Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kaa - kas draud? Tu to uztver ta itka tiks ievesti 1000 begli, bet reali - 10. Tu doma 10 patveruma mekletaji kas tikko izbegusi no naves un ir pilnigi jauna vide kas tiem nodrosina iGlitibu, kursus un darbu sapisis uzreiz visu latvijas genofondu? Tu doma kad uz ASV aizbega 200'000 latviesu tad uz viniem netaudzijas skeptiski?

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Pēc kā tu spried, ka viņi ir izbēguši no nāves - visticamāk lauvas tiesa no viņiem ir ekonomiskie bēgļi, kuri devušies labākas dzīves meklējumos, t.i. sēdēt uz pabalstiem Eiropā jeb vienkāršāk sakot, sēdēt uz kakla pamatiedzīvotājiem, kuri maksā nodokļus.

Ir kāds raksts par 10 bēgļiem, lasīju par 20k (sadalot uz ES dalībvalstīm skatoties pēc noteiktiem kritērijiem) divu gadu laikā, bet vēl kaut kur piefiksēju, ka īstais skaits nav zināms, jo laikam būšot vairāk. Kur tev ir garantija, ka pēc tiem 2 gadiem nav 10k vai 100k jāuzņem?

Tavi tikko izbēgušie nabadziņi ir arī tādi, kuri atbraucot neēdīs doto pārtiku, jo tā viņus neapmierina un pieprasa lai izmitina vismaz 4* viesnīcās.

Vai šādi uzvedas cilvēki, kuri ir pateicīgi par sniegto atbalstu? :)

https://www.youtube....h?v=FI2l9QnEni0

Rekur melnādaino afrikāņu noziegumi pret baltādainajiem afrikāņiem (Dienvidāfrikā) - vari garantēt, ka neuzņemam baru ar tādiem, kuriem šis ir pieņemami?

SA%20slaughter.jpg

Edited by PAPINSH
Link to comment
Share on other sites

pirmkart jau jus paskataties kada atruma vini vairaojas, ievedis 200, pec gada bus 500, tie pajolji tak pishu visu kas kustaas, kas dod un pat kas nedod. Es ari esmu pilniba pret to sudagabalu ievesanu seit. Stradat negrib, valodu nemak, kas viniem atliek? tiesi taa, veikt kriminalas darbibas, lai izdzivotu.

Link to comment
Share on other sites

Amerika ir multikultūrala tādēļ grūti atbildēt par kādiem amerikāņiem tu runā. Bet ja par pamatnāciju jeb vairākumu, tad viņiem jau ir līdzīga mentalitāte, arī ticība lielākoties.

Turklāt viņi ir no mums līdzīgas sabiedrības - tātad ļoti līdzīgi cilvēki mums, kuri integrēsies un problēmas pamatnācijai neradīs.

Link to comment
Share on other sites

Amerika ir multikultūrala tādēļ grūti atbildēt par kādiem amerikāņiem tu runā. Bet ja par pamatnāciju jeb vairākumu, tad viņiem jau ir līdzīga mentalitāte, arī ticība lielākoties.

Turklāt viņi ir no mums līdzīgas sabiedrības - tātad ļoti līdzīgi cilvēki mums, kuri integrēsies un problēmas pamatnācijai neradīs.

Tik gudri rakstīt gignā nevajag vecīt, sāksies fleimi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gign vajadzetu but iejutigakam. Kaneka citi LV tach ar uz citam zemem brauc stradat.

Kapec tad siem begliem nepiedavat kaut vai ielas slaucit un tikai tad uztur nauda. Vai izstradat kadu x likumu, ka iebrauceji pirmos 2-3 gadus pabalstus sanemt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Gign vajadzetu but iejutigakam. Kaneka citi LV tach ar uz citam zemem brauc stradat.

Kapec tad siem begliem nepiedavat kaut vai ielas slaucit un tikai tad uztur nauda. Vai izstradat kadu x likumu, ka iebrauceji pirmos 2-3 gadus pabalstus sanemt nevar.

Nu vienīgais variants, ka nedot naudu kamēr nestrādā, bet tā ir leiputrija, jo viņi būs uz sitiena prom.

