Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

_swallow.dll ir pilnīga taisnība. Īpašnieks nedzīvo LV, bet LT, viņš nedzīvo dzīvoklī, Tu nezini par ko viņš strādā un ko ar to mašīnu dara. Nerunā par pildīšanu, cilvēks apzinoties, ka pildīšana priekš viņa būs murgs, nu nepirks viņu, loģiski? Par remontu tas pats, bet starp citu, 3.3 tiek remontēts atm un stāstīja, ka detaļas neesot nemaz dārgas, tāpēc Tavi argumenti, piedod man, ir invalīdi. Nosaukums? Chevy kā jau teicu nav tie Tavi parketnieki x6 u.t.t. Bļeģ, mani pārsteidz tas, ka Tu saki

ko pie velna tas nozīmē? Lūdzu, nu netaisi priekšstatus, ja Tu tādā zvērā pat neesi sēdējis, vienkārši netaisi. Jā, detaļas tur ir lielas, bet tas ir normāli tādam tankam, tas tev nav smarts :) Ko vēl, ko vēl.. nu jā, tā arī nekādu jēdzīgu argumentu par neloģiskajām mašīnām tu man neiedevi, tāpēc varam par šo vairs arī neturpināt, jo uztvert visu tā, ka kāds man kaut ko pateica, es izlasīju, bet nereizi neesmu sēdējis pie stūres nu nav tas pareizākais. :)

Labi, smagā artilērija. Esmu pats bijis ASV vien 4 reizes. 2 mani tēvoči ir amerikāņi, un viens no viņiem joprojām dzīvo šeit un brauc ar eskalādi (Iepriekšējais raids bija suburbans), viņa sieva brauc ar ford explorer. Iemesls kāpēc tādas mašīnas ASV pastāv ir ļoti vienkāršs. Viņi ir pieraduši praktiski dzīvot savās mašīnās. 2-3 stundas uz darbu un atpakaļ ir pilnīga norma. Tādēļ tajās mašīnās ir fucking viss, sākot no garderobes, beidzot pāris pudelēm vīna, ar ko iebraukt pie drauga ciemos. Šie auto ikonizē ASV dzīvesveidu, consumption ideju. Uz jautājumu kāpēc viņš arī šeit tādu sev nopirka (precizēsim, atveda no amerikas ) viņs atbildēja ļoti vienkārši - viņš ir pieradis visu sev vadāt līdzi. Tāpat arī zinot mežonīgos amerikas attālumus mēs saprotam ka bars ar cilvēkiem diez vai brauks tādā raidā, jo cilvēki, kuri var atļauties ko tādu, parasti ņm līzingā mašīnas arī visai ģimenei. Gan par eskalādi un par suburbanu teicis ir, ka tas ir asfalta greideris un visādi dubļi šim nav pa spēkam. To teica īsts fucking amerikānis. Kā jau teicu arī iepriekš - ja jau pērk, tad aju droši vien patīk. Bet es neredzu nekādas reālas izmantošanas iespējas chevy ar 5.5 dzinēju eiropā. Piedod.

Link to comment
Share on other sites

Amerikāņi tak ar manuāli vispār nejēdz braukt, kāpēc viņu viedoklis mašīnās būtu jāņem vērā :D Cik procenti no džipistiem vispār tos izmanto offroadiem? Būtu labs pētījums :) Un cik džipi var izbraukt cauri kārtīgai dubļu vannai? Vēl viens labs pētījums :) Man jau liekas, ka tie džipi ir vairāk domāti bedrēm un nelīdzenam reljefam, nevis dubļiem... Mežā es vairāk riskētu ar ņivu braukt, nekā ar kaut kādu nissan patrolu vai padžeru...

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, biedri.

Variet ieteikt kādu aplikāciju, kurā iespējams izveidot savu pleilistu un ir pieejama samērā plaša mūzikas izvēle? Šobrīd pats izmantoju soundcloud. Spotify sūkā, tur mūzikas izvēle ir daudz mazāka. Jūķūb neder dēļ tā, ka, atskaņojot pleilistu, tiek rādīts arī video, kas ēd nost telefona MB un bateriju. Līdz šim esmu nonācis pie secinājuma, ka soundcloud ir labākais.

Klausos galvenokārt elektronisko mūziku, tur tā ir pieejama diezgan plašā repertuārā, bet šad tad gribās paklausīties arī kko no LV HH, ar ko attiecīgi soundcloud ir diezgan bēdīgi.

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, biedri.

Variet ieteikt kādu aplikāciju, kurā iespējams izveidot savu pleilistu un ir pieejama samērā plaša mūzikas izvēle? Šobrīd pats izmantoju soundcloud. Spotify sūkā, tur mūzikas izvēle ir daudz mazāka. Jūķūb neder dēļ tā, ka, atskaņojot pleilistu, tiek rādīts arī video, kas ēd nost telefona MB un bateriju. Līdz šim esmu nonācis pie secinājuma, ka soundcloud ir labākais.

Klausos galvenokārt elektronisko mūziku, tur tā ir pieejama diezgan plašā repertuārā, bet šad tad gribās paklausīties arī kko no LV HH, ar ko attiecīgi soundcloud ir diezgan bēdīgi.

deezer

Link to comment
Share on other sites

Labi nevajag te "smalko" metat,uzvara,pret jenkiem bija,meistaribas un veiksmes salikums,ta ka nemuldi,ka Tu pa visiem 100 biji parliecinats,ka bus uzvara,jo nekad neviens nevar but parliecinats sporta speles,ka bus uzvara vai otradi,tapec jau tas ir sports,un ja jaliek sava nauda,tad sanak,ka Tu esi bomzis,jo katra LV hokeja izlases spele liec uz uzvaru,jo tu tacu,esi "svoj pacan" !

Link to comment
Share on other sites

jaa, es vienmer esmu par uzvaru, es nedomaju par zaudi, jau n reizes izlase ir paradijusi, ka nav svarigi, kurs ir pretii, jebkurs no viniem var kapitulet musu prieksa. Kaa arii jenjkji jau pret krieviem paradija savu izcilo sniegumu :D somi sapisa 15 gurkjus, kas ari liecinaja par to, ka sie ir nemami, par kazahiem bish shoks, ka sita turejas, jo vini ir shkjiibie pa defu. Krievi ir krievi, bet ir zaudejusi, kapec, lai si nebutu nakama reize :) pesimisti ibio :D

https://www.youtube.com/watch?v=nLnvtCNzOsc

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...