Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Lol, kas viņi vieninieku aizmirsuši pie cenas pielikt? Anyway, pasūtīju 1 kaut vai visticamāk atcels...

man pat nevajag vēlvienu ssd, bet par tādu cenu grēks nepamēģināt.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Saņēmām Jūsu pasūtījumu, taču ar nožēlu esam spiesti informēt, ka nevarēsim piegādāt preces par šādu cenu sakarā ar to, ka piegādātāja sistēmas kļūdas dēļ mūsu veikalā īslaicīgi tika uzrādītas neadekvāti zemas cenas.

Mēs ļoti augsti vērtējam ikkatru mūsu klientu, tāpēc ceram uz izpratni un kā kompensāciju vēlamies piedāvāt bezmaksas piegādi jebkuram piegādes veidam uz precēm, kurām tika atrādītas nepareizas cenas (datoru komponentes, atmiņas kartes, spēļu zona).

Atlaižu kods, kas nodrošinās bezmaksas piegādi jebkuram piegādes veidam - SORRY_1A - būs derīgs līdz rītdienas 23:59.

Naudas atmaksu veiksim nekavējoties.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ja nu kāds grib dabūt piegādi pa brīvu...

Link to comment
Share on other sites

Kāds nav lietojis ASUS memopad hd 7 ME70CX planšeti?

Lietoja māsas sīkie, abiem reizē, ja pareizi sapratu, vienā dienā pēkšņi vairs nelādē planšeti (2 vienādas planšetes)

un nevar ieslēgt tālāk par ASUS screenu, parāda, bateriju ar jautājumzīmi un viss.

It kā varot to sūdu salabot atverot un noņemot konektoru no baterijas uz dažām sekundēm, bet forši tas, ka šim modelim, izskatās, ka aizmugure ir pielīmēta pie ekrāna, nevis turās uz konektoriem kā agrākajam ME173X modelim. Katra planšete ņemta savā vietā, viena @1A otra @rdelectroniks, baigi jau negribās jāties ar garantijām + nevaru atrast 1a garantijas lapu un otru kastīti.

Link to comment
Share on other sites

ahaha, es biju palaidis garām savu bildi.

bikses ir klasisks piemērs interneta shoppingam dzērumā,tagad izmantoju kā pidžamu ;D (bilde 11 no rīta uzmetu mugurā, kas mētājās pie gultas)

tas pavisam noteikti nav mans stils, bet nu GIGNā tagad būšu hipsters, meh

P.S. pele ahujenā

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...