Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Activison ir paši lielākie kapiķpisēji ever. Apskatot viņu steam sale piemetas caureja. Vecais black ops (2010) maksā 59 eiras un ar akciju 44.99. (attiecīgi - piemetam 5 zaļos un paņemam jauno watch dogs/dark souls 2) Saprotu, ka var dabūt citos saitos par daudz pievilcīgāku summiņu, bet kur prāts to saukt par sale....

Link to comment
Share on other sites

Aiz lielās strādāšanas, nebiju pamanījis, ka manam tik ļoti iemīļotajam seriālam ir jau parādījušās pēdējās sezonas pirmās četras sērijas! Urrrrrā!

Pēc darba puffpuffpass un Californication!

Man darbā nav ko darīt, tādēļ sāku visur spamot!

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav jau noprovējis Watch dogs? Tā spēle ir tik forša, kā izskatās? 50 eiro gan es par viņu nemaksātu, taču simt punkti, ka caur bīfu pa 25 varētu sarunāt :D

Vispār ir kāda jaunāka, normāla spēle ko padzenāt? Vai te visi uz cs, tf2 tik sēž?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc pagājušā gadsimta draza? grafika ir tīri skaista, ja tā tiek palaista uz augstākajiem uzstādījumiem. protams, viņš ir vēl alpha stadijā. alpha ir tālu no betas. viņš būs spēlējams ar vāģiem, heļiem u.c zvēriem gada beigās. pārdotas jau 2miljonu kopijas. uzmet aci uz arma 3. ir gan dayz tipa modi, kuri ir bez gļukiem, ar vāģiem u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

man vaig atrast cilveku, pec iespejas vairak info par vinu! Vins dzivo LV zinu vārdu uzvārdu, veco darbavietu, iespejamo adresi! vaidzetu kautka numurinu dabut vai ari isto dzives vietu, jo ta iespejama adrese ir tikai tada kur ik pa laikam iegriezas! google ierakstot vardu uzvardu atrod NEKO

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...