Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Paldies par frizieru ieteikumiem. Diemžēl abas vietas sanāca īpaši ne pa rokai. Tā kā tas bija baigais emergency :D iegāju pirmajā salonā, kas pagadījās - 17 eur par vienkāršu griezumu. Vnk psc cenas :) Jelgavā par pilnīgi tādu pašu kvalitāti, ja ne pat labāk, maksāju 7 eur...

Btw, cik fucked up ir tas, ka, lai valstī pierādītu to, ka nevaru uzturā lietot glutēnu (proteīns graudos), man viņš ir jālieto, lai pēc tam ārsts var pateikt, ka jā - zarnām ir pizdec, lūdzu jūsu pabalsts :)

Link to comment
Share on other sites

Kadam interese amway produkcija??

amway.com/home/index/Shop

Caur mani iespeja letak dabut, neka pasam regoties. Protams ja jums interese sie produkti.

Seit ir + - ja registrejies pats un caur mani.

https://www.amway-latvia.com/registration-intro?flow.flow=registration_intro

Ja gadijuma produkcija kada interese rakstiet pm, ja tas nav prieks jums vienkarsi ignorejiet so postu.

Visparigi uzrakstiju, pm cenas varesu paradit, jo defaulta neregistretajiem tas nerada.

Link to comment
Share on other sites

Ar amway saubos ka sanaks pelnut, bet ar ref linku, sev letak varesu produktus nopirkt :) trauki kastroles jamazga majas vienalga. Un fairy uz ta fona ir par dargu. Nevajag fairy pirkt, neliela ekonomija, respektivi lieks cents kabata.

Protams es izvelesos taktiku sakuma notestet produktu un godigi klientam teikt. Vai labs vai slikts. Hvz vai to klienti mustdienas noverte, bet uz kvantumu zombet ari negribas

Link to comment
Share on other sites

Man pirms kādiem gadiem ~7 bērnu nodaļas gastroenteroloģe nozīmēja celiakiju. Sākumā uz pārbaudes laiku, bet vēlāk jau tā kā apstiprināja, ka jā - ir. Ņēma gan asins analīzes, gan biopsiju. Piešķīra arī valsts pabalstu, kurš tā pat ik pa kādam gadam bija jāatjauno vnk aizbraucot uz kobru, samaksājot dakterei ķepā (jo bezmaksas rindas ir tā teikt bezgalīgas) un dokuments rokā. Tas pabalsts bija līdz 18 gadu vecumam. Taču ar šī gada sākumu uz pabalstu varēja pieteikties arī studenti līdz 24 gadiem. Aizbraucu uz stradiņiem pie gastroenterologa ar visiem vecajiem dokumentiem. Viņš visus izpētīja, un pateica, ka ar tām veiktajām pārbaudēm vairs nepietiek. Tagad esot daudz stingrāki nosacījumi pabalsta saņemšanai. Uztaisīju parasto asins ainu + gēnu analīzes. Kopā 75eur. No 4 gēnu analīzēm tikai viena izrādījās pozitīva. Atkal nepietiekami. Pēdējais solis - provokācija mēneša garumā. Reāli kaut ko provocēt sāku tikai uz termiņa beigām, un biju mazliet šokā. Nebija nekādas baigi trakās reakcijas. Kaut kas bija, bet ne tā kā agrāk. Tā kā pats tagad esmu mazliet uz dirsas, nesaprotu, kas ir noticis. Šodien bija kobra, redzēs, kas būs...

Link to comment
Share on other sites

Tagad veiksu kvalitates un kvantitates analizi. Vai ir izdevigs pasa lietosanai vai nav, salidzinot ar ikdienas sev perkamiem produktiem

Es jau vienalga izrekinaju ka bizness neder. Bet sev lietosanai, jo lai ko nopelnit vajadzetu 1000 referalus kuri vismaz uz 100 eur ieperkas.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, salīdzinot ar dayz, rust ir daudz attīstītāks. Nedēļā iznāk vairāki update, (citi pat virs 500mb) kamēr dayz ja labi vienreiz nedēļā. Protams, dayz is something bigger, bet, kamēr to spēli pabeigs, tikmēr jau tā grafika un viss pārējais būs pagātnē, kamēr būs jaunas un solīdi noslīpētas survival spēles. Par piemēru - arma 3 ar iespaidīgākiem modiem. Iespējams Arma 4.

Link to comment
Share on other sites

Kuri Rīgas rajoni skaitās normālākie, kur meklēt dzīvesvietu?

Varbūt ir zināms, kā atrast labu dzīvokli 2 cilvēkiem čerez kādām paziņām? Vēl nespiež, bet uz rudeni iespējams, ka vajadzēs.

Gribētos atrast normālu vietu vismaz 2. stāvā, ērtu kustībai uz Universitātēm un lidostu, ar rēķinu, kas kopā ar visiem komunālajiem ziemā nepārsistu 350-400 euro.

Pagaidām izskatās nereāli sarežģīts pasākums, pēdējās 2 nedēļas čekojot katru dienu, parādās kāds rets variants, bet kopumā galīgi čau, pārsvarā kaut kādi uteņi ar pretīgu/neesošu remontu vai arī 15m2 kopā ar virtuvi, kur nav vietas pat noraut zobu. Nebaidītu arī normāla malkas apkure, ja tas samazinātu izmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...