Protams, nav jau runa tikai par strādāšanu un nestrādāšanu, bet arī par latviešu un mūsu pieņemto normu pastāvēšanu - tas ir, ka nevaram uzņemt vairāk par noteiktu skaitu bēgļu.

https://www.youtube....h?v=2IDBxPLp3i0

P.S. Cik var pieminēt, ka citi eiropieši brauc uz citām EIROPAS valstīm strādāt, mums ir līdzīga mentalitāte un mēs braucam STRĀDĀT nevis sēdēt uz pabalstiem. Mēs nebraucam uz UK sēdēt uz pabalstiem un uzspiest savu ticību, likumus.

Edited by PAPINSH
Link to comment
Share on other sites

esmu pret visiem tiem imigrantiem ko mums ar varu grib ievest, neesmu vel redzējis mello, kas strādātu, tik grib pabalstus un gulēt, nav brīnums, ka viņi bija vergi un viņus visulaiku sita , jo bez sišanas viņi vispār nekustās, tik ievazās slimības un noziedzību. un vispār vislielākais rasisms ir vērsts tieši pret baltajiem cilvēkiem, nevis nēģeriem vai kādu citu rasi.

daudzi raidijumi bijuši national geographic par to kā dzīvo āfrikā tie melnie, kuriem tiek palīdzēts- viņi visi guļ,ēd un drāžās un no 1000 strādā maksimums 1

Link to comment
Share on other sites

Dienaszaglim piekrītu par to, ka viņi tiek uzspiesti ar varu. Man šķita, ka dzīvojam demokrātiskā valstī un demokrātiskā savienībā, bet diemžēl izskatās, ka tā nav patiesība. Tautai pat nav tiesības izvēlēties, ko uzņemt savā valstī, to nosaka ES, līdzīgi kā PSRS.

Vēl apbrīnojami ir, ka ES (demokrātijas citadelē) valstī Zviedrijā cilvēki tiek krimināli sodīti par to ja izsaka domas, kritizē par valsts galvu imigrācijas politiku (Zviedrija katru gadu uzņem ap 100k "bēgļu"). Man šķita, ka demokrātijas viena no pamatvērtībām ir vārda brīvība, bet redzams, ka tā nav patiesība, demokrātija ir tikai sauklis ES galvām, lai panāktu viņiem labvēlīgus lēmumus.

Imigrantu pateicība zviedriem par to, ka uzņēma viņus no kara darbībā skartām zonām:

https://www.youtube.com/watch?v=2IDBxPLp3i0

Link to comment
Share on other sites

Fishy! Bēgļu tēma aktualizējās brīdī, kad tika nopludināta informācija par GIGN foruma lietotāju vidējo algu. ~_~

Ja nopietni, tad noteikti būs ļoti daudz tiesas darbu par rasismu (ja bēgļi ieradīsies).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pavērs vaļā slūžas uz LV bēgļiem, tad LV var zibensātrumā kļūt par minoritāti un tik pat ātri arī izzust no ģeogrāfijas, un kļūt par vēsturi. Cik latviešu LV ir vispār? Pus miljons, miljons? Vairāk diez vai. Negribētos, lai pēc gadiem 200 LV ir krāsaino zeme, kurā latviski runā tik pat cik latīniski.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja pavērs vaļā slūžas uz LV bēgļiem, tad LV var zibensātrumā kļūt par minoritāti un tik pat ātri arī izzust no ģeogrāfijas, un kļūt par vēsturi. Cik latviešu LV ir vispār? Pus miljons, miljons? Vairāk diez vai. Negribētos, lai pēc gadiem 200 LV ir krāsaino zeme, kurā latviski runā tik pat cik latīniski.

Par to arī ir runa un tas attiecas arī uz pārējo Eiropu.

Link to comment
Share on other sites

Man tā no tās parējās pasaules ne silts ne auksts, cilvēkam ir jādomā par sevi un apkārtesosšajiem/apkārtesošo nevis to, kas notiek kaut kur tur, kur nemaz nav bijis.

tiesi del tadiem tumsoniem ari latvija iet pa grunti)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...