Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nuu, murdzinj, vinjiem tos maksaa tikai 9-12 meeneshus, bet tikai tiem, kuriem nav nedz dziivesvietas, nedz kaa cita. Znachit tiem, kas sezh uz plikas tirsas. Izlasot tos virsrakstus bija wtf, bet palasot talak kas kaa uzreiz cits viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Uz plikas vai ne plikas, tie ir bēgļi, kuri Latvijai neko nav devuši, tiem met naudu pakaļ. A tiem, kas te dzīvo, tiem par to ir jācīnās. Es vispār nevaru iebraukt, kāpēc šķiež naudu palīdzot citiem, ja pašiem ar pabalstiem un pensijām ir dziļā Daugavā. Sīcim 11 euro pabalsts, ko var par to viņam nopirkt? Pamperi pat nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka musu bernunauda ir krasavica. Vinja ir galigi gavno, bet kaut kas jau tiem begljiem ari jaatmet. Nav jau ta, ka vinjiem to maksas visu muzhu. Tikai 9-12 meneshus. Pa to laiku vinji var iziet kursus un sakt kaut ko lietas laba darit.

Link to comment
Share on other sites

TVNET vakance - Programmētājs

Tava nākamā stabilā darba vieta varētu būt TVNET!

Tavs darbs būs rūpēties par TVNET programmēšanu un uzturēšanu.

Galvenais, ko vērtēsim ir - pieredze un prasmes:

  • PHP ir pamats (OOP & MVC);
  • pieredze HTML/CSS/JavaScript (DOM, jQuery), Flash komponentu izmantošanā;
  • zināšanas datubāžu projektēšanā (darbojamies ar PostgreSQL);
  • ja pārzini Flash ActionScript, to uzskatīsim par bonusu!
  • prasmes "kešing" mehānismu veidošanā izmantojot Memcached noderēs ;)
  • prasmes sava darba izpildes analīzē un ātrdarbības problēmu novēršanā būs vērtīgas;

Pilnas slodzes darbs pašā TVNET, Rīgā, VEF rajonā.

Bonusā superīgs kolektīvs un vērtīga pieredze izaugsmei, vienā no Latvijas vadošajiem medijiem!

Atsūti savu CV uz [email protected] un nāc aprunāties.

Link to comment
Share on other sites

Anyways, es pēc nedēļas uz Liepāju un Ventspili, maija beigās uz Daugavpili un jūnija sākumā atkal uz Ventspili. Ja kādam vajag kaut ko paķert, var padot ziņu.

no Daugavpils pakjer man 2 krievushkas, ar melniem matiem, ceertamas.

Link to comment
Share on other sites

Lāčplēša 25, teātris. Tur ir kur nolikt autiņu? Ja ne blakus, tad tuvumā.

Rīt uz teātri jāiet un ne reizi neesmu bijis tajā vietā. Kāds žurku placis n shit?

Skatoties cikos tev tev sākās izrāde. Ja tuvāk 20:00 tad atstāj auto uz ielas un samaksā par to 1h aparātā. Ja stipri ātrāk tad bezmaksas vari mēģināt atstāt uz Lācplēša ielas starp Čaka un Barona ielu (virzienā uz pārdaugavu) - tur ir mazs laukumiņš pirms iebraukšanas servisā.

Ja tur pilns tad paliek EUROPARK pretīm teātrim.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādi gali ir, bet tie čerez fāteri jau drošvien ir apzināti. Pazīšanās ir, bet šoreiz nelīdz.

Vienīgais uz ko ir jēga cerēt, ka viņš ir kkur iesākumam nomests, lai nomierinās meklēšana, bet arī uz to mazas cerības, jo Lietuva tepat ~60km, viens švilpiens un švaki vai citā valstī tā meklēšana ies uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

tie kas saka ka nhuj beglus utt, laikam aizmirsa, ka latviesu pastavesana bija atkariga no ta vai latviesus ka tiesi tadus pasus beglus uznems citas valstis vai ne. paskataties cik cilveku aizmuka uz zviedriju, asv 20. gs., bet tagad izskatas ka latvija ir aizmirsusi.. citam valstim latviesi bija tiesi tikpat 'vajadzigi' ka mums ir vajadzigi tagad tie melnie, tikai butu cilvecigi atcereties kada ir musu pasu vesture pirms mes brecam ka neviens palidzibas mekletajs netiks uznemts

11219412_1003405526338896_6037571184426407126_n.jpg?oh=a25d99afb89092beb163b410508ad382&oe=560B3342

Edited by rhrds
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne tak, es pat īsti neesmu pievērsis uzmanību, kkāds 200.. gads. Nez cik tāds tagad varētu maksāt, 2-4 pakas...

Tāda gada auto caur galiem švaki vai atradīsi - būtu kas nopietnāks, tad arī kāds nopietnāks cilvēks zinātu. Pieļauju, ka ar Tavu Pajērīti kādi sētas kranči aizbrauca.

