Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nezinu mistika. Kad petiju, sakotneji koncentrejos uz asus strix modeli, bet beigas citu panemu.

Tapec msi un gigabit razojumus es vizuali vispar neredzeju. Ja jautasiet vai msi pasiva dzese vai ar ventilatoriem, nemacesu dotaja momenta pateikt.

Sini gadijuma es varu apzveret, ka nezinaju vizualo giga un msi. Un ja domajat ka troloju soreiz, varat dzest so acc lauka no gign.

Link to comment
Share on other sites

Es varbūt pat varu piekrist SR, kad liku kopā kompi es nepētīju vkartes izskatu, salīdzināju pēc tehniskās specifikācijas un cenas, tiesa bildes gan jau ka redzēju, bet galīgi neņēmu vērā. Who cares kā tas sūds izskatās kastē?

Bet man vispār fascinē cilvēki, kas ņem visu līzingā - cenšos draudzenei galvu izpist par to ka laptopu grib uz kredīta pirkt. Pa visu tiek pārmaksāts. Tīri no teorijas, ja tu vari atļauties paņemt kaut ko kredītā - tad tev arī vajadzētu varēt tam sakrāt.

Link to comment
Share on other sites

ayy

Spellchecker man ikdienā ir uz visiem devaisiem. Es ikdienā runāju angliski, bet rakstu es slikdti diezgan, un ne jau tādēļ, ka esmu stulbs, bet tieši jo dažiem vārdiem es to spellingu banāli neatceros. Teikums vienmēr būs gramatiski pareizs, bet piemēram pieļaut kļūdu vārdā "sirdsapziņa" man ir ierasts pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Spellchecker man ikdienā ir uz visiem devaisiem. Es ikdienā runāju angliski, bet rakstu es slikdti diezgan, un ne jau tādēļ, ka esmu stulbs, bet tieši jo dažiem vārdiem es to spellingu banāli neatceros. Teikums vienmēr būs gramatiski pareizs, bet piemēram pieļaut kļūdu vārdā "sirdsapziņa" man ir ierasts pasākums.

Huļi tu taisnojies, a bļe? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...