Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

..

pats saproti, ko tu raksti? kurā vietā es kaut ko teicu par to, ja tu nedzer vienu no maniem favorite aliem, tu esi sliktāks n shit? un nemaz nesaki man, kur es teicu 'vislabākais', tas nav nedz vienīgais, ko dzeru, nedz vienīgais, ko uzskatu par labu. katram jau sava gaume, dzeršanas "esi vecis" principi un rituāli, tāpēc, pirms te blato un raksti kaut kādu garu, bezsakarīgu penteri, izlasi un apdomā.

brīvs

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Nu redz,tagad es Tevi sapratu,kad Tu izkaidroji,viss čiki!

P.s Bet par to " brīvi " ,es saprotu šeit ir nets un Tu esi mazliet drošāks,bet iztiksim bez indīgām replikām ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu redz,tagad es Tevi sapratu,kad Tu izkaidroji,viss čiki!

P.s Bet par to " brīvi " ,es saprotu šeit ir nets un Tu esi mazliet drošāks,bet iztiksim bez indīgām replikām ;)

neko netēloju internetā, un, tas brīvi bija dusmu iespaidā. peace :)

Link to comment
Share on other sites

Vot šņabis gan var garšot un kā vel garšo .. mm man persnoīgi ļoti garšo šņabuks. Bet alus galīgi neiet iekšā. Retu reizi mājās pēc darba izdzeru ,bet arī ar mokām. Ja ir jādzer tad Tērvetes only.

Link to comment
Share on other sites

Vot šņabis gan var garšot un kā vel garšo .. mm man persnoīgi ļoti garšo šņabuks. Bet alus galīgi neiet iekšā. Retu reizi mājās pēc darba izdzeru ,bet arī ar mokām. Ja ir jādzer tad Tērvetes only.

Kāda jēga sevī mocīt iekšā ja neiet?

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga sevī mocīt iekšā ja neiet?

Kā jebkuršs alkohols atslābina un uzdzen miegu. Kā arī kompanijas pēc draudzenei. :)

Vai pie kāda go mača tīri mute ,lai neizkalst lamājot sīkos krievēļus..

Aij komatus nevaru salikt , jaiet gulē vakara maiņas smird. :(

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

Kā jebkuršs alkohols atslābina un uzdzen miegu. Kā arī kompanijas pēc draudzenei. :)

Vai pie kāda go mača tīri mute ,lai neizkalst lamājot sīkos krievēļus..

Aij komatus nevaru salikt , jaiet gulē vakara maiņas smird. :(

Nu kompānijas dēļ var :)

Tādos gadījumos tiešām pērku, kas man garšo, bet nu tie nav no tiek lētajiem :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...