Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Shodien gaju uz darbu, domaju ka atlugums bus jaraxta :DD 6dien bija darba tusinsh, noorganizeeju uz urraaa :DD Izdzerts nez kaads spainis alkohols, nebija gana 4:00 gaju uz klubu tjipa uz stundinju, aha :D pirms 8:00 biju majas, 1h paguleju ,talak neko neatceros, zinu ka ar alus pudeli iepeldeju darbaa a priekshaa jau priekshniece un aizdzina mani majas...Kauns pa visu seju shodien bija...Domaju ka liks atrukaat vakardienas darba dienu, bet NEE :DD atlidziba noorganizeetai ballitei, bija papildus brivdiena :DD bildes negribu redzeet...Jo zinu ka tur bus shausmas

Ko tev sieva par šito visu saka?

Link to comment
Share on other sites

Ko tev sieva par šito visu saka?

Dabuju , pa iekšām, un nācās noslēgt dīlu,ka ko tādu vairs neatkartošu...Protams smadzeņu skalošanu dabuju, ka tā var darbu papist, ka apsolu 1nu bet nepildu to, ka atkal pardzeros kaa lops, .. Bet kopumaa diezgan mierigi ,tapat ka priekshniece to visu uznjeema...lab ka klubos vnk nebija ar ko , sataisiit suudus :DD Man pat kolegjim kauns aciiis skatiities,pec tam kad vinsh paradija bildi, kaa es ar vinja sievu dejoju.. :(

Link to comment
Share on other sites

Tas producents vēl joprojām tālāk par vienu noti nav ticis

p.s. Tas nēģeris vēl nav arestēts par darbošanos 13 gadīgu meteņu pidžamu ballītēs? :D

p.p.s. Parodija ar resnām meitenēm, maķīti un pedolāča kostīmu vēl nav tapusi? :):pedobear:

Link to comment
Share on other sites

Šorīt pamostos ap 6. Neuzklātā gultā, ar drēbēm mugurā. Nopriecājos, ka esmu labi pagulējis. Izdomāju, ka derētu pamīzt. Aizeju uz tualeti, izvelku telefonu, čekoju kas labs internetā, tikmēr mīžu. Pabeidzu, nolaižu ūdeni. Un tad noskan plunkš un es tā forši pavēroju kā telefons dažus mirkļus izgaismo podu no iekšpuses. Nopriecājos, ka beidzot būs iemesls jaunu telefonu nopirkt. Nu neko - roka podā, telefons ārā. Noslauku telefonu, nomazgāju roku. Sadusmojos, jo telefonu var ieslēgt un viss darbojas. Aizeju vēlāk uz restorānu, dzeru un ievēroju, ka telefons sāk gļukot. Man smaids pa visu seju un aizeju uz veikalu nopirkt jaunu.

Stāstam beigas, paldies!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

heheheheh :D Shis atgadina, Rigas style... Rukaaju celtniecibaa , kad dzeram katru dienu... Vopshem man vecais olas veidigais samsung...pie kura piekabinaatas brigadiera atslegas... dzeram tur shnjabi, u.t.t Nu vnk spiezh fixi vajag... Mans nesaas uz wc, protams arii es izdomaju pachekot telefonu... bet taads fantaans , ka bails... Peksnji pljuksh :DD Protams visa dzive paskrien garaam, blee mans telefons...brigadiera atsleega, bet struukla kaa fantaans... roka iekshaa, strukla uz rokas, nevar aizsniegt, saaaku sienas shljakstiiit, dabuunu telefonu, struuklu nevar savaldiiit, bleee peec tam kadas 10min ar lupatu tur visu slauciiiju, pec tam prasa ko tik ilgi, apdirsies vai prasa man? Es tur , nee nee dushaa vnk iegaaju :DD

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...