Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ja es kādreiz netīšām nopērku kompotu pa 2k, lūdzu nākamajā mirklī mani nogalini :D

tā visdrīzākais ir jau dzēruma delīrija un ar mani ir cauri.

edit: davai, pa 2k, bet uz mutisku lezeno.. mēnesī varu 30e maksāt :D

Nākotnes klasika :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār ir bitenieki, nevaru izlemt iet pie viņiem vai nē, it kā jau uz nekādiem fiksētajiem baigi nezvanos, līdz ar to tie citi tīkli baigi netraucētu, bet nu reāli kādi 2-5euro šķirba un par tām zonas problēmām bitei jau no vairākiem dzirdēts.

Galvenais, ka zvana un piedāvā standarta pieslēgumu bez nekādām spešal skidkām, tad kāda jēga man jāties un pāriet.

Un bitei jau 4g ar vēl nav?

Link to comment
Share on other sites

zinu, zinu :D

Lab, jokus pie malas.

dodu 600e un tiekamies pie csdd

jebal, kas šodien ir, telefonam zona vnk pakaļā.. laikam bitei šodien ziepniekkalnā sarkanās dienas uznākušas.

dead, diemzēļ ir pienācis tas laiks, ka žurku vairs par 500euro nevar nopirkt, ja vien negribi viņu sadedzināt uzreiz :D Lai atrast nesapuvušu žurku, tagad nāksies papulēties :D

p.s. mani oem m bamperi ar moldingiem maksā 250

Link to comment
Share on other sites

nu man poo pa to žurku, man vajag mašīnu ar ko pakaļu pārvietot :D ideāli būt, ja vel āķis ir lai treli var uzkabināt.

žurku jau vairs normālu pa 1.5k nevar dabūt. tādas nākotnes klasikas, ka dirst gribās :D

es varētu piem 2k pa labu kūti iedot, bet nu nejau kompaktu, piedo :P

Link to comment
Share on other sites

nu man poo pa to žurku, man vajag mašīnu ar ko pakaļu pārvietot :D ideāli būt, ja vel āķis ir lai treli var uzkabināt.

žurku jau vairs normālu pa 1.5k nevar dabūt. tādas nākotnes klasikas, ka dirst gribās :D

es varētu piem 2k pa labu kūti iedot, bet nu nejau kompaktu, piedo :P

Cik pēdējo reizi uzmetu acis, tad labas kūtis gāja no 2,5k-3k. Bet tad rodas jautājums, vai par to naudu labāk nav paņemt jau e46 :) Kompakts tika pirkts ar nodomu, lai neviens nebūtu licis savas līkās rokas klāt. Tikai es nepadomāju, ka viņam būs neliels gemars ar extrām, kuras diezgan pagrūti dabūt, kaut vai grobanijs roku balsts. taču nevari paņemt no žurkas un uzlikt, vajag kompakta, jo paneli nedaudz savādāku uztaisijuši. Same shit bija ar m moldingiem, atrodi viņus, atrodi vēl nesapuvušus. Toreiz Toms brauca pakaļ, pateicu, ka dzīvības un nāves jautājums. :D Zakazā arī nevarēju dabūt :D

Link to comment
Share on other sites

Jep, tā ar tiem kompotiem ir :)

aha, laba kūts ķip iet ap 2.5k-3k.. un atkal jā.. tur jau sāk sanāk jē46 normāls.

a es nevaru izdomāt, ko nopirkt.. golfu 4, a4 šķaudī un vel visādi brīnumi ir līdz 2k pieejami.

vai vnk vems + jaunu fēnu + spirtu :D :600_konej_hulji_hoches:

Link to comment
Share on other sites

Jep, tā ar tiem kompotiem ir :)

aha, laba kūts ķip iet ap 2.5k-3k.. un atkal jā.. tur jau sāk sanāk jē46 normāls.

a es nevaru izdomāt, ko nopirkt.. golfu 4, a4 šķaudī un vel visādi brīnumi ir līdz 2k pieejami.

vai vnk vems + jaunu fēnu + spirtu :D :600_konej_hulji_hoches:

Es metu acis uz 4 golfu 1.9TDI, vienreiz pipildi pilnu bāku un aizmirsi uz mēnesi. Bet tikai TDI :)

Link to comment
Share on other sites

Uz 8. windowsa var instalet vecaku microsoft office?! Piemeram, 2007. ? Vai tomer likt virsu jauno, kursh ertaks? vnk vajag vienam shkolnjikam uzlikt prieks skolas...

Pēdējais offiss ir ērtāks un ātrāks, bet var jau likt arī vecāku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...