Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vismaz es personīgi retu reizi esmu manījis, ka viņš forumā sūdzētos par paģirām, bet dzer tak gandrīz vai katru dienu. B)

WRONG

Vakar biju uz hoķi LV-JAPOŠAS... Lielāko daļas spēles īsti neatceros, bet nu briesmīgi mēs spēlējām!!! Bija kaut kāda recepte priekš pohām! ķipa tomatu sula, jela ola, pipari, sals kaut kas vel tur bija jaliek klat un tad jasablenderee.. Need HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Trešdien jāiet uz LTipa koncertu :)

pieslēdzu lattelecom internets+tv mēneša pēdējos datumos, atnāk rēķins par pilnu mēnesi, izrādās lattelecom ir krāpnieki, grib, lai maksāju par pakalpojumiem kurus neesmu lietojis.

uz visiem jautājumiem, kurus es viņiem uzdodu, viņi tik atbild"nu tā mums te ir" loģika nekāda.

Edited by dienaszaglis
Link to comment
Share on other sites

5+ gadus ar lattelecom viss bija kārtībā. pēdējos mēnešos sāk vārīt ziepes. esmu vīlies.

labprāt pārietu pie cita, bet ir tāda situācija, ka pieejams ir tikai ltc. :/

Vari, lūdzu, nedaudz konkrētāk? Kādas ir bijušas problēmas?

Link to comment
Share on other sites

Vari, lūdzu, nedaudz konkrētāk? Kādas ir bijušas problēmas?

#28180 posts šajā topikā +

pavisam nesen sēdēju bez interneta pusi dienas. sazvanīju, ka ir tāda problēma un tika atrisināta tikai pēc 4h.

nedēļu no vietas problēmas ar televīziju. ik pēc konkrēta laika vienkārši ieķeras. sākumā domāju, ka tv pats kaut ko niķojas. īpaši televīziju neskatos, tāpēc tam tik ļoti nepievērsu uzmanību. stāv ieslēgts fonā. nācās atkal zvanīt. pāris stundu laikā salaboja.

pēdējās dienās pings ņipričom lēkā. paliek nestabils internets.

kādreiz kaut kas tamlīdzīgs nebija.

Edited by atkars
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#28180 posts šajā topikā +

pavisam nesen sēdēju bez interneta pusi dienas. sazvanīju, ka ir tāda problēma un tika atrisināta tikai pēc 4h.

nedēļu no vietas problēmas ar televīziju. ik pēc konkrēta laika vienkārši ieķeras. sākumā domāju, ka tv pats kaut ko niķojas. īpaši televīziju neskatos, tāpēc tam tik ļoti nepievērsu uzmanību. stāv ieslēgts fonā. nācās atkal zvanīt. pāris stundu laikā salaboja.

pēdējās dienās pings ņipričom lēkā. paliek nestabils internets.

kādreiz kaut kas tamlīdzīgs nebija.

Liels paldies par informāciju. Tavu iepriekšējo postu biju palaidis garām - atvaino.

Pašam arī internets sācis pamatīgi vilkties. Izrādās, ka ne man vienam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kādam ir bijusi pieredze ar sveša auto izmantošanu ārzemēs (Lietuva, Polija, Vācija)?

Vai vajag kādas pilnvaras, vai vietējiem mentiem diezgan pofig?

Kaut ko čekoju netā, ka poļi mēdzot piekasīties, bet tur pietiekot ar roku rakstītu pilnvaru (lol).

Link to comment
Share on other sites

nedrīkst braukt vietējais ar tavu mašīnu, vai tur dzīvojoš viestrādnieks,

bet ja vienkārši čalis no latvijas paņem tavu mašīnu lai pabraukātos pa ārzemēm(viņš tur nedzīvo un nestrādā) tad nekādu problēmu, un ja policists grib būt super piekasīgs tad drošības pēc vari uzrakstīt ar roku pilnvaru angļu valodā, es pat esmu braukājis ar kopētu tehnisko pasi :D un nekādu problēmu nekad nav bijis ja aptur policija

Link to comment
Share on other sites

Latvijai un Krievijai arī ir robeža, bet vjietnamiešiem tas netraucē.

Debīlie rietumi nemācās no savām kļūdām (Afganistāna, Irāka) un turpina bāzt degunu, kur tas reāli nav nepieciešams (Arābu pavasaris). Pie musulmaņiem strādā tikai totalitārisms, nevajag viņiem nekādu demokrātiju. Lai vācās naher laukā no Tuvajiem austrumiem un vairs nelien iekšā, tad arī dvieļagalvas neraus te visu gaisā/ nešaus nost.

Par Sīrijas bēgļu problēmu – ar sauszemes kampaņu bez žēlastības noslaucīt ISIS no zemes virsas un varu atgriezt Asadam. Viņš skaisti, visas pasaules priekšā, nosolīsies neveikt represijas pret rebeliem un pēc tam kad prese par šo jautājumu aizmirsīs, “pa kluso” izrēķināsies ar opozīciju. Tieši tāpat kā tas notika Irākā pēc Persijas līča kara.

Starp citu, labs video par situāciju Sīrijā un kas ar ko karo

https://www.youtube....h?v=NKb9GVU8bHE

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Latvijas robeža ir diezgan krimināla, ko pateikt par visām ES valstīm nevar.

piekrītu tev par to, ka, lien tur, kur nevajag. 'ko sēsi, to pļausi.'

Par Sīrijas bēgļu problēmu – ar sauszemes kampaņu bez žēlastības noslaucīt ISIS no zemes virsas un varu atgriezt Asadam.

+10, bet ir tāda problēma, ka visi 'bēgļi' nav no Sīrijas. citi izmanto izdevību un šauj uz Eiropu.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Robežkontroles ieviešanu atbalstu, bet īstermiņā. Kamēr tiksim galā ar šo marazmu.

Par bēgļu origin valstīm:

EDIT

iepriekšējie grafiki izdzēsti, šeit ticamāki dati. Tie ir oficiāla patvēruma meklētāji, par bēgļiem uz sitiena info neatradu.

Edited by cash^
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...