Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nē nu tās baltās līnijas izskatās mazliet zilganas, nevis tīri baltas, jo tā bilde pati par sevi ir konkrēts mēsls ar redīsu bildēts, bet no kuras irsas tur melno krāsu var izraut es reāli nesaprotu... Te puse ir metinātāji, kas zaķīti noķēruši? :D

Tad man avatarā ir melns kaķis ar zilu pazodi? :DD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bljee chalji, es atklaaju.. high af. krch iedomajaties, ka ir iluuzijas, kur tu skaties uz bildes negatīvu, un tad peekshnji nomainas uz melnbaltu. tu redzi krāsainu bildi. visi tie, kuri ierauga to negatīvo- ar kontrastu un low brightness. paskaties uz vinju, un tad zelta,balta paliek zila/melna.

Link to comment
Share on other sites

Kuru versiju spēlē? (cik saprotu, tad ir 2x versijas) Skatos, ka ir attīstījies ne pa jokam. Sākumā gan neaizrāva, bet tagad crafting un building izskatās tīri interesants. Iespējams varētu iečekot kas kā.

Ja starp gigneriem ir kāds Rusteris... uzmetat PM :D

Link to comment
Share on other sites

Kuru versiju spēlē? (cik saprotu, tad ir 2x versijas) Skatos, ka ir attīstījies ne pa jokam. Sākumā gan neaizrāva, bet tagad crafting un building izskatās tīri interesants. Iespējams varētu iečekot kas kā.

Veco. Uz jaunās vēl nav stabili faili priekš serveriem.. pārāk bieži atjaunojas. 1-2x nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...