Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man agrāk arī adblock katru reizi bija jāpievieno, ja mēdzu iziet no chrome. Pēdējā laikā gan tā vairs nav, neesmu neko baigi mainījis.

Beidzot PUBā tauta, jāpavēro, vai tik tas nav kāds mirkļa vājums :)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

nē, bet vispār kaut kas ar chromi nav pārāk normāli. twitterī arī regulāri parādās, ka sekoju jauniem cilvēkiem - nē, manu kompīti neizmanto citi cilvēki, nē - es tik bieži nedzeru, lai tas notiktu man nepazinoties un nē - manu twitter accountu neviens nav uzlauzis.

varbūt mans gmail accounts tiek buttreipots? īsti nemācēšu pateikt, jo izmantoju viņu tikai visa sasinhronzēšanai kopā.

baigi jocīgi, vienreiz chrome jau rādīja visādus trickus novilku firefox, bet tāpat kaut kā nevarēju ar viņu sadraudzēties pajaunam.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var ieteikt labu progu ar kuru salabot bojātas bildes.

Ja nu palīdz, tad situācija sekojoša - Tika formatēts un pa virsu uzinstalēts win uz cietā, kur bija kaudze sākot ar ne tik svarīgiem un beidzot ar ļooooti svarīgiem failiem. Sūds par visādiem dokumentiem, mūziku un tādiem fufeļiem. Lielākā škrobe ir par zaudētajām bildēm. Ar GetDataBack esmu izvilcis +/- visu, ko vien varēja izvilkt un pārkopējis uz droša cietā, kurš netiek kustināts. Bet tagad ir problēma tāda, ka 99.9% bilžu nevaru atvērt dēļ "corrupted" errora.

Gūglē pieejamās progas esmu izmēģinājis krustu šķērsu, bet neko tādu, kas palīdzētu neatradu. Varbūt kādam ir pieredze un var ieteikt, kā rīkoties. :-)

Link to comment
Share on other sites

Kāds var apskaidrot kā notiek mašīnas noņemšana no uzskaites @csdd? Man atņem arī mašīnas numuru glabāšanai?

un cik ilgi var braukt, ja mašīna noņemta no uzskaites?

un cik tas izmaksā viss process?

Un kāpēc ja pārdod mašīnu ņem nost no uzskaites un tad tik pāraksta, vienkāršāk nav uzreiz pārakstīt mašīnu uz citu īpašnieku, vai tas tāpēc pārrakstīšanai vajag būt otrai personai blakus tobiš jaunajam īpašniekam, nevis noņemot no uzskaites?

Ceru ka sapratāt, paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kāds var apskaidrot kā notiek mašīnas noņemšana no uzskaites @csdd? Man atņem arī mašīnas numuru glabāšanai?

un cik ilgi var braukt, ja mašīna noņemta no uzskaites?

un cik tas izmaksā viss process?

Un kāpēc ja pārdod mašīnu ņem nost no uzskaites un tad tik pāraksta, vienkāršāk nav uzreiz pārakstīt mašīnu uz citu īpašnieku, vai tas tāpēc pārrakstīšanai vajag būt otrai personai blakus tobiš jaunajam īpašniekam, nevis noņemot no uzskaites?

Ceru ka sapratāt, paldies.

beidzot arī jautājums uz kuru zinu atbildi

numuri paliek tev pašam!

vairāk diemžēl nezinu sorry

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vari vnk pārrakstīt, ja esi pārliecināts, ka tev samaksās bez visādiem līgumiem and shit.

nevar. mašīnu automātiski noņem no uzskaites un uzreiz uzliek atpakaļ. k-kur papīri mētājas cik tas maksā.

tad kad tirgo auto, pircējam ~ 30e sanāk samaksāt csdd administrācijai.

bet vispār viens zvans uz cscdd un visi jautājumi atbildēti.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau beidzot būsi dadzēries līdz kuņģa čūlai. Nedzer kādu laiku rūgstošu alkoholu, kapā šņabi.

Nu pa brīvdienām jau sanaca it kā neko rūgstošu padzert šņabi ar sidru un nākamā dienā salāpīties ar Visīti un alu, un aiznakām dienā šitā hujņa ar kuņģi sākās...Atradu kaut kādu Rennie, it kā palīdz pagaidām!

Link to comment
Share on other sites

nevar. mašīnu automātiski noņem no uzskaites un uzreiz uzliek atpakaļ. k-kur papīri mētājas cik tas maksā.

tad kad tirgo auto, pircējam ~ 30e sanāk samaksāt csdd administrācijai.

bet vispār viens zvans uz cscdd un visi jautājumi atbildēti.

Mainot īpašnieku tl tiek noņemts no reģistrācijas tikai teorētiski un izmaksā tas kādus 4 eiro klāt īpašnieka maiņai. Sanāk 15 eiro viss kopā ja nemaldos. Nav starp-procesa dokumentu, ka auto ir noņemts no uzskaites, uzreiz jauna tehniskā apliecība.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...