Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kaadu sidru ar 1graadu? Neesmu manijis tadus, laigan specialu uzmanibu tam pieversis ari neesmu. Un kam tev ta informacija vispar vajadziga?

Es ilgi nevarēju saprast kā tas ir saistīts ar EA testera darbu

Link to comment
Share on other sites

EA testera darbu.. ? Es laikam esmu ko palaidis garaam no SR dziives, pastaasti detalizetak pie kaadiem projektiem tad shamais atkal strada :D

SR- agrak alko skaitijas no 5gradiem? Tad sanak ka jebkurs 10gadigais vareja pirkt kautvai to pashu aldara alu ar 4%alko? Kautko tu te smagi lej...

Link to comment
Share on other sites

Es runaju par 8-12 gadu pagatni.

Kad sidru vareja legali veikala nopirkt, neskatoties uz 3-4.5 gradiem, jo nebija sis dzeriens alkoholisko kategorija, so dalu izmainija likumos tagad.

Alus pieder pie 18+ gadiem, bet ka ne divaini butu neskaitas alkoholiskais dzeriens pec likuma :)

Sis te svaigais punkts mustdienu likumos.

1) alkoholiskie dzērieni - vis i no pārtikas izejvielām izgatavotie spirtu saturošie produkti ar absolūtā spirta daudzumu virs 1,2 tilpumprocentiem, izņemot alu;

Sanak, nav alko. Dzeriens, bet tirgot/pirkt var no 18 jo virs 1.2 gradiem :)

Agrak sini panta bija 4 vai 5 gradi, tagad 1.2

Link to comment
Share on other sites

rzhu nemogu :D Kada strahovka, veel? :DD Tu tiesam pielauj iespejamibu ka uz bernu pasedeshanu kautkadu ieradiisies zaljie un saks parbaudit gradu daudzumu kvasaa ? :xd3:

un btw runajot par kvasiem, tad es ja dzeru kautko tadu tad tikai no Ilguciema veikala izlejamo, tapat ka alu, nu ok iznemums ir Tervetes.. Vot Tarhuns gan agrak bija garsigs padzeriens, tik nesen pirku, bet nebija ta garsha kas senaak :>

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Opa ko nejausi uzraku.

Cēsu alus ražotajā bezalkoholiskajā sidrā Fizz faktiskā alkohola deva nepārsniedz 1,2%, kas pēc Latvijas likumdošanas ir bezalkoholisks dzēriens, tādēļ uz to neattiecas tirdzniecības ierobežojumi. To var tirgot visu diennakti. Bezalkoholiskais sidrs Fizz pieejams lielākajās Latvijas tirdzniecības vietās; pildīts 0,5l skārdenē.

Link to comment
Share on other sites

Izstasti, ludzu- kapec uz to bernu ''balliti'' vajag tiesi kautkadu sidru?

a btw man te pachuksteeja ka Latvijaa no Krievijas tiek importets ieksa Tarhuns stikla pudeles, kas esot baaigi labs- nu tads ka senak :) Bus janoperk.

Edited by attach
Link to comment
Share on other sites

Izstasti, ludzu- kapec uz to bernu ''balliti'' vajag tiesi kautkadu sidru?

a btw man te pachuksteeja ka Latvijaa no Krievijas tiek importets ieksa Tarhuns stikla pudeles, kas esot baaigi labs- nu tads ka senak :) Bus janoperk.

ja no rigas tad KKC loti feins tarhuns ir, ari stikla pudeles, pielauju ka tas ko doma, saucas 'Vostok' vai kaut ka lidzigi.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...