Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu man tads ari ir atnacis. Tapec interesejos, kas tas ir, ka izlist no situacijas. Jo pagaidam 0 saprasanas, kas tas ir, un kadas sekas bus, kad saksies intervijas dala klatiene ar tiem cilvekiem.

Tas ir kadas pasacinas gatavot.

esi gatavs uzrādīt visus čekus, visu naudu, kur esi ieguvis un izterējis,

tāds nenāk tāpat vien, kko esi sagrēkojis, nauda kontā neapgrozās pa daudz? vai varbūt teŗē krietni vairāk nekā alga,

Link to comment
Share on other sites

Prieks trusiem vajag 15000 euro, un sobrid ar Lietuvas tirgu nav saprotams cik tas stabili.

Paslaik man ir aktuali ko darit, jo pec nedelas uz paklaju vedis :D

Un visbeidzot ka es vispar halturas vidam uzradit varu, lai tos % samaksat legali ?

Ja es draugam, kaiminam izpalidzu par $

Vietejais vid sutija uz x kantori tas uz y tad y atpakal pie x. Beigas man pateica, lai tik stradaju viss bus ok.

Tagad es redzu ka nekas nav ok pat ar vid svetibu, kuru vajadzeja uz diktafona ierakstit

Link to comment
Share on other sites

īri nemaksāju vispār, dzivoju slīgstot parādos, jo viss piķis aiziet saļarā un sms kredītu apmaksā. labi vismaz ka sanāk kādu noscamot, tā vismaz varu kaut kā izdzīvot.

Dzimums: Ono,

Darba stāžs: 10+ gadi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Daudzi cilvēki nesaprot neko par Tevi Rembi, btw.

Tu vienkārši esi godīgs cilvēks, kuram tikai pa retam uznāk fiziskas personas audits, savukārtBota jau ir rūdīts zeperis, kurš dzīvo tikai no tām maģiskajām steam kastēm, kas tiek viedi izkrāptas no lētticīgajiem jauniešiem. Tu galvenais nesapinies ar Botu. Tavs kodolfiziķa maģistra grāds pret Botas viedo un viltīgu skatījumu uz dzīvi nobālēs.

Acumirklī dzīve pazudīs un nekad vairs nevarēsi saviem trušiem būvēt portālus ingresā.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

par cik te apgrozās dažādi cilvēki, varbūt var piedāvāt kaut kādu part-time darbiņu pie datora.

visu dienu esmu offisā vairāk sēžu nekā daru (šobrīd), tad labprāt piepelnītos kaut kādā veidā - interneta satura moderēšana, tulkošana (english-latvian-english), ir galva uz pleciem varu apgūt arī ko jaunu. Tas tā, ja kādam ausīs iekrīt, kas piedāvājams.

Link to comment
Share on other sites

Mani vel krata. Drizuma bus 3 reizi uz parrunam jaiet.

Jums varu ieteikt neperciet kustamos, nekustamos ipasumus ja ienakumi nav 100% tiri. Ka ari kreditus nenemiet.

Mustdienas pavisam traki.

Gribi kaiminam palidzet par $ maksa nodokli, pardod auto maksa nodokli, izaudze zemenes notirgo maksa nodokli, draugs uzdavina zelta kedi deklare un 10% samaksa vertibas nodokli. Visur ples nodoklus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...