Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

maddn tu taču saproti, ka tu neēsi atklājis Amēriku? :D

Jūs taču zinat ka "īpašais speciāl piedāvājums, kas sagatavots izpētot visas jūsu velmes un gribuļus" ir vienkārši mārketinga triks? Tās visas atlaides ir vienkārši bullshits, kuru tev tāpat piedāvās, ja iztērēsi 10 minūtes sava laika stāstot cik liels žīds esi un ka tev liekas, ka konkurentiem ir labāks piedāvājums.

Tas ir gan ar visiem operātoriem, internetiem, televīzijām un visu pārējo sviestu. Realitātē viņiem tak poh kur tu zvani, cik tu runā atšķirība ir tā cik no tevis var noslaukt. Pa lielam tas ir ar pilnīgi visiem pakalpojumiem.

Vislabākais piemērs laikam būtu Lattelecom - cik no jums maksā "pilno cenu" par pakalpojumu?

Link to comment
Share on other sites

@darek Man parasti ir otrādāk - kad braucam ar senčiem sēnēs, man un muterei zona ok, senci nevar sazvanīt - viņam LMT :D

Tas pats Bulduru pludmalē, pie glābenes, kur pagājušogad uz pārģērbšanās kabīnītēm bija LMT reklāma par Spotify. Tikai tāds sīkums, ka pat piezvanīt ar LMT karti nevarēja, kur nu vēl Kiviču netā paklausīties.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pludmalē ir problēmas ar zonu reljefa īpatnību dēļ, tā vismaz man teica pagājušogad, vasarā, kad rakstīju LMT no Apšuciema pludmales, tur arī neķēra zonu guļot pie jūras.

Bitei gan reljefs netraucēja nevienā acī. :D

A moška Tev to teica Ilarions Girss? Mēļo, ka viņam patīk Girst.

Link to comment
Share on other sites

Pff, ZZ mēnesī iztieku ar 4 eur :D . Esmu totāli antisošals un izmantoju wifi.

EDIT: I mean, apskataties savu data usage, cik jūs reāli patērējat mēnesī, tāpat ar zvaniem un sms, es domāju liela daļa tāpat tās 300min nenorunā un 300 sms nenosūta. Vārds "neierobežots" ir noderīgs tikai tad, ja tu pa tiešām aktīvi zvanies utt.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Diez kā rembo ikdienā izskatās, pēc visu laiku rakstītā sanāk, ka viņš nonstop runā pa telefonu, tajā pašā brīdī spēlē savu PSP, programmē, strādā vēl 2-3 darbos, visu laiku ir ceļā kaut kur un vēl ar ģimeni kopā pavada laiku.

Man sāk likties, ka viņš spēlē kaut kādu virtual life (secondlife tipa) spēli un apraksta tikai tur piedzīvoto.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Tā, kur tas čalis beigās sadzērās visīti, iečurāja bākā/ievēma bākā un piedarbināja mašīnu, lai muktu, tiktu no spēles ārā? :D

Bet par rembo, tiešām sanāk, ka viņš ikdienā dzīvo kādas 3-4 dzīves, tas vnk nav reāli, fiziski iespējams tik daudz darbības paveikt un tam visam pa vidu vēl gignā sēdēt, pierakstīt visu ko un izdomāt stulbus jautājumus etc :D

Link to comment
Share on other sites

Tā, kur tas čalis beigās sadzērās visīti, iečurāja bākā/ievēma bākā un piedarbināja mašīnu, lai muktu, tiktu no spēles ārā? :D

Bet par rembo, tiešām sanāk, ka viņš ikdienā dzīvo kādas 3-4 dzīves, tas vnk nav reāli, fiziski iespējams tik daudz darbības paveikt un tam visam pa vidu vēl gignā sēdēt, pierakstīt visu ko un izdomāt stulbus jautājumus etc :D

nē, tas bija Stethems- Crack vai Crank saucās filma. Tā ir pilnīgi ārpus rāmjiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Drizak halturu variants. Ja kolegim, jasataisa dators, jauztaisa galds, jasakopj datora soft dala. Menesi lidz 5 gab. Respektivi 1 darbs, bet fiziski stradajis kopa 30h. Un anslogiski ar citiem.

Ja visus darbus ari kopa skaitisi, alga nebus cieta. Viena menesi bus šiks otrā varbūt nesanāks pat komunalos savilkt kopa ar edienu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...