Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skatos iespējas darba tirgū, pieteicos vakancei, skatos atsūta uzdevumu - domāju o forši, labi izdomāta personāla atlase. Sāku pētīt, liekas ka viņi grib, lai bezmaksas izdaru viņu darbu. Jautājums - nav drusku pa šerpu prasīts priekš "pārbaudes uzdevuma"? Negribas pavadīt entās stundas googlējot to visu sviestu. Būtu bezdarbnieks neko neteiktu ķertos sevi pierādīt, bet par cik tā nav - liekas drusku pa lielu jebļa. Ā, šitais vēl ir pirms intervijas starpcitu - tāpēc iespaids, ka viņi varbūt izmanto to kā bezmaksas darba spēku informācijas ievākšanai/apkopošanai. Thoughts?

post-27449-0-89379600-1425288035_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Tas Tev jāskatās pēc paša uzņēmuma. Ja tas ir kaut kāds sūda kanotris kas darbojās kurināmās šķeldas jomā tad pastāv niecīga iespēja, ka viņi grib lai tu šādā veidā dabūn viņiem 15 potenciālo klientu datu bāzi, kas ir maigi izsakoties smieklīgs skaits.

Ja tu pretendē uz biroja adminstratora amatu tad šis noteikt ir uzdevums lai pārbaudītu tavas komunikācijas spējas, jo pieļauju, ka viņi grib pārliecināties cik tu būsi spējigs runāt Angliski ar Igaunijas klientiem un Krieviski ar Lietuvas klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Varēja ne tikai pārbaudīt iedzīvotāju auto tehnisko stāvokli, bet sākt kaut ko darīt pret polcicijas visatļautību - kukuļu ņemšanu un braukšanu dzērumā, kas viņiem ir norma, tikai, protams, neviens neko nezina...

Jāsāk ar mazumiņu, visu uzreiz ar nevar gribēt.

Link to comment
Share on other sites

Varēja ne tikai pārbaudīt iedzīvotāju auto tehnisko stāvokli, bet sākt kaut ko darīt pret polcicijas visatļautību - kukuļu ņemšanu un braukšanu dzērumā, kas viņiem ir norma, tikai, protams, neviens neko nezina...

Ja Jums ir konkrēti pierādījumi utt, kur problēma rakstīt iesniegumus un pret šo visu cīnīties? Vai ar jūsu informācija ir divas tantes pieturā sarunājās? Vai arī Jums tā vnk liekas? Vai arī pats esat devis kukuli policistam?

Un vispār. kāds sakaras korumpētai policijai ar bezatbildīgiem autovadītājiem? ķip, losīc domā, kad mani apturēt ar liselī un hrenonu lampās es samaksāšu kukuli? (tas gan apgāž iepriekš minētos variantus, ka ar liselī brauc nabadzīgie, kuri vnk nevar riepas atļauties)

Link to comment
Share on other sites

Ja Jums ir konkrēti pierādījumi utt, kur problēma rakstīt iesniegumus un pret šo visu cīnīties? Vai ar jūsu informācija ir divas tantes pieturā sarunājās? Vai arī Jums tā vnk liekas? Vai arī pats esat devis kukuli policistam?

Un vispār. kāds sakaras korumpētai policijai ar bezatbildīgiem autovadītājiem? ķip, losīc domā, kad mani apturēt ar liselī un hrenonu lampās es samaksāšu kukuli? (tas gan apgāž iepriekš minētos variantus, ka ar liselī brauc nabadzīgie, kuri vnk nevar riepas atļauties)

Deadalive, piedod, bet Tu neko nesaproti.. vismaz kaut kas savaaaadaaaaaks!!!

5467910d0b42aruttnkl1416073485.jpg

Link to comment
Share on other sites

atkal prasās pēc iespējas "lajkot" moderātoru postus @Teddijs.

Jā, man gluži tāds pats iespaids par to vakanci, ka tas tiek darīts tirgus izpētes nolūkos, gribēju tikai dzirdēt citu viedokli par cik ar neko šitādu nebiju saskāries, domāju mazums tas tagad ir normāli noverdzināt kandidātus.

@emys http://www.cvmarket.lv/view_jobad.php?job_id=154039&w=1

ja nav ko darīt, varat aizmest CV, ka esat sētnieks ar lielu darba pieredzi un apskatīties vai Jums arī "pienākās" šāds piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Man pilnpiedziņas mašīnas nekad tā īsti nav piesaistījušas (jā, ir jautri ar ēveli vai zubāru ziemā, bet tas a viss)

Lāci, gribu atpakaļ žurku, kurai piem jauni koiļi maksā 200e.. :D Bet pašas žurkas tagad kosmosu maksā :(

boring: aha, tieši tādu. attiecīgu ķiveri ar nopirku :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...