Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja dārga manta - appraisals valsts dārglirtu kontrolē pie Galerijas Centrs un tad uz zelta parpircēju kantori kas tev tuvāk. Ja prosto zelta gredzens, vari mēģināt juvilierdarbnīcās

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār ir bitenieki, nevaru izlemt iet pie viņiem vai nē, it kā jau uz nekādiem fiksētajiem baigi nezvanos, līdz ar to tie citi tīkli baigi netraucētu, bet nu reāli kādi 2-5euro šķirba un par tām zonas problēmām bitei jau no vairākiem dzirdēts.

Galvenais, ka zvana un piedāvā standarta pieslēgumu bez nekādām spešal skidkām, tad kāda jēga man jāties un pāriet.

Un bitei jau 4g ar vēl nav?

viss atkarīgs kur atrodies ar savu lmt g4, rīga iet sliktāk jo daudzi lieto un tornim noslogojums, bet piem saldu lido ar 32gb,kamer bite knapi velk, un jā bitei nav un nebus g4, ka ari tele 2 nekur citur latvija nav g4 tik rīgā,

man ar zonu nav bijušas problēmas,

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nekad nebūs 4G bitei? Tā kā es diezgan daudz izmantoju netu arī ārpus mājām, tas 4G tomēr ir daudz no svara, ja internets citur velk ar 1+mb/sek. Mājaslapā teikts, ka aprīlī jau Rīgā tiks palaists 4G.

Atrašanās vieta 60km no Rīgas šobrīd un varbūt Rīga vēlāk, varbūt Norge arī, tik tālu jau Bite nevilks, bet LV jau teorētiski problēmām nevajadzētu būt, ja vienīgi ceļot sanāk, tad gan tas pārklājums ir tik pa 90% it kā.

Link to comment
Share on other sites

Tātad tiek apgalvots, ka šeit rakstītais ir tukša diršana?

Šobrīd mēs cītīgi attīstām 4G (LTE) un arī jaunākās paaudzes - 4G+( LTE Advanced) tīklu. Rīgā un Pierīgā tas būs pieejams jau šī gada aprīlī, kad būsim izbūvējuši vairāk kā 200 bāzes stacijas jaunākās paaudzes internetam.

@ http://www.bite.lv/lv/network_map

Neplāno, bet uzliks vienu torni, ko palaist izklausās pēc vēl lielākas diršanas :)

Link to comment
Share on other sites

nu redzes vai bus 200 torņi aprīlī :D lmt jau gadu taisa, a bite 1 menesī ? :Dsaldu nebūšot gadu

tele2 jau ari g4 nezcik ilgi ir bet kur viņš reali ir pieejams ? :Dhttp://www.tele2.lv/4g-internets/

pirms divām nedēļām biju jelgavā, , prasiju kapēc neiet g4 jelgavā, pateica ka esot tik rīgā. a kur tie 90 %? :D

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

Tante, kura skrūvē antenas torņos, arī teica, ka Bitei 4G nebūs. Da labi, telefonā bez 4G var mierīgi iztikt. Sūnaināka zona, vairāk baču ēd. Teathering jau ir cita opera. Pie LMT nemaz neslēdzu iekšā un nejūtos apdalīts.

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav kontakti kas nogādā automašīnas no UK uz LV? Jānogādā viena LV automašīna atpakaļ uz LV.

atrodi transporta pārvadātaju firmu un paprasi, man vajadzēja vest no vācijas savējo un tas izmaksaja 350 eiro, un tas bija caur labi pazistamu cilvēku, beigās izrādījas ka visi pa tādu summu ved .

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, kāds var izpalīdzēt ar linkiem uz vietni kur varēja iegādāties spēles letāk kā to piedavā stīms, origin, utt. Labu laiku nav tur ložņāts un neesmu saglabājis linkus. Interesē NHL15 priekš ps3. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

atrodi transporta pārvadātaju firmu un paprasi, man vajadzēja vest no vācijas savējo un tas izmaksaja 350 eiro, un tas bija caur labi pazistamu cilvēku, beigās izrādījas ka visi pa tādu summu ved .

Atradu jau. Šis vairs nav aktuāli.

Šobrīd interesē Action Camera. Kāda laba GoPro alternatīva. Šobrīd skatos uz Xiaomi Yi

Šķiet tīri sakarīgi un cena arī pieklājīga. Kāds ir lietas kursā par šo tēmu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...