Link to comment
Share on other sites

Gps trackerus tev bija jasaliek masina. Maksa 50 euro gab. Un nebutu problemu dealwithit.gif

lohs esi? tos gps ''signalus'' var 3 sekundes noslapeet, pat tavs mobilais nedarbosies tuvumaa.

un jaa, padzeeriits noteikti nostavas kada garaazhaa vinpus robezai uz izjauksanu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tie kas saka ka nhuj beglus utt, laikam aizmirsa, ka latviesu pastavesana bija atkariga no ta vai latviesus ka tiesi tadus pasus beglus uznems citas valstis vai ne. paskataties cik cilveku aizmuka uz zviedriju, asv 20. gs., bet tagad izskatas ka latvija ir aizmirsusi.. citam valstim latviesi bija tiesi tikpat 'vajadzigi' ka mums ir vajadzigi tagad tie melnie, tikai butu cilvecigi atcereties kada ir musu pasu vesture pirms mes brecam ka neviens palidzibas mekletajs netiks uznemts

Nevajag salīdzināt pim*i ar pirkstu, tiem bēgļiem ir pavisam cita kultūra un mērķi lai ierastos šeit - tupēt uz pabalstiem.

Tādās pilsētās kā Stokholmā dēļ viņiem noziedzības līmenis ir debesīs, Zviedrija pēc izvarošanām pēc statistikas bija 3. vietā pasaulē.

Tagad tu stāstīsi, ka mums viņi ir jāuzņem? Lai ES pirmkārt padomā par savu cilvēku drošību nevis paņem imigrantus, kurus mums nāksies uzturēt ar saviem nodokļiem, kuri vēl veicinās noziedzību un kačās savas musulmaņu tiesības.

Ar šo imigrantu politiku ES veic genocīdu pret eiropiešiem un balto rasi kā tādu.

Genocīda definīcija - Genocīds ir darbība, kas vērsta, lai pilnībā vai daļēji iznīcinātu kādu nacionālu, etnisku, rases vai reliģiskās piederības grupu kā tādu: nogalinot šīs grupas locekļus, fiziski sakropļojot vai garīgi traumējot tos, apzināti radot šādai grupai tādus dzīves apstākļus, kur paredzēta tās pilnīga vai daļēja iznīcība, apzināti ierobežojot dzimstību šajā grupā, ar varu pārvietojot vienas grupas bērnus dzīvošanai citā grupā.

P.S.

Grūti arī noticēt, ka sabiedrības neaizsargātākā daļa, sievietes un bērni uz tiem kuģiem ar lupu ir jāmeklē.

a04_16975333.jpg

Edited by PAPINSH
Link to comment
Share on other sites

Nevajag salīdzināt pim*i ar pirkstu, tiem bēgļiem ir pavisam cita kultūra un mērķi lai ierastos šeit - tupēt uz pabalstiem.

Tādās pilsētās kā Stokholmā dēļ viņiem noziedzības līmenis ir debesīs, Zviedrija pēc izvarošanām pēc statistikas bija 3. vietā pasaulē.

Tagad tu stāstīsi, ka mums viņi ir jāuzņem? Lai ES pirmkārt padomā par savu cilvēku drošību nevis paņem imigrantus, kurus mums nāksies uzturēt ar saviem nodokļiem, kuri vēl veicinās noziedzību un kačās savas musulmaņu tiesības.

Ar šo imigrantu politiku ES veic genocīdu pret eiropiešiem un balto rasi kā tādu.

Genocīda definīcija - Genocīds ir darbība, kas vērsta, lai pilnībā vai daļēji iznīcinātu kādu nacionālu, etnisku, rases vai reliģiskās piederības grupu kā tādu: nogalinot šīs grupas locekļus, fiziski sakropļojot vai garīgi traumējot tos, apzināti radot šādai grupai tādus dzīves apstākļus, kur paredzēta tās pilnīga vai daļēja iznīcība, apzināti ierobežojot dzimstību šajā grupā, ar varu pārvietojot vienas grupas bērnus dzīvošanai citā grupā.

P.S.

Grūti arī noticēt, ka sabiedrības neaizsargātākā daļa, sievietes un bērni uz tiem kuģiem ar lupu ir jāmeklē.

a04_16975333.jpg

Jaa es uzskatu ka vini ir jauznem jo kvotas tiks sadalitas proporcionali (latvija 2 gimenes) preteja gadijuma viniem draud nave. ES ir izveidota uz tadiem principiem un cilvektiesibu pamatiem. Latvija grib visu ka rietumos bet kad ir jasniedz palidziba tadred mes neko.

Link to comment
Share on other sites

Kas draud tām sievietēm un bērniem, arī vīriešiem, kuri šeit maksā nodokļus? Kāpēc viņiem ir jājūtas apdraudētiem savās mājās, valstī kuru paši un viņu senči ir uzbūvējuši?

Pēc tavas teorijas sanāk, ka mums ir jāuzņem bezmazvai visa Āfrika?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...