Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

pa cik šādus ripuļus ar visu gumiju varētu iegādāties?

Diski: Nano Design 2008 gada modelis

Gumija: Hankook 215/60r16

Gribu iegūt īpašumā visus 5cus gabalus, bet nav ne jausma cik tas viss maksā, un pārdevējs ne tik.

Par jaunām riepām 80ls gabalā par katru

Diski jauni šā modeļa tikai ar minimālu atsķirību 72ls par katru http://www.pkp.lv/lv...lack%20Polished

(Veikala Cena)

Reiķini pats :)

Var caur mani sarunāt letāk, nekā piedavā pkp

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Shodien first time biju iegajis KHL sporta baraa... Nu dzeki, respect...Kas taads reali Liepajaa truuukst...Visu cienju, tik tieshaam uztaisiiits super..Okej tur prasiitos personala mainju, bet iekartots tur respect un alus super gards... Vienigi pa cenaam vareja padomat, bet nu saprotams cik tur pashizmaksas , taj vietaa.. Speles laikaa domaju tur parpildits lidz augshai...Jautajums tie kas tur bijushi jau , a tur ir smekjetava?Nevareja isti saprast?

Link to comment
Share on other sites

Īsti nezinu. Kaut kā likās, ka Arenā arī ir, bet tad sapratu, ka tas ir KHL veikals. Tajā Elizabetes ielas vienreiz netīšām sanāca ieskriet, kad devos uz ''Radio 101'' pakaļ Valda Valtera grāmatai un sajaucot vietas tur ieskrēju, bet tā kā steidzos, neko nepaspēju izošņāt un piesolīju sev atgriezties. Vēl nav sanācis! :D

Link to comment
Share on other sites

UK vienu reizi dabūju 40 poundu atlikumu, kgan iedevu tikai 20. Dēļ viena sava stulba ieraduma to pamanīju tikai vēlāk.

Anywhore, macho agrāk bija uzrakstījis vienu jaunumu (vai arī topiku, neatceros), kur šis bija saņēmis reliģioza rakstura spamu un uz šo atbildējis. Kāds zin par ko es runāju un var iemest linku?

Man bija lidzigi. Devu 15 karalienes Asda, preti 16.50 . So jauko kasieriti biju jau ieverojis, tapec biju tik godiks un pazinoju par kludu. Uz nepareiza ceka tika likts vinas paraksts, bet uz otra tel.nr Forsi, sobrid vina ir man blakus :)

Edited by Jem
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kaadam ir pazistams kāds mūziķis ģitārists, kurs varētu solo paspēlēt mums 2h darba pasākuma fona mūziku... Ar fona mūziku es domāju, akustisko ģitāru ar pazistamam dziesmaam. Ja ir kāds variants lūdzu PM man līdz nedēļas beigām.

Saamaksa notiek ar pārskaitījumu, kas balstīts uz rēķina pamata, uz rokas neko maksāt nevaram.

Paldies !

Link to comment
Share on other sites

Puiši ir problēma mašīnā izlija dīzeļdegviela, kā lai viss labāk tiek no tās smakas vaļā, un kādu ķīmiju visslabāk izberzt grīdu??

nopērc pūšamo vanish carpet cleaner, effekts tāds pats kā pēc ķīmiskās. tikai jāžāvē būs

Link to comment
Share on other sites

Puiši ir problēma mašīnā izlija dīzeļdegviela, kā lai viss labāk tiek no tās smakas vaļā, un kādu ķīmiju visslabāk izberzt grīdu??

Kapēc tev vajag no viņas tikt, vaļa, tas ir kā gaisa atsvaidzinatājs, patīkama smarža un vēl dolbī pa virsu... xD

em, un kā jau teica paņem vanish cleaner un obligāti drēbes birsti lai būtu labāks rezultāts! =]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...