Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

tiesi par to ari runaju ka ir bojats tikai vizualais bet laikam pardot pa cenu kas ir proporcionali normala masinas cenai - remonta izmaksas - tas, kas sists nav reaali, jamet uzreiz nost 50%. es vnk nebiju domajis ka realitate ir tik skarba:D

Link to comment
Share on other sites

jap esu jau to apdomajis jo lielakai un edeligakais masinai izmaksas ilgtermina ir lielakas neka mazam polo-veidigam, t.i., man masinu vajag lai parvietotos no A uz B un si vnk ir iespeja lai nenjemtos pa servisiem vnk uzreiz pariet uz ko mazaku kas ilgtermina bus pateicigaks. vnk labot un tad pardot isti nav jegas jo to ko man vajag var dabut jau pa sasistas masinas cenu, problema ir taja, ka to masinu pardot, jo pieredze 0,

domaju te varbut kadam ir pieredze ar uzpircejiem vai kadu kantori kas noverte to cenu un tad ari ieperk.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

No uzpircējiem iesaku izvairīties - viņi mēģina max. nokaulēt cenu. Rezultātā tas dīls galīgi neizdevīgs sanāk.

Drīzāk mēģini ar kādu no plačiem runāt lai tavu ķeru paņem kā daļu no iemaksas.

Protams ja tas bojājums ir neliels tad liec tik ss.lv.

Link to comment
Share on other sites

Tā dzīvē iekārtots. Pie manis normāli sastrādāties var ar katru desmito dāmu, ar pārējām sapiera darbs. Regulāri apsveru variantu nokāpt nedaudz zemāk un iet strādāt uz nodaļu, kur ir tikai džeki. Mazāks cipars, mazāk galvassāpes. Bet tā nevar, nebūs gign alga.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...