā šodien un atver spēli Gonzo’s Quest pēc plkst. 17:00 piektdien, sestdien un svētdien, lai saņemtu 30 bezmaksas griezienus katru dienu. Bezmaksas griezieni nozīmē reālus laimestus. Iemaksāt

Edited by slapeklis
Link to comment
Share on other sites

Ja es vienk iemaksāju neko nespēlējot saņemu 30 griezienus, beigās es tpt taču dabūju ārā 35ls tas ir kā minimums ne? :D

Runa par betsafe.

Saņem 90 bezmaksas griezienus spēlē Jack and the Beanstalk vai Gonzo’s Quest šai nedēļas nogalei – cik daudz Tu laimēsi līdz pirmdienai? Vienkārši iemaksā 35 LVL jebkurā laikā šodien un atver spēli Gonzo’s Quest pēc plkst. 17:00 piektdien, sestdien un svētdien, lai saņemtu 30 bezmaksas griezienus katru dienu. Bezmaksas griezieni nozīmē reālus laimestus. Iemaksāt

Piemeram...Tu iemaksaa 35ls un 90bezmaksas griezienus tu piemeram vinnee 30ls, tatad tev ir jaapgroza 180ls :D , kamer neapgrozi araa pikji nedabuuu....Ja apgrozi un paceleis njem ariii no problem :) 2trais variants, tu no 90griezieniem vinnee 5ls , tatad jaapgroza 30ls :) Ja padirs visus neapgrozi tad tikai 5ls vari iznjemt , bet minimums ir 20ls ko var nonjemt no konta :DD

SLIKTAKAIS VARIANTS, tu bezmaksas griezienos vinnee ~ 100ls :D Tev jaapgroza ir 600ls, a vot tas jau paliek grutaak :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

''Pasaule pilna vīriešiem, kas seko meitenēm no punkta A līdz punktam B, lai beigās nokļūtu punktā G.''

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Džīzas, uz Slāvu tilta pusdivos naktī paņēma par ātrumu. Divus gadus dzīvoju šajā rajonā, pirmo reizi redzu, ka šie naktī slēpjas uzbrauktuves. Normāla naudas kāšanas vieta.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...