Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vajag jusu palidzibu. Ir 20 limenu bildites. Varat pateikt, kuri numuri jums patika un kuri jums dikti nepatika.

https://www.dropbox....h7oiv/level.zip

Free versijai taisu citus limenus, lai ar paid nebutu vienadi.

Nepareizs jautājums, bildes visas ir ok, bet Tev vajadzēja prasīt kurus no līmeņiem palabot. Iesaku Tev atrast pāris čaļus 2-3, kuriem Tu maksātu kaut kādu naudu par līmeņu testēšanu, ieteikumu rakstīšanu. Vēlams no 20+ gadiem ar kaut kādu semi-hardcore gaming skilu/objektīvu domāšanu.

Ik pa laikam kādam atņemu iphone, uzinstelēju šito brīnumu, paspaidu uz reklāmām un paspēlēju :)

Link to comment
Share on other sites

Es labprāt kaut kādu geimu testētu par aliņiem ;)

lol, sacerējies.

Labak pastāsti kas tu par fruktu esi , jo nesen tik parādījies bet izskatās ka esi apnicis jau visiem foruma iemītniekiem (tai skaitā man) :aha:

godīgi pateikt , kāpēc? .. es nezinu - tu vnk esi kaitinošs..

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

mēģinu atrast video youtubā par 2 wannabe black metalālistiem, kas veido grupu. Parodija. Mēģu laikā tur vienam vēl mamma vai omīte piedāvā cepumus ar pienu etc. Problēma bija laikam tā, ka bundzinieks nevarēja attīstīt pietiekamu ātrumu basam un beigās viņi sastrīdās, jo bundzinieks izmantoja dubultpedāli, kas bija for pussies. Iespējams kļūdos tajā scenārijā, bet varbūt kāds zin kā viņu atrast?

Link to comment
Share on other sites

Visu dienu vemju, sap veders, temp. 39grādi, drebulis... Kas tas varētu būt?

līdzīgas sajūtas manējām vakardienas, vienīgi man temperatūra nebija lielāka par 37. Pasūdzējos forumā, šodien jau krietni labāk - domājams, ka Tev arī tas varētu palīdzēt.

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien ieskrienot darba darīšanās Rīgas domē bija ROFLCOPTERS par to piketu. Vieni sadzina penšukus, otri zaļus 18 gadīgus gurķus un Deadlaiva klonu. Un visi brēca 2 stundas.!!!!! AY LEMME SEE YA GET LOOSE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

mēģinu atrast video youtubā par 2 wannabe black metalālistiem, kas veido grupu. Parodija. Mēģu laikā tur vienam vēl mamma vai omīte piedāvā cepumus ar pienu etc. Problēma bija laikam tā, ka bundzinieks nevarēja attīstīt pietiekamu ātrumu basam un beigās viņi sastrīdās, jo bundzinieks izmantoja dubultpedāli, kas bija for pussies. Iespējams kļūdos tajā scenārijā, bet varbūt kāds zin kā viņu atrast?

http://www.youtube.com/watch?v=Wj1ACkKNVqg

Link to comment
Share on other sites

Sodien pec kartejam lietam, pogainie beidzot tika pie mana pc :(.

Noblokeja valsts policija manu datoru, un lai nebutu problemu nacas meklet 100Ls, lai nebutu problemu.

Interesanti pec cik ilga laika vini man piekluvi atpakal sataisis pie PC, viss notika sodien uz mana laptopa.

Varbut kadam ari ir ta gadijies ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...